Wrocbal amatorskie ligi piłkarskie
Menu

O nas


WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które rocznie zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn złożonych z zawodników amatorów. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskie w formule siedmiu na siedmiu, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek (sześciu na sześciu) na zadaszonych boiskach ze sztuczną trawą.

  HISTORIA

Inauguracja pierwszego sezonu jeszcze pod nazwą WLPNS (Wrocłaska Liga Piłki Nożnej Sześcioosobowej) miała miejsce we wrześniu 2008 roku, we Wrocławiu na boisku przy ul.Sarbinowskiej. W pierwszej edycji, do rozgrywek przystapiło 12 zespołów, a pierwszym mistrzem został zespół ZWM Nielipiński, wiele zespołów z inauguracyjnego sezonu pozostało z nami do dziś. Z każdym, kolejnym sezonem liczba uczestników rośnie, a dziś liczy ponad 100 drużyn w skali roku, na przestrzeni lat we Wrocbalu zagrało ich już blisko 300.


  LOKALIZACJA OBIEKTÓW

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, staramy się organizować rozgrywki w najliczniej zamieszkiwanych dzielnicach naszego miasta. Chcąc trafić do upodobań większości piłkarzy, swoje mecze rozgrywamy na kilku arenach o różnych nawierzchniach. W okresie wiosenno-jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonych boiskach ze sztuczną trawą. Obecnie arenami zmagań w Amatorskich Ligach Piłkarskich WROCBAL są:


  KOORDYNATORZY I SĘDZIOWIE

WROCBAL to nie tylko kilka aren sportowych, ale również fantastyczna, sportowa atmosfera, profesjonalne podejście do organizacji oraz sympatyczna obsługa, to coś co wyróżnia nas na tle innych organizacji sportowych dla drużyn amatorskich. Atutem ligi WROCBAL jest wykwalifikowana kadra sędziowska, w której skład wchodzą sędziowie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.


  PATRONI MEDIALNI

Patronem medialnym Amatorskich Lig Piłkarskich jest największy tygodnik poświęcony wydarzeniom sportowym na Dolnym Śląsku, "Słowo Sporotwe", w którym publikowane są wyniki naszych spotkań, tabele wszystkich klas rozgrywkowych oraz klasyfikacja strzelców i zdjęcia z boisk. Chętnie nawiążemy współpracę z lokalnymi rozgłośniami radiowymi oraz lokalną telewizją jak i telewizją internetową.


  MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Jesteśmy również bardzo aktywni w mediach społecznościowych, najważniejsze informacje z naszej strony ligowej publikujemy na Facebooku oraz na Instagramie. Na kanale WROCBAL TV publikowanym za pośrednictwem YouTube, można znaleźć nie tylko skróty najciekawszych spotkań ligowych, ale również filmowe podsumowanie każdego tygodnia. Bogatą galerię zdjęć publikujemy za pośrednictwem platformy Flickr.


  CO NAS WYRÓŻNIA

To co nas wyróżnia wśród organizowanych we Wrocławiu amatorskich lig piłkarskich, to autorski magazyn ligowy poświęcony drużynom i uczestnikom naszych rozgrywek. W magazynie omawiamy sytuacje w tabelach, prezentujemy sylwetki najlepszych statystycznie zawodników, ciekawostki związane z ligą, wyjaśniamy najważniejsze punkty regulaminu. W okresie wakacyjnym realizujemy magazyn "Kozak Wrocbalu", gdzie korzystając z przerwy pomiędzy sezonami, uczestnicy mogą zaprezentować swoje techniczne umiejętności. W najbliższych sezonach postaramy się wprowadzić transmisje live z najważniejszych meczów.


  WSPÓŁPRACA

WROCBAL to projekt rozwojowy, w każdym sezonie, do naszego projektu dołączają kolejne firmy. Zachęcamy do współpracy przedsiębiorstwa związane nie tylko z branżą sportową, zaufało nam już około 60 firm i organizacji. Do współpracy zapraszamy też ośrodki sportowe, które dysponują boiskiem ze sztuczną trawą czy halą sportową we Wrocławiu i okolicach, szukających sposobów na zwiększenie przychodów związanych z jego działalnością. Współpraca z naszymi rozgrywkami to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała forma reklamy Państwa firmy.

W ramach współpracy, oferujemy reklamę Państwa firmy:

Koszt reklamy do indywidualnej wyceny, dostosujemy się do Państwa potrzeb oraz portfela. Możliwe również rozliczenie barterowe.


  WROCBAL W LICZBACH


Pobierz PDF