Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

Puchar Mistrzów Wrocbalu: Gumzamet Fidasz (POL) - FC Champion Wrocław (UKR) 21-09 19:50

Mecz o Puchar Mistrzów Wrocbalu
Gumzamet Fidasz (POL) - FC Champion Wrocław
godzina: 19:50
boisko: Skwierzyńska 1-7
sędzia: Karol Krupa
koordynator: Michał Pondel

Mecz towarzyski: Polska - Ukraina (1. mecz) 29-09 20:40

Mecz towarzyski wrocbalowych reprezentacji
Polska - Ukraina

godzina: 20:40
boisko: Sarbinowska 10
sędzia: Damian Adamowicz
koordynator: Marta Toczek

Mecz towarzyski: Polska - Ukraina (2. mecz) 13-10 21:30

Mecz towarzyski wrocbalowych reprezentacji
Polska - Ukraina

godzina: 21:30
boisko: Sarbinowska 10
sędzia: Damian Adamowicz
koordynator: Marta Toczek

Baraż o Ekstraligę B1 14-11 19:50
Baraż o Ekstraligę B2 14-11 20:40

1 liga


Nadchodzące spotkania

Eneris Derma-Bau Team 29-08 19:00 Kuźniki Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Elite Eco Elo Green Tree 30-08 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
Nokia FC Kasztaniaki 31-08 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Fulanito Blitz Wrocław 31-08 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Astech MPK Wrocław 02-09 19:00 Kuźniki Karol Krupa  Igor Wiktorowski   Dalej
JaCierpieDole BD Voltica Service Kuźniki 02-09 20:40 Kuźniki Karol Krupa  Igor Wiktorowski   Dalej
Derma-Bau Team Astech 05-09 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Kamil Moczydłowski   Dalej
Eneris Elite Eco Elo 07-09 19:00 Kuźniki Karol Krupa  Kamil Moczydłowski   Dalej
Blitz Wrocław Nokia 07-09 20:40 Kuźniki Karol Krupa  Kamil Moczydłowski   Dalej
MPK Wrocław FC Kasztaniaki 08-09 20:40 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
Green Tree Voltica Service Kuźniki 09-09 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Fulanito JaCierpieDole BD 09-09 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Eneris Blitz Wrocław 12-09 20:40 Kuźniki Kamil Struski  Jakub Pondel   Dalej
Derma-Bau Team AWL II 13-09 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
MPK Wrocław Nokia 13-09 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
Fulanito Astech 14-09 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Marcin Wiktorowski   Dalej
Blitz Wrocław Elite Eco Elo 14-09 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Marcin Wiktorowski   Dalej
Green Tree AWL II 15-09 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Voltica Service Kuźniki FC Kasztaniaki 16-09 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Derma-Bau Team JaCierpieDole BD 16-09 20:40 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Nokia Derma-Bau Team 19-09 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Astech Eneris 19-09 20:40 Kuźniki Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Voltica Service Kuźniki Nokia 21-09 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
FC Kasztaniaki Green Tree 21-09 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Elite Eco Elo Fulanito 21-09 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
AWL II MPK Wrocław 22-09 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Joanna Kryza   Dalej
JaCierpieDole BD Blitz Wrocław 23-09 21:30 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Astech AWL II 27-09 19:00 Kuźniki Konrad Michalik  Marta Toczek   Dalej
MPK Wrocław Elite Eco Elo 27-09 20:40 Kuźniki Konrad Michalik  Marta Toczek   Dalej
Eneris FC Kasztaniaki 28-09 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Blitz Wrocław Green Tree 28-09 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Derma-Bau Team MPK Wrocław 30-09 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Fulanito Voltica Service Kuźniki 30-09 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Green Tree JaCierpieDole BD 30-09 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Elite Eco Elo Nokia 30-09 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Nokia Green Tree 03-10 19:00 Kuźniki Damian Adamowicz  Mariusz Bogucki   Dalej
Eneris Fulanito 03-10 20:40 Kuźniki Damian Adamowicz  Mariusz Bogucki   Dalej
FC Kasztaniaki AWL II 04-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Elite Eco Elo Derma-Bau Team 04-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Astech Blitz Wrocław 05-10 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
AWL II Voltica Service Kuźniki 06-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
JaCierpieDole BD MPK Wrocław 07-10 20:40 Kuźniki Damian Adamowicz  Michał Pondel   Dalej
Fulanito MPK Wrocław 11-10 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
Blitz Wrocław Derma-Bau Team 11-10 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
JaCierpieDole BD AWL II 11-10 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
Elite Eco Elo FC Kasztaniaki 12-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Eneris Green Tree 13-10 19:00 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
Astech Voltica Service Kuźniki 14-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Nokia JaCierpieDole BD 14-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Elite Eco Elo Astech 17-10 19:00 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Blitz Wrocław MPK Wrocław 17-10 20:40 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Voltica Service Kuźniki Eneris 19-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Derma-Bau Team FC Kasztaniaki 19-10 19:05 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Nokia Fulanito 19-10 19:50 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
AWL II Blitz Wrocław 19-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
AWL II Elite Eco Elo 20-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Voltica Service Kuźniki MPK Wrocław 21-10 19:00 Kuźniki Damian Adamowicz  Michał Pondel   Dalej
JaCierpieDole BD Eneris 21-10 19:50 Kuźniki Damian Adamowicz  Michał Pondel   Dalej
Astech FC Kasztaniaki 21-10 20:40 Kuźniki Damian Adamowicz  Michał Pondel   Dalej
Green Tree Fulanito 21-10 21:30 Kuźniki Damian Adamowicz  Michał Pondel   Dalej
Derma-Bau Team Green Tree 24-10 19:00 Kuźniki Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
AWL II Nokia 25-10 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
Elite Eco Elo JaCierpieDole BD 25-10 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
Voltica Service Kuźniki Blitz Wrocław 26-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Joanna Kryza   Dalej
Derma-Bau Team Fulanito 26-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Joanna Kryza   Dalej
AWL II Eneris 27-10 19:00 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
Nokia Astech 27-10 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC Kasztaniaki JaCierpieDole BD 28-10 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Eneris Nokia 02-11 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Blitz Wrocław FC Kasztaniaki 02-11 21:30 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
MPK Wrocław Green Tree 03-11 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Fulanito AWL II 03-11 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Derma-Bau Team Voltica Service Kuźniki 04-11 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
Astech JaCierpieDole BD 04-11 20:40 Kuźniki Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
MPK Wrocław Eneris 07-11 19:50 Kuźniki Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Astech Green Tree 08-11 18:20 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Mariusz Bogucki   Dalej
Elite Eco Elo Voltica Service Kuźniki 08-11 19:00 Kuźniki Kamil Struski  Marta Toczek   Dalej
FC Kasztaniaki Fulanito 09-11 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej

2 liga


Nadchodzące spotkania

chronPESEL.pl KEA FC 30-08 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
Capgemini Medserv United 01-09 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Marta Toczek   Dalej
3M ZKS Kuźniki 01-09 20:40 Kuźniki Konrad Nowak  Marta Toczek   Dalej
AKS Bzowa Wrocław Pogoń Niepolda 05-09 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Astek Mocambola 05-09 19:00 Kuźniki Karol Krupa  Kamil Moczydłowski   Dalej
Medserv United chronPESEL.pl 06-09 19:05 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
ZKS Kuźniki FC Velicante Wrocław 06-09 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
KEA FC FC Hs 07-09 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Kamil Moczydłowski   Dalej
Mocambola Capgemini 08-09 19:00 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
3M AKS Bzowa Wrocław 08-09 19:50 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
Pogoń Niepolda Astek 08-09 20:35 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
chronPESEL.pl Mocambola 13-09 19:05 Skwierzyńska Damian Adamowicz  Joanna Kryza   Dalej
FC Velicante Wrocław KEA FC 13-09 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC Hs Medserv United 14-09 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Marcin Wiktorowski   Dalej
Capgemini Pogoń Niepolda 15-09 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
Astek 3M 15-09 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
AKS Bzowa Wrocław ZKS Kuźniki 16-09 21:30 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Medserv United FC Velicante Wrocław 20-09 19:00 Kuźniki Damian Adamowicz  Kamil Moczydłowski   Dalej
Pogoń Niepolda chronPESEL.pl 20-09 19:50 Kuźniki Damian Adamowicz  Kamil Moczydłowski   Dalej
ZKS Kuźniki KEA FC 20-09 21:30 Kuźniki Damian Adamowicz  Kamil Moczydłowski   Dalej
Mocambola FC Hs 22-09 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Joanna Kryza   Dalej
AKS Bzowa Wrocław Astek 23-09 19:00 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
3M Capgemini 23-09 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
FC Velicante Wrocław Mocambola 26-09 19:00 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Astek ZKS Kuźniki 26-09 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
FC Hs Pogoń Niepolda 26-09 20:35 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
KEA FC Medserv United 26-09 20:40 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
chronPESEL.pl 3M 28-09 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Capgemini AKS Bzowa Wrocław 29-09 19:00 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
FC Hs FC Velicante Wrocław 29-09 19:50 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
Mocambola KEA FC 03-10 19:50 Kuźniki Damian Adamowicz  Mariusz Bogucki   Dalej
ZKS Kuźniki Medserv United 04-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Pogoń Niepolda FC Velicante Wrocław 05-10 19:05 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
3M FC Hs 05-10 20:40 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Astek Capgemini 06-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
AKS Bzowa Wrocław chronPESEL.pl 07-10 19:00 Kuźniki Damian Adamowicz  Michał Pondel   Dalej
Pogoń Niepolda 3M 10-10 19:50 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
KEA FC Capgemini 10-10 20:40 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
FC Hs AKS Bzowa Wrocław 12-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Medserv United Mocambola 13-10 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC Velicante Wrocław 3M 13-10 19:50 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
KEA FC Pogoń Niepolda 13-10 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
Capgemini ZKS Kuźniki 13-10 20:40 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
chronPESEL.pl Astek 14-10 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Pogoń Niepolda Medserv United 18-10 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
AKS Bzowa Wrocław FC Velicante Wrocław 18-10 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
Capgemini chronPESEL.pl 18-10 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
ZKS Kuźniki Mocambola 18-10 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
3M KEA FC 20-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Astek FC Hs 20-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Mocambola Pogoń Niepolda 24-10 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
FC Velicante Wrocław Astek 24-10 19:50 Kuźniki Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
KEA FC AKS Bzowa Wrocław 24-10 20:40 Kuźniki Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Medserv United 3M 26-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Joanna Kryza   Dalej
chronPESEL.pl ZKS Kuźniki 27-10 19:50 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
FC Hs Capgemini 27-10 20:40 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
Medserv United Astek 02-11 19:50 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC Velicante Wrocław chronPESEL.pl 03-11 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
FC Hs ZKS Kuźniki 03-11 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Mocambola AKS Bzowa Wrocław 04-11 19:00 Kuźniki Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
AKS Bzowa Wrocław Medserv United 07-11 19:00 Kuźniki Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Astek KEA FC 07-11 20:40 Kuźniki Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
ZKS Kuźniki Pogoń Niepolda 08-11 20:40 Kuźniki Kamil Struski  Marta Toczek   Dalej
3M Mocambola 09-11 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
chronPESEL.pl FC Hs 09-11 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Capgemini FC Velicante Wrocław 14-11 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej