Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

Ceremonia wręczenia nagród za Turniej COV-19 25-09 19:30

Ceremonia wręczenia nagród za Turniej COV-19
Miejsce: Wall Street Club ul. Ruska 51

Puchar Mistrzów COV-19: T.B 85 Team - Sancho Panza (2.mecz), boisko Skwierzyńska 08-10 20:45

Sędziuje: Konrad Nowak

Superpuchar Ligi: AWL - Planetamebla.pl, boisko Kuźniki 22-10 21:30

Sędziuje: Andrzej Malec

Puchar Mistrzów: Baumit - AWL (1.mecz), boisko Skwierzyńska 03-11 20:45

Sędziuje: Konrad Nowak

Puchar Mistrzów: AWL - Baumit (2.mecz), boisko Kuźniki 19-11 20:40

Sędziuje: Jakub Tomczyk


Superliga


Nadchodzące spotkania

Przyjaciele Tifosek Elita Nowy Dwór 21-09 20:40 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Blitz Wrocław FC AmRest 21-09 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Prezesi 3M 23-09 19:00 Kuźniki Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
Klueh CSWIiCh 24-09 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Sancho Panza Przyjaciele Tifosek 24-09 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Elita Nowy Dwór Prezesi 28-09 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Przyjaciele Tifosek Blitz Wrocław 28-09 20:40 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
CSWIiCh Sancho Panza 29-09 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
AWL Termo Team 29-09 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
FC AmRest AWL 01-10 21:30 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Voltica Service Kuźniki Klueh 02-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
3M Termo Team 02-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Termo Team CSWIiCh 05-10 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Blitz Wrocław 3M 05-10 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Klueh AWL 06-10 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel  Łukasz Czuchraj Dalej
Sancho Panza Elita Nowy Dwór 06-10 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel  Łukasz Czuchraj Dalej
AWL Prezesi 08-10 20:40 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Voltica Service Kuźniki Przyjaciele Tifosek 09-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Klueh FC AmRest 09-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Termo Team Klueh 12-10 19:00 Kuźniki Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Prezesi FC AmRest 12-10 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
Sancho Panza Voltica Service Kuźniki 13-10 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
3M Elita Nowy Dwór 14-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
AWL Przyjaciele Tifosek 15-10 20:40 Kuźniki Jakub Tomczyk  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC AmRest 3M 19-10 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Elita Nowy Dwór Termo Team 19-10 20:40 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
CSWIiCh AWL 20-10 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Klueh Sancho Panza 20-10 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel  Łukasz Czuchraj Dalej
Przyjaciele Tifosek Prezesi 23-10 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Jakub Pondel   Dalej
Voltica Service Kuźniki Blitz Wrocław 23-10 21:30 Kuźniki Jakub Tomczyk  Jakub Pondel   Dalej
Blitz Wrocław Klueh 26-10 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
AWL Voltica Service Kuźniki 27-10 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Elita Nowy Dwór FC AmRest 27-10 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Prezesi CSWIiCh 28-10 19:00 Kuźniki Krzysztof Robert  Hubert Szor   Dalej
3M Przyjaciele Tifosek 28-10 19:50 Kuźniki Krzysztof Robert  Hubert Szor   Dalej
AWL Elita Nowy Dwór 29-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Termo Team Sancho Panza 29-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Prezesi Klueh 02-11 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
Elita Nowy Dwór CSWIiCh 02-11 20:40 Kuźniki Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
Termo Team Blitz Wrocław 02-11 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
3M Voltica Service Kuźniki 03-11 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
FC AmRest Przyjaciele Tifosek 04-11 19:50 Kuźniki Dominik Zimny  Jakub Pondel   Dalej
AWL Sancho Panza 05-11 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
Voltica Service Kuźniki Prezesi 06-11 19:50 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
Klueh 3M 09-11 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Blitz Wrocław AWL 09-11 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Sancho Panza Prezesi 12-11 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
3M AWL 16-11 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Sancho Panza Blitz Wrocław 16-11 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Voltica Service Kuźniki Elita Nowy Dwór 17-11 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Przyjaciele Tifosek Termo Team 18-11 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
CSWIiCh FC AmRest 19-11 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
FC AmRest Voltica Service Kuźniki 27-11 20:40 Kuźniki Adrian Miedziński  Jakub Pondel   Dalej

