Sklep

Najlepsi


Ekstraklasa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 14
2. Mateusz Dłutowski Szpilmacherzy 11
3. Mateusz Chodorski GOJA Wrocław 10
4. Jakub Rejmer Baumit 9
5. Jarosław Wójcik T.B 85 Team 8
6. Piotr Miklas planetamebla.pl 7
7. Kamil Żbik T.B 85 Team 7
8. Piotr Galuś Baumit 7
9. Mariusz Płatek planetamebla.pl 6
10. Mateusz Stadnik Wielka Niewiadoma 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 10
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 6
3. Łukasz Zakrzewski T.B 85 Team 6
4. Igor Peniuk Gumzamet Fidasz 5
5. Kamil Moskwa Industrial Solutions Group 5
6. Kamil Żbik T.B 85 Team 4
7. Damian Madej Wielka Niewiadoma 4
8. Mariusz Płatek planetamebla.pl 4
9. Piotr Miklas planetamebla.pl 4
10. Mateusz Brzęczek GOJA Wrocław 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 19
2. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 15
3. Mateusz Dłutowski Szpilmacherzy 13
4. Jarosław Wójcik T.B 85 Team 11
5. Piotr Miklas planetamebla.pl 11
6. Mateusz Chodorski GOJA Wrocław 11
7. Kamil Żbik T.B 85 Team 11
8. Piotr Galuś Baumit 10
9. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 10
10. Mariusz Płatek planetamebla.pl 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Chodorski GOJA Wrocław 4
2. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 3
3. Adam Cylny planetamebla.pl 2
4. Jarosław Wójcik T.B 85 Team 2
5. Jakub Rejmer Baumit 2
6. Piotr Galuś Baumit 2
7. Damian Madej Wielka Niewiadoma 1
8. Dawid Kloczkowski Wielka Niewiadoma 1
9. Mateusz Stadnik Wielka Niewiadoma 1
10. Igor Peniuk Gumzamet Fidasz 1

WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Dominik Leja Bus Marco Polo 18
2. Amadeusz Siwik Klueh 9
3. Mateusz Furmanek Ołer Meble Ogrodowe 6
4. Paweł Garyga Bus Marco Polo 6
5. Kamil Kirej Old Team 6
6. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 5
7. Adrian Kondratowicz Brzmienie Miasta 5
8. Patryk Hłobaż Bus Marco Polo 5
9. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 5
10. Michał Trojan Old Blue Angels 4

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Paweł Garyga Bus Marco Polo 9
2. Patryk Hłobaż Bus Marco Polo 7
3. Adrian Przybycień Klueh 5
4. Krzysztof Bartkowiak Klueh 5
5. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 5
6. Piotr Wójcik Bus Marco Polo 5
7. Dominik Leja Bus Marco Polo 4
8. Wojciech Maciński Brzmienie Miasta 3
9. Leszek Szczepański Brak Sponsora 3
10. Amadeusz Siwik Klueh 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Dominik Leja Bus Marco Polo 22
2. Paweł Garyga Bus Marco Polo 15
3. Patryk Hłobaż Bus Marco Polo 12
4. Amadeusz Siwik Klueh 12
5. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 10
6. Adrian Przybycień Klueh 8
7. Krzysztof Bartkowiak Klueh 8
8. Piotr Wójcik Bus Marco Polo 8
9. Mateusz Furmanek Ołer Meble Ogrodowe 6
10. Adrian Kondratowicz Brzmienie Miasta 6

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Dominik Leja Bus Marco Polo 4
2. Michał Trojan Old Blue Angels 2
3. Krzysztof Bartkowiak Klueh 2
4. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 2
5. Kamil Kirej Old Team 2
6. Amadeusz Siwik Klueh 2
7. Mateusz Furmanek Ołer Meble Ogrodowe 2
8. Dawid Stankowiak Stowarzyszenie Odra-Niemen 1
9. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 1
10. Jacek Gołaczyński Rycerze Ni 1

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Mateusz Fedyna sennder Polska 12
2. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 8
3. Michał Stokłosa Różowe Pantery 8
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 8
5. Karol Nowak 4Kąty Team 7
6. Marcin Rasiewicz Empty Dampers 6
7. Łukasz Cygańczuk Tork 6
8. Krzysztof Muszak Soccer Team 5
9. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 5
10. Maciej Wilento ORA Wrocław 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Łukasz Kopyś Soccer Team 8
2. Michał Wojciechowski sennder Polska 6
3. Maciej Patryło 4Kąty Team 5
4. Szymon Pierzynka ORA Wrocław 5
5. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 5
6. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 5
7. Tomasz Dubiel Tork 4
8. Paweł Zieliński sennder Polska 4
9. Wojciech Binkowski Tork 3
10. Marcin Gołębiowski InsERT Team 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Fedyna sennder Polska 13
2. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 13
3. Łukasz Kopyś Soccer Team 10
4. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 10
5. Michał Stokłosa Różowe Pantery 10
6. Maciej Patryło 4Kąty Team 10
7. Karol Nowak 4Kąty Team 10
8. Łukasz Cygańczuk Tork 9
9. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 9
10. Szymon Pierzynka ORA Wrocław 9

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Szymon Pierzynka ORA Wrocław 2
2. Marcin Gołębiowski InsERT Team 2
3. Maciej Patryło 4Kąty Team 2
4. Krzysztof Węgrzyn Tork 2
5. Wojciech Binkowski Tork 2
6. Michał Stokłosa Różowe Pantery 2
7. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 2
8. Marcin Rasiewicz Empty Dampers 2
9. Łukasz Kopyś Soccer Team 1
10. Paweł Pawłowski Soccer Team 1