Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

Ceremonia wręczenia nagród za Turniej COV-19 25-09 19:30

Ceremonia wręczenia nagród za Turniej COV-19
Miejsce: Wall Street Club ul. Ruska 51

Puchar Mistrzów COV-19: T.B 85 Team - Sancho Panza (2.mecz), boisko Skwierzyńska 08-10 20:45

Sędziuje: Konrad Nowak

Superpuchar Ligi: AWL - Planetamebla.pl, boisko Kuźniki 22-10 21:30

Sędziuje: Andrzej Malec

Puchar Mistrzów: Baumit - AWL (1.mecz), boisko Skwierzyńska 03-11 20:45

Sędziuje: Konrad Nowak

Puchar Mistrzów: AWL - Baumit (2.mecz), boisko Kuźniki 19-11 20:40

Sędziuje: Jakub Tomczyk


Ekstraklasa


Nadchodzące spotkania

Industrial Solutions Group GOJA Wrocław 21-09 20:45 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Autowrocławiak Wolves Bus Marco Polo 22-09 20:00 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Planetamebla.pl Real Compensación 23-09 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Eko-Okna S.A. T.B 85 Team 23-09 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Gumzamet Fidasz Wielka Niewiadoma 23-09 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Baumit Szpilmacherzy 24-09 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Real Compensación Bus Marco Polo 28-09 19:10 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Baumit Planetamebla.pl 30-09 19:10 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Wielka Niewiadoma Industrial Solutions Group 30-09 20:45 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Szpilmacherzy GOJA Wrocław 01-10 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
T.B 85 Team Autowrocławiak Wolves 01-10 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Bus Marco Polo T.B 85 Team 05-10 20:45 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Michał Pondel   Dalej
GOJA Wrocław Real Compensación 06-10 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Autowrocławiak Wolves Wielka Niewiadoma 06-10 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Planetamebla.pl Gumzamet Fidasz 07-10 19:10 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
Eko-Okna S.A. Szpilmacherzy 07-10 20:00 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
Industrial Solutions Group Baumit 07-10 20:45 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
Wielka Niewiadoma Real Compensación 12-10 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Planetamebla.pl Industrial Solutions Group 12-10 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Gumzamet Fidasz Bus Marco Polo 13-10 19:10 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Baumit GOJA Wrocław 14-10 20:00 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Jakub Pondel   Dalej
Szpilmacherzy T.B 85 Team 15-10 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Eko-Okna S.A. Planetamebla.pl 19-10 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Wielka Niewiadoma Bus Marco Polo 20-10 20:45 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Baumit Autowrocławiak Wolves 21-10 19:10 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
Szpilmacherzy Real Compensación 21-10 20:00 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
Gumzamet Fidasz Industrial Solutions Group 21-10 20:45 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
T.B 85 Team GOJA Wrocław 22-10 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Industrial Solutions Group Eko-Okna S.A. 26-10 20:00 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mariusz Bogucki   Dalej
T.B 85 Team Real Compensación 26-10 20:45 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mariusz Bogucki   Dalej
Bus Marco Polo Baumit 28-10 19:10 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Planetamebla.pl Szpilmacherzy 28-10 20:00 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Autowrocławiak Wolves Gumzamet Fidasz 29-10 19:10 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Bus Marco Polo Eko-Okna S.A. 02-11 18:25 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Michał Pondel   Dalej
Autowrocławiak Wolves Planetamebla.pl 02-11 20:45 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Michał Pondel   Dalej
Industrial Solutions Group Szpilmacherzy 04-11 20:00 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
T.B 85 Team Wielka Niewiadoma 04-11 20:45 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
GOJA Wrocław Gumzamet Fidasz 05-11 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Real Compensación Baumit 05-11 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Baumit Wielka Niewiadoma 12-11 20:00 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Gumzamet Fidasz Eko-Okna S.A. 12-11 20:45 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Eko-Okna S.A. GOJA Wrocław 16-11 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Industrial Solutions Group Autowrocławiak Wolves 16-11 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Planetamebla.pl Bus Marco Polo 16-11 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Szpilmacherzy Wielka Niewiadoma 16-11 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Gumzamet Fidasz Real Compensación 17-11 18:25 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Eko-Okna S.A. Autowrocławiak Wolves 19-11 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Bus Marco Polo Industrial Solutions Group 19-11 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
T.B 85 Team Gumzamet Fidasz 19-11 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
T.B 85 Team Planetamebla.pl 23-11 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Szpilmacherzy Bus Marco Polo 24-11 20:00 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Wielka Niewiadoma Eko-Okna S.A. 24-11 20:45 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
GOJA Wrocław Planetamebla.pl 25-11 19:10 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Real Compensación Industrial Solutions Group 25-11 20:45 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Autowrocławiak Wolves Szpilmacherzy 26-11 20:00 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Baumit T.B 85 Team 26-11 20:45 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Real Compensación Eko-Okna S.A. 27-11 19:00 Kuźniki Adrian Miedziński  Jakub Pondel   Dalej

WLB1


Nadchodzące spotkania

Brak Sponsora Żar Tropików 21-09 20:00 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Afera Neonowa Old Blue Angels 22-09 19:10 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
FC Kasztaniaki Żar Tropików 23-09 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Old Team Brzmienie Miasta 24-09 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
KP Ogrodomania Piorun Zaodrze 24-09 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen FC Melonik 24-09 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Brak Sponsora Old Team 28-09 20:45 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Old Blue Angels KP Ogrodomania 29-09 18:25 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Piorun Zaodrze Stowarzyszenie Odra-Niemen 29-09 19:10 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Żar Tropików Afera Neonowa 29-09 20:45 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Brzmienie Miasta FC Kasztaniaki 30-09 20:00 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Brzmienie Miasta FC Melonik 05-10 20:00 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Michał Pondel   Dalej
Brak Sponsora Stowarzyszenie Odra-Niemen 08-10 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Old Team KP Ogrodomania 08-10 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Żar Tropików Piorun Zaodrze 08-10 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
FC Kasztaniaki Afera Neonowa 09-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
KP Ogrodomania Żar Tropików 12-10 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Afera Neonowa Brzmienie Miasta 13-10 20:45 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Agnieszka Turkowyd   Dalej
FC Kasztaniaki Brak Sponsora 14-10 19:10 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Jakub Pondel   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Old Blue Angels 15-10 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
FC Melonik Piorun Zaodrze 15-10 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Afera Neonowa Old Team 19-10 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
KP Ogrodomania Brak Sponsora 20-10 19:10 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Piorun Zaodrze Old Blue Angels 20-10 20:00 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
FC Melonik Żar Tropików 22-10 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Brzmienie Miasta 22-10 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Old Blue Angels FC Melonik 27-10 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Brak Sponsora Afera Neonowa 27-10 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Old Team FC Kasztaniaki 27-10 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Żar Tropików Stowarzyszenie Odra-Niemen 28-10 18:25 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Brzmienie Miasta KP Ogrodomania 28-10 20:45 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Piorun Zaodrze Old Team 02-11 20:00 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Michał Pondel   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Afera Neonowa 04-11 18:25 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
FC Melonik FC Kasztaniaki 04-11 19:10 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
Old Blue Angels Brak Sponsora 05-11 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Żar Tropików Brzmienie Miasta 05-11 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Old Team Old Blue Angels 09-11 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
FC Kasztaniaki Piorun Zaodrze 09-11 20:45 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
KP Ogrodomania Afera Neonowa 13-11 21:30 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
Brzmienie Miasta Old Blue Angels 17-11 20:00 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Brak Sponsora Piorun Zaodrze 17-11 20:45 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
FC Kasztaniaki Stowarzyszenie Odra-Niemen 18-11 19:10 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
Old Team FC Melonik 19-11 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
FC Melonik KP Ogrodomania 23-11 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Piorun Zaodrze Afera Neonowa 24-11 19:10 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Old Blue Angels FC Kasztaniaki 25-11 20:00 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej

WLB2


Nadchodzące spotkania

sennder Polska 4Kąty Team 21-09 18:25 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
ORA Wrocław Empty Dampers 21-09 19:10 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Fresenius United Unity Group 22-09 18:25 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Tork TSG 22-09 20:45 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Soccer Team Fresenius United 28-09 18:25 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Unity Group Soccer Team 28-09 20:00 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Tork Ołer Meble Ogrodowe 29-09 20:00 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Agnieszka Turkowyd   Dalej
sennder Polska InsERT Team 30-09 18:25 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Unity Group 4Kąty Team 01-10 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
TSG Empty Dampers 01-10 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Empty Dampers sennder Polska 05-10 18:25 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Michał Pondel   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe ORA Wrocław 05-10 19:10 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Michał Pondel   Dalej
4Kąty Team TSG 06-10 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Unity Group Tork 06-10 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Fresenius United InsERT Team 07-10 18:25 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
ORA Wrocław sennder Polska 12-10 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
InsERT Team Soccer Team 13-10 18:25 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Soccer Team 4Kąty Team 13-10 20:00 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe TSG 13-10 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Fresenius United Tork 14-10 18:25 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Jakub Pondel   Dalej
Empty Dampers Unity Group 15-10 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Fresenius United Empty Dampers 19-10 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
ORA Wrocław Tork 19-10 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
sennder Polska TSG 20-10 18:25 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
InsERT Team 4Kąty Team 21-10 18:25 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
ORA Wrocław Unity Group 22-10 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mateusz Kaczmarek   Dalej
4Kąty Team ORA Wrocław 26-10 18:25 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mariusz Bogucki   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Fresenius United 26-10 19:10 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mariusz Bogucki   Dalej
TSG Soccer Team 27-10 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Soccer Team Tork 27-10 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Unity Group sennder Polska 29-10 18:25 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Empty Dampers InsERT Team 29-10 20:00 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mateusz Kaczmarek   Dalej
ORA Wrocław Fresenius United 02-11 19:10 Skwierzyńska Adrian Miedziński  Michał Pondel   Dalej
TSG Unity Group 03-11 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
sennder Polska Ołer Meble Ogrodowe 03-11 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Tork 4Kąty Team 03-11 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Soccer Team Empty Dampers 09-11 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Soccer Team 09-11 20:00 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Fresenius United sennder Polska 12-11 18:25 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mateusz Kaczmarek   Dalej
InsERT Team ORA Wrocław 12-11 19:10 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mateusz Kaczmarek   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe 4Kąty Team 17-11 19:10 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Agnieszka Turkowyd   Dalej
InsERT Team TSG 18-11 18:25 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
Empty Dampers Tork 18-11 20:00 Skwierzyńska Krzysztof Robert  Michał Pondel   Dalej
4Kąty Team Fresenius United 23-11 18:25 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Tork sennder Polska 23-11 19:10 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Unity Group InsERT Team 24-11 18:25 Skwierzyńska Agnieszka Turkowyd  Agnieszka Turkowyd   Dalej
TSG ORA Wrocław 25-11 18:25 Skwierzyńska Dominik Zimny  Michał Pondel   Dalej
Empty Dampers Ołer Meble Ogrodowe 26-11 19:10 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Mateusz Kaczmarek   Dalej
InsERT Team Ołer Meble Ogrodowe 27-11 21:30 Kuźniki Adrian Miedziński  Jakub Pondel   Dalej