1 liga


Nadchodzące spotkania

Wybrzeże Klatki Schodowej FiGA 21-09 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Rycerze Ni Różowe Pantery 22-09 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Astech MPK Wrocław 23-09 19:50 Kuźniki Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
Leroy Merlin Wrocław Fulanito 23-09 21:30 Kuźniki Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
Różowe Pantery The Old School 24-09 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Nokia Za Bezpieczny Weekend 24-09 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Wybrzeże Klatki Schodowej Rycerze Ni 28-09 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
AWL II FiGA 29-09 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
The Old School Nokia 30-09 19:00 Kuźniki Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
MPK Wrocław Leroy Merlin Wrocław 30-09 19:50 Kuźniki Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
FiGA Za Bezpieczny Weekend 01-10 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Fulanito Różowe Pantery 01-10 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
AWL II Astech 01-10 20:40 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Za Bezpieczny Weekend The Old School 07-10 19:00 Kuźniki Dominik Zimny  Jakub Pondel   Dalej
Nokia Fulanito 07-10 19:50 Kuźniki Dominik Zimny  Jakub Pondel   Dalej
Astech Wybrzeże Klatki Schodowej 07-10 21:30 Kuźniki Dominik Zimny  Jakub Pondel   Dalej
Różowe Pantery MPK Wrocław 08-10 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Rycerze Ni FiGA 08-10 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Leroy Merlin Wrocław AWL II 08-10 21:30 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Rycerze Ni Astech 12-10 20:40 Kuźniki Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
MPK Wrocław Nokia 14-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
FiGA The Old School 15-10 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Kamil Moczydłowski   Dalej
AWL II Różowe Pantery 15-10 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Kamil Moczydłowski   Dalej
Wybrzeże Klatki Schodowej Leroy Merlin Wrocław 16-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Za Bezpieczny Weekend MPK Wrocław 19-10 19:00 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
AWL II Wybrzeże Klatki Schodowej 19-10 21:30 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
The Old School Fulanito 20-10 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel  Łukasz Czuchraj Dalej
Astech FiGA 21-10 19:50 Kuźniki Dominik Zimny  Kamil Moczydłowski   Dalej
Leroy Merlin Wrocław Rycerze Ni 21-10 20:40 Kuźniki Dominik Zimny  Kamil Moczydłowski   Dalej
Nokia AWL II 22-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Różowe Pantery Wybrzeże Klatki Schodowej 22-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Fulanito MPK Wrocław 26-10 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
Za Bezpieczny Weekend Wybrzeże Klatki Schodowej 26-10 20:40 Kuźniki Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
Leroy Merlin Wrocław FiGA 27-10 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Nokia Rycerze Ni 28-10 20:40 Kuźniki Krzysztof Robert  Hubert Szor   Dalej
Różowe Pantery Astech 29-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
AWL II The Old School 29-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Rycerze Ni Za Bezpieczny Weekend 02-11 19:00 Kuźniki Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
AWL II Fulanito 03-11 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
FiGA MPK Wrocław 04-11 19:00 Kuźniki Dominik Zimny  Jakub Pondel   Dalej
Astech Nokia 04-11 20:40 Kuźniki Dominik Zimny  Jakub Pondel   Dalej
Leroy Merlin Wrocław Różowe Pantery 05-11 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
Rycerze Ni AWL II 05-11 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
Wybrzeże Klatki Schodowej The Old School 06-11 21:30 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
AWL II Za Bezpieczny Weekend 09-11 20:40 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Astech Leroy Merlin Wrocław 12-11 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Wybrzeże Klatki Schodowej Nokia 12-11 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
MPK Wrocław The Old School 13-11 19:00 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
Fulanito Za Bezpieczny Weekend 13-11 19:50 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
MPK Wrocław AWL II 16-11 19:00 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Za Bezpieczny Weekend Astech 16-11 20:40 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Nokia Leroy Merlin Wrocław 17-11 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
The Old School Rycerze Ni 17-11 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Różowe Pantery FiGA 19-11 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Fulanito Wybrzeże Klatki Schodowej 20-11 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej

