Sklep

Najlepsi


Ekstraklasa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 22
2. Jakub Rejmer Baumit 20
3. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 18
4. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 16
5. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 15
6. Radosław Karasek Baumit 10
7. Michał Perszke GOJA Wrocław 10
8. Damian Rudzki Wielka Niewiadoma 10
9. Dominik Olszewski Autowrocławiak Wolves 10
10. Kacper Korkosz Industrial Solutions Group 10

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 15
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 14
3. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 12
4. Konrad Hajdamowicz Baumit 10
5. Michał Perszke GOJA Wrocław 8
6. Jan Wan Real Compensación 8
7. Marcin Wokan Gumzamet Fidasz 7
8. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 6
9. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 6
10. Tomasz Pondel Planetamebla.pl 6

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 35
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 30
3. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 30
4. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 28
5. Michał Perszke GOJA Wrocław 18
6. Konrad Hajdamowicz Baumit 18
7. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 16
8. Dominik Olszewski Autowrocławiak Wolves 16
9. Radosław Karasek Baumit 15
10. Jan Wan Real Compensación 14

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 4
2. Michał Perszke GOJA Wrocław 4
3. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 4
4. Daniel Tarasiewicz Baumit 2
5. Marcin Karlinski Gumzamet Fidasz 2
6. Radosław Karasek Baumit 2
7. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 2
8. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 2
9. Jan Wan Real Compensación 2
10. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 2

WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Marcin Gołębiowski Afera Neonowa 11
2. Kamil Kirej Old Team 11
3. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 10
4. Damian Kokociński KP Ogrodomania 10
5. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 10
6. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 10
7. Łukasz Nowak Brak Sponsora 10
8. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 9
9. Adam Łapeta Żar Tropików 8
10. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 8

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 8
2. Kamil Kirej Old Team 6
3. Patryk Knyt Stowarzyszenie Odra-Niemen 5
4. Rafał Więcek Old Blue Angels 5
5. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 5
6. Marcin Nazar FC Kasztaniaki 4
7. Richard Fleming FC Melonik 4
8. Jakub Schreiber Afera Neonowa 4
9. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 4
10. Łukasz Barcikowski Żar Tropików 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Kamil Kirej Old Team 17
2. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 17
3. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 15
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 14
5. Marcin Gołębiowski Afera Neonowa 13
6. Damian Kokociński KP Ogrodomania 12
7. Richard Fleming FC Melonik 12
8. Łukasz Nowak Brak Sponsora 12
9. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 11
10. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 11

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Richard Fleming FC Melonik 5
2. Marcin Gołębiowski Afera Neonowa 4
3. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 4
4. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 3
5. Kamil Kirej Old Team 3
6. Patryk Ledwoń Piorun Zaodrze 2
7. Bartłomiej Szczecina Piorun Zaodrze 2
8. Adam Łapeta Żar Tropików 2
9. Jakub Schreiber Afera Neonowa 2
10. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 2

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Łukasz Such InsERT Team 12
2. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 12
3. Łukasz Światłowski 4Kąty Team 9
4. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 9
5. Mateusz Fedyna sennder Polska 8
6. Krzysztof Muszak Soccer Team 7
7. Daniel Gontarz Ołer Meble Ogrodowe 5
8. Łukasz Gacek Ołer Meble Ogrodowe 5
9. Łukasz Cygańczuk Tork 5
10. Marcin Rasiewicz Empty Dampers 4

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Michał Grygiel Ołer Meble Ogrodowe 5
2. Łukasz Such InsERT Team 4
3. Łukasz Kopyś Soccer Team 4
4. Maciej Patryło 4Kąty Team 4
5. Łukasz Gacek Ołer Meble Ogrodowe 4
6. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 3
7. Bartosz Piechowiak ORA Wrocław 3
8. Paweł Grabowski sennder Polska 3
9. Marcin Szumski Empty Dampers 3
10. Paweł Pawłowski Soccer Team 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Such InsERT Team 16
2. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 15
3. Łukasz Światłowski 4Kąty Team 10
4. Mateusz Fedyna sennder Polska 10
5. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 10
6. Łukasz Gacek Ołer Meble Ogrodowe 9
7. Krzysztof Muszak Soccer Team 9
8. Łukasz Kopyś Soccer Team 8
9. Daniel Gontarz Ołer Meble Ogrodowe 8
10. Michał Grygiel Ołer Meble Ogrodowe 7

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Such InsERT Team 4
2. Łukasz Światłowski 4Kąty Team 3
3. Mateusz Fedyna sennder Polska 3
4. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 2
5. Krzysztof Muszak Soccer Team 2
6. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 2
7. Adrian Zasłonka Empty Dampers 1
8. Marcin Rasiewicz Empty Dampers 1
9. Oskar Mizieliński TSG 1
10. Szymon Pierzynka ORA Wrocław 1