Sklep

Najlepsi


Superliga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Jakub Cichy Termo Team 6
2. Tomasz Kowalski CSWIiCh 5
3. Eryk Klimczak Sancho Panza 5
4. Kamil Lis Przyjaciele Tifosek 4
5. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 3
6. Mateusz Belka Sancho Panza 3
7. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 3
8. Marcin Zbryk Sancho Panza 3
9. Łukasz Bojarski Przyjaciele Tifosek 3
10. Mateusz Salamaga Sancho Panza 2

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Eryk Klimczak Sancho Panza 5
2. Łukasz Deneka CSWIiCh 3
3. Kacper Korkosz Elita Nowy Dwór 3
4. Tomasz Kowalski CSWIiCh 3
5. Marcin Zbryk Sancho Panza 3
6. Kamil Lis Przyjaciele Tifosek 3
7. Maciej Padiasek Przyjaciele Tifosek 2
8. Mateusz Belka Sancho Panza 2
9. Michał Zbryk Sancho Panza 2
10. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 2

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Eryk Klimczak Sancho Panza 10
2. Tomasz Kowalski CSWIiCh 8
3. Jakub Cichy Termo Team 7
4. Kamil Lis Przyjaciele Tifosek 7
5. Marcin Zbryk Sancho Panza 6
6. Mateusz Belka Sancho Panza 5
7. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 5
8. Łukasz Deneka CSWIiCh 4
9. Łukasz Bojarski Przyjaciele Tifosek 4
10. Maciej Padiasek Przyjaciele Tifosek 4

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Cichy Termo Team 2
2. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 1
3. Tomasz Kowalski CSWIiCh 1
4. Michał Szewczyk Elita Nowy Dwór 1
5. Sebastian Rudziński Prezesi 1
6. Łukasz Bojarski Przyjaciele Tifosek 1
7. Radosław Bella Blitz Wrocław 1
8. Mateusz Belka Sancho Panza 1
9. Marcin Zbryk Sancho Panza 1
10. Jacek Dzwonek 3M 0

2 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Adam Łapeta Virtual Team 5
2. Dariusz Kupijaj AKS Bzowa Wrocław 3
3. Adam Widera Colian Team 3
4. Rafał Gorczyca KS Manex Maślice 3
5. Piotr Kopeć FC PoNalewce 3
6. Dawid Zapaśnik AKS Bzowa Wrocław 3
7. Rafał Pilarczyk KEA FC 2
8. Mateusz Bancewicz Core Services 2
9. Paweł Koszykowski KS Manex Maślice 2
10. Łukasz Frąszczak KEA FC 2

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Adam Płoch KS Manex Maślice 2
2. Sergiusz Modzelewski Colian Team 2
3. Bartosz Piskorski AKS Bzowa Wrocław 1
4. Sebastian Kamiński AKS Bzowa Wrocław 1
5. Dariusz Kupijaj AKS Bzowa Wrocław 1
6. Bernard Popielski APS Kąty Wrocławskie 1
7. Marek Borowiec Colian Team 1
8. Grzegorz Kręcigłowa Core Services 1
9. Łukasz Grycan Core Services 1
10. Damian Brzoza JaCierpieDole FC 1

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Łapeta Virtual Team 6
2. Dariusz Kupijaj AKS Bzowa Wrocław 4
3. Adam Widera Colian Team 3
4. Marcin Truchan KEA FC 3
5. Rafał Gorczyca KS Manex Maślice 3
6. Adam Płoch KS Manex Maślice 3
7. Piotr Kopeć FC PoNalewce 3
8. Wojciech Wieczorek FC Velicante Wrocław 3
9. Dawid Zapaśnik AKS Bzowa Wrocław 3
10. Sergiusz Modzelewski Colian Team 3

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Łapeta Virtual Team 2
2. Adam Widera Colian Team 1
3. Krystian Pechan Colian Team 1
4. Mateusz Bancewicz Core Services 1
5. Jakub Pondel JaCierpieDole FC 1
6. Rafał Gorczyca KS Manex Maślice 1
7. Paweł Neumann Medserv United 1
8. Dariusz Chmielewski Medserv United 1
9. Piotr Kopeć FC PoNalewce 1
10. Dawid Zapaśnik AKS Bzowa Wrocław 1