2 liga


Nadchodzące spotkania

Core Services Colian Team 21-09 19:00 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Medserv United KS Manex Maślice 22-09 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
FC PoNalewce APS Kąty Wrocławskie 22-09 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
AKS Bzowa Wrocław FC Velicante Wrocław 22-09 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
ZKS Kuźniki KEA FC 23-09 20:40 Kuźniki Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
FC Velicante Wrocław Colian Team 28-09 19:00 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
ZKS Kuźniki Virtual Team 29-09 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
KEA FC Core Services 30-09 20:40 Kuźniki Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
KS Manex Maślice FC PoNalewce 30-09 21:30 Kuźniki Krzysztof Robert  Jakub Pondel   Dalej
JaCierpieDole FC Medserv United 02-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
APS Kąty Wrocławskie AKS Bzowa Wrocław 02-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Medserv United ZKS Kuźniki 05-10 19:00 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Virtual Team KEA FC 05-10 20:40 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Core Services FC Velicante Wrocław 06-10 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel  Łukasz Czuchraj Dalej
AKS Bzowa Wrocław KS Manex Maślice 06-10 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel  Łukasz Czuchraj Dalej
Colian Team APS Kąty Wrocławskie 07-10 20:40 Kuźniki Dominik Zimny  Jakub Pondel   Dalej
FC PoNalewce JaCierpieDole FC 09-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
APS Kąty Wrocławskie Core Services 12-10 19:50 Kuźniki Paweł Małecki  Mariusz Bogucki   Dalej
KEA FC FC Velicante Wrocław 13-10 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Virtual Team Medserv United 13-10 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
KS Manex Maślice Colian Team 16-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
JaCierpieDole FC AKS Bzowa Wrocław 16-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
ZKS Kuźniki FC PoNalewce 16-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Core Services KS Manex Maślice 20-10 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel  Łukasz Czuchraj Dalej
Medserv United KEA FC 21-10 19:00 Kuźniki Dominik Zimny  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC PoNalewce Virtual Team 21-10 21:30 Kuźniki Dominik Zimny  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC Velicante Wrocław APS Kąty Wrocławskie 22-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
AKS Bzowa Wrocław ZKS Kuźniki 23-10 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Jakub Pondel   Dalej
JaCierpieDole FC Colian Team 23-10 20:40 Kuźniki Jakub Tomczyk  Jakub Pondel   Dalej
KS Manex Maślice FC Velicante Wrocław 26-10 19:00 Kuźniki Paweł Małecki  Dominik Zimny   Dalej
KEA FC APS Kąty Wrocławskie 28-10 21:30 Kuźniki Krzysztof Robert  Hubert Szor   Dalej
ZKS Kuźniki Colian Team 30-10 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
JaCierpieDole FC Core Services 30-10 19:50 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Virtual Team AKS Bzowa Wrocław 30-10 20:40 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Medserv United FC PoNalewce 30-10 21:30 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
AKS Bzowa Wrocław Medserv United 03-11 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Colian Team Virtual Team 03-11 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
FC PoNalewce KEA FC 04-11 21:30 Kuźniki Dominik Zimny  Jakub Pondel   Dalej
Core Services ZKS Kuźniki 05-11 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
APS Kąty Wrocławskie KS Manex Maślice 06-11 19:00 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC Velicante Wrocław JaCierpieDole FC 06-11 20:40 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC Velicante Wrocław Virtual Team 09-11 19:00 Kuźniki Paweł Małecki  Hubert Szor   Dalej
Core Services AKS Bzowa Wrocław 12-11 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
KS Manex Maślice JaCierpieDole FC 13-11 20:40 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
KEA FC KS Manex Maślice 17-11 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Medserv United Colian Team 18-11 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Virtual Team Core Services 19-11 21:30 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
ZKS Kuźniki FC Velicante Wrocław 20-11 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
JaCierpieDole FC APS Kąty Wrocławskie 20-11 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
FC PoNalewce AKS Bzowa Wrocław 20-11 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Core Services Medserv United 24-11 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
APS Kąty Wrocławskie ZKS Kuźniki 24-11 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Colian Team FC PoNalewce 24-11 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Virtual Team JaCierpieDole FC 27-11 19:50 Kuźniki Adrian Miedziński  Jakub Pondel   Dalej