Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

Brak zaplanowanych wydarzeń!

Ekstraklasa


Nadchodzące spotkania

Wolves Wrocław planetamebla.pl 13-07 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
KP Ogrodomania Gumzamet Fidasz 14-07 19:00 Kuźniki Marcin Niciński  Mariusz Bogucki   Dalej
Wielka Niewiadoma T.B 85 Team 14-07 21:30 Kuźniki Marcin Niciński  Mariusz Bogucki   Dalej
GOJA Wrocław Szpilmacherzy 15-07 20:40 Kuźniki Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Industrial Solutions Group Real Compensación 15-07 21:30 Kuźniki Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Baumit Wolves Wrocław 16-07 19:50 Kuźniki Patryk Ogrodnik  Marta Toczek   Dalej
Baumit ForceGSM 17-07 20:00 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
T.B 85 Team planetamebla.pl 20-07 20:40 Kuźniki Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
KP Ogrodomania Industrial Solutions Group 20-07 21:30 Kuźniki Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Gumzamet Fidasz Wolves Wrocław 22-07 19:00 Kuźniki Marcin Niciński  Kamil Moczydłowski   Dalej
Szpilmacherzy Real Compensación 22-07 20:40 Kuźniki Marcin Niciński  Kamil Moczydłowski   Dalej
Wielka Niewiadoma Industrial Solutions Group 22-07 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Mariusz Bogucki   Dalej
ForceGSM Piorun Zaodrze 23-07 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Baumit GOJA Wrocław 24-07 21:40 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
planetamebla.pl Industrial Solutions Group 27-07 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
Real Compensación KP Ogrodomania 28-07 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
Gumzamet Fidasz Szpilmacherzy 29-07 19:50 Kuźniki Marcin Niciński  Michał Pondel   Dalej
GOJA Wrocław Wolves Wrocław 29-07 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Dominik Zimny  Mariusz Bogucki   Dalej
planetamebla.pl Baumit 29-07 21:30 Kuźniki Marcin Niciński  Michał Pondel   Dalej
ForceGSM T.B 85 Team 30-07 21:30 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Wielka Niewiadoma Piorun Zaodrze 31-07 20:40 Kuźniki Damian Dumycz  Kamil Moczydłowski   Dalej
Piorun Zaodrze Industrial Solutions Group 03-08 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Jakub Pondel   Dalej
GOJA Wrocław planetamebla.pl 03-08 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Michał Pondel   Dalej
Gumzamet Fidasz ForceGSM 04-08 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Piorun Zaodrze Wolves Wrocław 05-08 19:50 Kuźniki Adam Rynkowski  Marta Toczek   Dalej
Baumit Szpilmacherzy 05-08 20:40 Kuźniki Adam Rynkowski  Marta Toczek   Dalej
KP Ogrodomania T.B 85 Team 06-08 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Igor Wiktorowski   Dalej
Wielka Niewiadoma Real Compensación 07-08 21:30 Kuźniki Patryk Ogrodnik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Wielka Niewiadoma GOJA Wrocław 10-08 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Jakub Pondel   Dalej
Wolves Wrocław KP Ogrodomania 12-08 19:50 Kuźniki Marcin Niciński  Kamil Moczydłowski   Dalej
Real Compensación T.B 85 Team 12-08 20:40 Kuźniki Marcin Niciński  Kamil Moczydłowski   Dalej
planetamebla.pl ForceGSM 12-08 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Rafał Świerczek  Jakub Pondel   Dalej
Industrial Solutions Group Baumit 12-08 21:30 Kuźniki Marcin Niciński  Kamil Moczydłowski   Dalej
Szpilmacherzy Wielka Niewiadoma 13-08 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
Piorun Zaodrze Gumzamet Fidasz 14-08 20:00 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
KP Ogrodomania Wielka Niewiadoma 17-08 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Jakub Pondel   Dalej
Real Compensación GOJA Wrocław 17-08 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
ForceGSM Industrial Solutions Group 17-08 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Jakub Pondel   Dalej
Szpilmacherzy Piorun Zaodrze 19-08 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Rafał Świerczek  Michał Pondel   Dalej
Real Compensación planetamebla.pl 19-08 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Rafał Świerczek  Michał Pondel   Dalej
T.B 85 Team Wolves Wrocław 20-08 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
Gumzamet Fidasz GOJA Wrocław 21-08 21:30 Kuźniki Patryk Ogrodnik  Kamil Moczydłowski   Dalej
ForceGSM KP Ogrodomania 24-08 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
T.B 85 Team Baumit 24-08 21:30 Kuźniki Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej

WLB1


Nadchodzące spotkania

AXA XL Bus Marco Polo 13-07 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
Brak Sponsora Old Blue Angels 13-07 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
Old Team Ołer Meble Ogrodowe 14-07 20:40 Kuźniki Marcin Niciński  Mariusz Bogucki   Dalej
Klueh Brzmienie Miasta 15-07 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Rycerze Ni Żar Tropików 15-07 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Afera Neonowa 16-07 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Rafał Świerczek  Mariusz Bogucki   Dalej
TUR GBP Office Wrocław Ołer Meble Ogrodowe 16-07 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Rafał Świerczek  Mariusz Bogucki   Dalej
Żar Tropików AXA XL 21-07 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Adrian Miedziński   Dalej
Afera Neonowa Old Team 21-07 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Adrian Miedziński   Dalej
Old Blue Angels TUR GBP Office Wrocław 22-07 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Mariusz Bogucki   Dalej
Bus Marco Polo Klueh 23-07 19:00 Kuźniki Damian Dumycz  Igor Wiktorowski   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Stowarzyszenie Odra-Niemen 23-07 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
AXA XL Rycerze Ni 24-07 20:00 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Brzmienie Miasta Brak Sponsora 24-07 21:30 Kuźniki Patryk Ogrodnik  Marta Toczek   Dalej
Bus Marco Polo Brzmienie Miasta 27-07 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Jakub Pondel   Dalej
Klueh TUR GBP Office Wrocław 27-07 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Jakub Pondel   Dalej
Żar Tropików Old Blue Angels 29-07 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Dominik Zimny  Mariusz Bogucki   Dalej
AXA XL Afera Neonowa 30-07 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Klueh Old Team 30-07 19:50 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Brak Sponsora Stowarzyszenie Odra-Niemen 30-07 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Rycerze Ni Ołer Meble Ogrodowe 30-07 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Bus Marco Polo Stowarzyszenie Odra-Niemen 03-08 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Michał Pondel   Dalej
Brak Sponsora Rycerze Ni 03-08 20:40 Kuźniki Damian Dumycz  Jakub Pondel   Dalej
Old Team Brzmienie Miasta 04-08 20:40 Kuźniki Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Afera Neonowa Old Blue Angels 05-08 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Dominik Zimny   Dalej
Klueh AXA XL 06-08 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Patryk Ogrodnik   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Bus Marco Polo 07-08 20:50 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Żar Tropików TUR GBP Office Wrocław 07-08 21:40 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Brzmienie Miasta Old Blue Angels 10-08 19:50 Kuźniki Damian Dumycz  Jakub Pondel   Dalej
Brak Sponsora Klueh 12-08 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Rafał Świerczek  Jakub Pondel   Dalej
Old Team Żar Tropików 13-08 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Igor Wiktorowski   Dalej
Afera Neonowa Bus Marco Polo 13-08 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
Brzmienie Miasta Ołer Meble Ogrodowe 13-08 21:30 Kuźniki Konrad Nowak  Igor Wiktorowski   Dalej
TUR GBP Office Wrocław AXA XL 13-08 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Rycerze Ni 14-08 21:40 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Afera Neonowa TUR GBP Office Wrocław 17-08 19:50 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
Old Blue Angels Klueh 19-08 19:50 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Brak Sponsora 19-08 20:40 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Żar Tropików Afera Neonowa 20-08 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel   Dalej
Old Team Stowarzyszenie Odra-Niemen 20-08 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
Brzmienie Miasta AXA XL 21-08 20:00 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Marcin Niciński  Igor Wiktorowski   Dalej
Bus Marco Polo Rycerze Ni 21-08 21:40 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Marcin Niciński  Igor Wiktorowski   Dalej
AXA XL Stowarzyszenie Odra-Niemen 24-08 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Rycerze Ni Old Team 25-08 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej

WLB2


Nadchodzące spotkania

TelForceOne Empty Dampers 13-07 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
ORA Wrocław sennder Polska 13-07 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
4Kąty Team FC Kasztaniaki 14-07 19:50 Kuźniki Marcin Niciński  Mariusz Bogucki   Dalej
FiGA Tork 15-07 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Różowe Pantery Unity Group 15-07 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
InsERT Team FC Kasztaniaki 16-07 19:00 Kuźniki Patryk Ogrodnik  Marta Toczek   Dalej
TelForceOne mohi.to 16-07 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Rafał Świerczek  Mariusz Bogucki   Dalej
FiGA TelForceOne 20-07 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
Empty Dampers Różowe Pantery 20-07 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
mohi.to Tork 20-07 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
4Kąty Team InsERT Team 20-07 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Igor Wiktorowski   Dalej
ORA Wrocław Unity Group 22-07 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Mariusz Bogucki   Dalej
TelForceOne sennder Polska 22-07 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Mariusz Bogucki   Dalej
FiGA FC Kasztaniaki 23-07 20:40 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
ORA Wrocław Soccer Team 27-07 19:00 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
Soccer Team Empty Dampers 27-07 20:40 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
Tork Różowe Pantery 27-07 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Jakub Pondel   Dalej
FC Kasztaniaki Unity Group 28-07 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
Empty Dampers 4Kąty Team 29-07 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Dominik Zimny  Mariusz Bogucki   Dalej
sennder Polska InsERT Team 30-07 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
mohi.to FiGA 30-07 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Tork sennder Polska 03-08 19:50 Kuźniki Damian Dumycz  Jakub Pondel   Dalej
Empty Dampers FC Kasztaniaki 03-08 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Michał Pondel   Dalej
Różowe Pantery FiGA 05-08 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Dominik Zimny   Dalej
InsERT Team TelForceOne 05-08 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Dominik Zimny   Dalej
Unity Group mohi.to 06-08 19:45 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Patryk Ogrodnik   Dalej
sennder Polska Empty Dampers 06-08 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Patryk Ogrodnik   Dalej
4Kąty Team ORA Wrocław 07-08 20:00 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Tork ORA Wrocław 10-08 22:00 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Tomasz Pondel   Dalej
mohi.to Soccer Team 11-08 19:00 Kuźniki Dominik Zimny  Marta Toczek   Dalej
FC Kasztaniaki Różowe Pantery 11-08 19:50 Kuźniki Dominik Zimny  Marta Toczek   Dalej
Soccer Team TelForceOne 11-08 20:40 Kuźniki Dominik Zimny  Marta Toczek   Dalej
sennder Polska 4Kąty Team 12-08 19:45 Kuźniki Rafał Świerczek  Jakub Pondel   Dalej
Unity Group InsERT Team 13-08 19:50 Kuźniki Konrad Nowak  Igor Wiktorowski   Dalej
Empty Dampers FiGA 14-08 21:30 Kuźniki Dominik Zimny  Kamil Moczydłowski   Dalej
ORA Wrocław mohi.to 17-08 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Paweł Małecki  Jakub Pondel   Dalej
Soccer Team Unity Group 18-08 19:00 Kuźniki Marcin Niciński  Marta Toczek   Dalej
InsERT Team Tork 18-08 21:30 Kuźniki Marcin Niciński  Marta Toczek   Dalej
Różowe Pantery TelForceOne 19-08 19:45 Kuźniki Rafał Świerczek  Michał Pondel   Dalej
mohi.to InsERT Team 20-08 20:30 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel   Dalej
Unity Group sennder Polska 20-08 21:15 Kłokoczyce boisko nr1 Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel   Dalej
FC Kasztaniaki Soccer Team 24-08 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Soccer Team 4Kąty Team 24-08 20:40 Kuźniki Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej