Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

ĆF4: 1/4 Finału Pucharu Ligi: Klueh - Seev tel. dla Biznesu (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 15-02 17:40

Mecz 1/4 Pucharu Ligi: Klueh - Seev tel. dla Biznesu

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Michał Pondel/Tomasz Pondel

ĆF3: 1/4 Finału Pucharu Ligi: Modeco F.T - Elektro Bud (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 15-02 18:30

Mecz 1/4 Pucharu Ligi: Modeco F.T - Elektro Bud

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Michał Pondel/Tomasz Pondel

ĆF2: 1/4 Finału Pucharu Ligi: Tomtex - 3M (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 15-02 19:20

Mecz 1/4 Pucharu Ligi: Tomtex - 3M

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

ĆF1: 1/4 Finału Pucharu Ligi: Oponix Wielka (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 15-02 20:10

Mecz 1/4 Pucharu Ligi: Tomtex - 3M

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Michał Pondel/Tomasz Pondel

PF1: 1/2 Finału Pucharu Ligi: zw. CF1 - zw. CF2 (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 22-02 16:00

Mecz 1/2 Pucharu Ligi: zw. CF1 - zw. CF2

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Michał Pondel/Tomasz Pondel

PF2: 1/2 Finału Pucharu Ligi: zw. CF3 - zw. CF4 (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 22-02 16:50

Mecz 1/2 Pucharu Ligi: zw. CF3 - zw. CF4

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Michał Pondel/Tomasz Pondel

F: Finał Pucharu Ligi: zw. PF1 - zw. PF2 (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 07-03 17:40

Mecz 1/2 Pucharu Ligi: zw. PF1 - zw. PF2

Sędzia: Patryk Ogrodnik/Tomasz Pondel
Koordynator: Marta Toczek/Marcin Wiktorowski


OFC 1 - Liga szóstek


Nadchodzące spotkania

Baumit Core Services 29-01 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
KPMG Audyt Team AWL 29-01 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 2 Marcin Niciński    Dalej
ForceGSM Sky Bowling 29-01 21:50 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Tomasz Pondel  Klaudia Ogrodnik   Dalej
KP Ogrodomania Ołer Meble Ogrodowe 31-01 19:30 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Nic Się Nie Stało Fulanito 31-01 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Nic Się Nie Stało Old Blue Angels 03-02 21:00 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Tomasz Pondel  Michał Pondel   Dalej
AWL Deloitte 03-02 21:50 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Tomasz Pondel  Michał Pondel   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Sky Bowling 05-02 21:00 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Baumit KPMG Audyt Team 05-02 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Marcin Niciński  Adrian Miedziński   Dalej
Core Services FC AmRest 05-02 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 2 Kamil Struski  Adrian Miedziński   Dalej
KP Ogrodomania Old Blue Angels 07-02 21:10 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Fulanito ForceGSM 07-02 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
KPMG Audyt Team Nic Się Nie Stało 12-02 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 2 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
ForceGSM Core Services 12-02 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Marcin Niciński    Dalej
Sky Bowling AWL 12-02 22:40 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
FC AmRest Ołer Meble Ogrodowe 14-02 21:10 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Core Services Deloitte 14-02 21:30 Balon Olimpijski, boisko nr 2 Maciej Siwek  Maciej Siwek   Dalej
KP Ogrodomania Baumit 14-02 22:00 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Old Blue Angels Fulanito 14-02 22:20 Balon Olimpijski, boisko nr 2 Maciej Siwek  Maciej Siwek   Dalej

OFC 2 - Liga szóstek


Nadchodzące spotkania

Veritas MAHLE Shared Services 29-01 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Nokia Real Compensación 29-01 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 2 Marcin Niciński    Dalej
Brak Sponsora TelForceOne 31-01 20:15 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Qiagen DNA Crew TUR GBP Office Wrocław 31-01 22:00 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Termo Team Coerver Coaching DOL 31-01 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 2 Marcin Niciński    Dalej
AXA XL Astech 31-01 22:45 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
MAHLE Shared Services Brak Sponsora 04-02 21:20 Balon Kłokoczyce Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel   Dalej
Nokia Coerver Coaching DOL 04-02 22:10 Balon Kłokoczyce Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel   Dalej
AXA XL Qiagen DNA Crew 05-02 21:50 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Real Compensación TelForceOne 05-02 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Marcin Niciński  Adrian Miedziński   Dalej
Veritas Termo Team 05-02 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 2 Kamil Struski  Adrian Miedziński   Dalej
Astech KS Widawa Wrocław 07-02 19:30 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
TUR GBP Office Wrocław Coerver Coaching DOL 07-02 20:15 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
KS Widawa Wrocław AXA XL 10-02 21:00 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Tomasz Pondel  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Brak Sponsora Nokia 11-02 21:20 Balon Kłokoczyce Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel   Dalej
TUR GBP Office Wrocław Astech 11-02 22:10 Balon Kłokoczyce Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel   Dalej
Termo Team Qiagen DNA Crew 12-02 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Marcin Niciński    Dalej
TelForceOne Veritas 12-02 21:50 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Coerver Coaching DOL MAHLE Shared Services 14-02 20:15 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Veritas Real Compensación 14-02 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Kamil Struski  Kamil Struski   Dalej

OFC 3 - Liga szóstek


Nadchodzące spotkania

Nevada Team Wulkan 29-01 21:00 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Tomasz Pondel  Klaudia Ogrodnik   Dalej
Ślęza Wrocław - Rodzice FC Kasztaniaki 29-01 22:40 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Tomasz Pondel  Klaudia Ogrodnik   Dalej
Bus Marco Polo OIRP Seniors 31-01 21:10 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Padro Logistics Juventur Fresenius United 31-01 21:30 Balon Olimpijski, boisko nr 2 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Brat Albert Ślęza Wrocław - Rodzice 31-01 21:30 Balon w Ślęzie, boisko nr 2 Marcin Niciński    Dalej
Medserv United NG Engineering 31-01 22:20 Balon Olimpijski, boisko nr 2 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Virtual Team FC Kasztaniaki 31-01 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Medserv United Virtual Team 03-02 22:40 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Tomasz Pondel  Michał Pondel   Dalej
Ślęza Wrocław - Rodzice FiGA 04-02 20:30 Balon Kłokoczyce Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel   Dalej
Brat Albert Nevada Team 05-02 22:40 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Konrad Nowak  Agnieszka Turkowyd   Dalej
Fresenius United Bus Marco Polo 07-02 21:30 Balon Olimpijski, boisko nr 2 Maciej Siwek  Maciej Siwek   Dalej
NG Engineering OIRP Seniors 07-02 22:00 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Padro Logistics Juventur Virtual Team 07-02 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Wulkan FC Kasztaniaki 07-02 22:20 Balon Olimpijski, boisko nr 2 Maciej Siwek  Maciej Siwek   Dalej
Virtual Team Nevada Team 10-02 21:50 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Tomasz Pondel  Agnieszka Turkowyd   Dalej
NG Engineering Wulkan 10-02 22:40 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Tomasz Pondel  Agnieszka Turkowyd   Dalej
OIRP Seniors Padro Logistics Juventur 11-02 20:30 Balon Kłokoczyce Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel   Dalej
FiGA Brat Albert 12-02 21:00 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Wulkan Ślęza Wrocław - Rodzice 12-02 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 2 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
FC Kasztaniaki Fresenius United 14-02 19:30 Balon Olimpijski, boisko nr 1 Patryk Ogrodnik  Michał Pondel   Dalej
Bus Marco Polo Medserv United 14-02 22:20 Balon w Ślęzie, boisko nr 1 Kamil Struski  Kamil Struski   Dalej