Wrocbal amatorskie ligi piłkarskie
Menu

Zgłoś drużynę!


Wrocbal to jedna z najstarszych i największych amatorskich lig piłkarskich we Wrocławiu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, staramy się organizować rozgrywki w najliczniej zamieszkiwanych dzielnicach naszego miasta. Chcąc trafić do upodobań większości piłkarzy, swoje mecze rozgrywamy na kilku arenach o różnych nawierzchniach.

Wybierz najatrakcyjniejszą ofertę dla swojej drużyny i...

WEJDŹ DO GRY!

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom możliwość integracji oraz rywalizować ze swoją konkurencją biznesową nie tylko na rynku ale również na boisku piłkarskim, jak i do grup przyjaciół, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie na tle innych, wrocławskich drużyn. Udział w naszych rozgrywkach to nie tylko świetna zabawa ale również doskonała forma reklamy Waszej firmy, choćby poprzez umieszczenie jej nazwy w nazwie reprezentującej Was drużyny czy na strojach zawodników. Prowadzimy też showroom z odzieżą oraz sprzętem piłkarskim popularnych marek, min. Adidas, Football Masters, New Balance, Jako, Nike, Regio, Reusch, Zina. W naszej ofercie znajdą Państwo również siatki sportowe oraz puchary i statuetki.

  SEZONY WIOSNA I JESIEŃ:

 

Od pierwszej edycji staramy się aby Amatorskie Ligi Piłkarskie WROCBAL nie ograniczały się jedynie na podaniu wyników spotkań i aktualizowaniu ligowych tabel. Od początku staramy się aby nasi uczestnicy otrzymali coś więcej, aby każdemu meczowi towarzyszyła dodatkowa otoczka:

Ponadto, dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach, przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Każda z trzech najlepszych drużyn, w najwyższej klasie rozgrywkowej otrzyma vouchery na sprzęt sportowy, której wysokość zależna będzie od zajętego miejsca. Kwotę, którą dana drużyna będzie miała do dyspozycji będzie można przeznaczyć na zakup sprzętu sportowego w naszym ligowym Showroomie.

Dodatkowo, dla trzech najlepszych drużyn w każdej klasie rozgrywkowej przewidziane są pamiątkowe puchary i medale. Za indywidualne osiągnięcia również przyznajemy stosowne wyróżnienia. Organizatorzy co sezon spośród graczy biorących udział w rozgrywkach wybierają MVP każdej klasy rozgrywkowej, najlepszych bramkarzy oraz laureatów nagrody "Złoty but Wrocbalu", przyznawanej dla najbardziej wartościowego zawodnika całych rozgrywek. Nagrody otrzymają również najlepsi strzelcy wszystkich lig, a ten z największą liczbą goli, zostanie wyróżniowny "Armatą Wrocbalu". Na wszystkich wyróżnionych zawodników czekają okazałe statuetki oraz nagrody rzeczowe. Bez nagród nie pozostawimy również piłkarzy z największą liczbą asyst jak i najlepszych "kanadyjczyków".

Oprócz opisanych powyżej wyróżnień, uczestnicy mogą także zdobyć nagrody, za zwycięstwo w organizowanych przez Wrocbal konkursach, takich jak wybór najładniejszej bramki, interwencji sezonu czy zwycięstwo w "Kozaku Wrocbalu". Warto dodać, że raz w roku, mistrzowie naszych rozgrywek mogą wziąć udział w organizowanych głównie przez FLS, Mistrzostwach Polski Szóstek Piłkarskich.

Mistrzowie Wrocbalu w każdej, kolejnej edcyji mają możliwość zmierzyć się ze sobą w walce o Puchar Mistrzów, zdobywcy pucharów ligi natomiast, również w dwumeczu o Puchar Zdobywców Pucharów. Co sezon, mistrz rozgrywek gra mecz ze zdobywcą pucharu ligi o Superpuchar Ligi.

Jako jedyna liga dla drużyn amatorskich we Wrocławiu realizujemy Magazyn Ligowy, składający się z minimum 4 odcinków w sezonie. W magazynie poruszane są tematy związane z bieżącą edycją rozgrywek, prezentujemy w nim ciekawostki związane z ligą jak i omawiamy pojawiające się w rozgrywkach nowinki.

Wszelkich informacji dotyczących naszej oferty oraz zgłoszeń nowych zespołów udziela:

Marcin Wiktorowski
Organizator rozgrywek
e-mail: organizator@wrocbal.pl
tel. +48 691 395 503

 

  SEZON ZIMOWY:                                                                                                                                      

   

Rozrywkę i emocje zapewniamy również w okresie zimowym, dając naszym klientom możliwość wyboru aż trzech aren. Dla miłośników futsalu, organizujemy rozgrywki ligowe w Kompleksie Sportowym Uniwersytetu Wrocławskiego, mieszczącym się przy ul. Przesmyckiego, we Wrocławiu. Zwolennikom gry na sztucznej trawie, oferujemy rozgrywki na obiektach krytych balonem, mieszczącymi się przy al. I.J.Paderewskiego (Stadion Olimpijski) oraz przy ul. Kłokoczyckiej 5 (Kłokoczyce).


 

  TURNIEJE:

 

Drużynom, którym nie wystarcza emocji lub tym, którzy nie dysponują czasem aby poświęcać trzech miesięcy na grę w rozgrywkach ligowych, oferujemy dodatkowo cykliczne Turnieje, zarówno w okresie zimowym jak i w wakacyjnym. Futsalowycy mogą zmierzyć się w prestiżownym Turnieju Świąteczny Karp, organizowanym w połowie grudnia. Natomiast tym, którzy preferują grę na sztucznej trawie, polecamy Turniej Wakacyjny, rozgrywany na przełomie lipca i sierpnia na obiektach Olimpijski Football Club.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, organizujemy imprezy integracyjne dla firm w postaci turniejów piłki nożnej. Turnieje te organizowane rozgrywane są na boiskach ze sztuczną nawierzchnią jak i w halach sportowych. O poziom sędziowania dbają arbitrzy wrocławskiego Kolegium Sędziów, na życzenie klienta organizujemy również nagrody w postaci pucharów, medali oraz sprzętu sportowego.
 

ODZIEŻ I SPRZĘT SPORTOWY:

Uczestnicy naszych rozgrywek mogą liczyć na korzystne rabaty zakupując sprzęt sportowy we wrocbalowym Showroomie, mieszczącym się we Wrocławiu, przy ul. Na Szańcach 7A. W ofercie znajdziecie produkty popularnych marek, min. Adidas, Football Masters, Jako, New Balance, Nike, Regio, Reusch, Zina. W naszej ofercie znajdą Państwo również siatki sportowe oraz puchary i statuetki.


Zapoznaj się z ofertą

Organizacja imprez sportowych:

 
  +48 691 395 503
  
  organizator@wrocbal.pl
 
  ul. Hercena 3-5, 50-453 Wrocław

 

Showroom - odzież i sprzęt sportowy:

 
  +48 691 395 503
  
  sklep@wrocbal.pl
 
  ul. Hercena 3-5, 50-453 Wrocław
 
  www.wrocbalsklep.pasaz24.pl