Sklep

Najlepsi


OFC 2 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Paweł Jakimowicz TUR GBP Office Wrocław 16
2. Jakub Pięta Termo Team 13
3. Łukasz Nowak Qiagen DNA Crew 13
4. Paweł Gniewek Nokia 13
5. Jakub Cichy Termo Team 10
6. Jakub Samborski Real Compensación 9
7. Filip Inglot Coerver Coaching DOL 9
8. Jakub Strojec Coerver Coaching DOL 8
9. Jakub Bryś KS Widawa Wrocław 7
10. Marcin Jaz Qiagen DNA Crew 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Paweł Teodorowicz Termo Team 9
2. Jan Wan Real Compensación 8
3. Jacek Pożarowski Qiagen DNA Crew 7
4. Paweł Gniewek Nokia 7
5. Jakub Cichy Termo Team 6
6. Mateusz Przeliorz Qiagen DNA Crew 5
7. Łukasz Nowak Qiagen DNA Crew 5
8. Ernest Szul TelForceOne 5
9. Dominik Kaczmar Nokia 5
10. Jakub Pięta Termo Team 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Paweł Gniewek Nokia 20
2. Jakub Pięta Termo Team 18
3. Łukasz Nowak Qiagen DNA Crew 18
4. Paweł Jakimowicz TUR GBP Office Wrocław 18
5. Jakub Cichy Termo Team 16
6. Paweł Teodorowicz Termo Team 14
7. Filip Inglot Coerver Coaching DOL 14
8. Jakub Samborski Real Compensación 11
9. Jacek Pożarowski Qiagen DNA Crew 10
10. Dominik Kaczmar Nokia 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Paweł Gniewek Nokia 3
2. Jakub Pięta Termo Team 2
3. Paweł Jakimowicz TUR GBP Office Wrocław 2
4. Jakub Cichy Termo Team 1
5. Oleksandr Babii Veritas 1
6. Dariusz Turek TelForceOne 1
7. Jakub Samborski Real Compensación 1
8. Mateusz Przeliorz Qiagen DNA Crew 1
9. Łukasz Nowak Qiagen DNA Crew 1
10. Marcin Jaz Qiagen DNA Crew 1

OFC 3 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Grzegorz Kozioł Bus Marco Polo 15
2. Piotr Miklas Bus Marco Polo 13
3. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 13
4. Jakub Pelwecki Nevada Team 11
5. Adam Łapeta Virtual Team 11
6. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 8
7. Adam Domek FiGA 8
8. Adrian Wątor Nevada Team 7
9. Miłosz Czerniak NG Engineering 6
10. Norbert Gzubicki Wulkan 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Piotr Miklas Bus Marco Polo 12
2. Łukasz Kucajda Virtual Team 6
3. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 5
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 5
5. Adrian Wątor Nevada Team 5
6. Michał Tomczyk FC Kasztaniaki 4
7. Marek Rurarz NG Engineering 4
8. Adam Domek FiGA 4
9. Piotr Wójcik Bus Marco Polo 4
10. Jacek Gołąb FiGA 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Piotr Miklas Bus Marco Polo 25
2. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 18
3. Grzegorz Kozioł Bus Marco Polo 16
4. Jakub Pelwecki Nevada Team 14
5. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 13
6. Adrian Wątor Nevada Team 12
7. Adam Domek FiGA 12
8. Adam Łapeta Virtual Team 12
9. Maciej Królicki Padro Logistics Juventur 10
10. Piotr Kowalczyk Brat Albert 9

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Łapeta Virtual Team 2
2. Adam Domek FiGA 2
3. Rafał Drogosz Padro Logistics Juventur 2
4. Piotr Kowalczyk Brat Albert 2
5. Juliusz Barylski OIRP Seniors 1
6. Bartosz Kulasiewicz NG Engineering 1
7. Marek Rurarz NG Engineering 1
8. Jakub Pelwecki Nevada Team 1
9. Bartosz Rodziewicz Medserv United 1
10. Wojciech Grzegorczyk Ślęza Wrocław - Rodzice 1