Sklep

Wyniki


OFC 1 - Liga szóstek


Ostatnie wyniki

KP Ogrodomania 3 : 14 Baumit 26-03 19:45 Dalej
Termo Team 8 : 4 Core Services 24-03 22:15 Dalej
Planetamebla.pl II 9 : 6 Ołer Meble Ogrodowe 23-03 21:30 Dalej
Czarne Demony 6 : 7 Old Blue Angels 18-03 22:15 Dalej
Ołer Meble Ogrodowe 2 : 9 Napromieniowani 18-03 20:45 Dalej
Termo Team 8 : 4 Nokia 17-03 22:15 Dalej
Fulanito 1 : 6 Coerver Coaching DOL 17-03 21:00 Dalej
Core Services 5 : 5 Baumit 16-03 22:15 Dalej
Planetamebla.pl II 19 : 1 KP Ogrodomania 16-03 21:30 Dalej
Nokia 5 : 2 Coerver Coaching DOL 15-03 22:30 Dalej
Napromieniowani 3 : 0 Czarne Demony 12-03 19:00 Dalej
Old Blue Angels 0 : 3 Fulanito 11-03 21:30 Dalej
Ołer Meble Ogrodowe 6 : 10 Termo Team 10-03 22:15 Dalej
Baumit 7 : 3 Napromieniowani 09-03 22:15 Dalej
Czarne Demony 5 : 13 Planetamebla.pl II 09-03 21:30 Dalej
Fulanito 4 : 3 Nokia 08-03 21:45 Dalej
Core Services 6 : 7 Old Blue Angels 08-03 21:30 Dalej
Coerver Coaching DOL 6 : 4 KP Ogrodomania 08-03 21:00 Dalej
Napromieniowani 2 : 4 Coerver Coaching DOL 05-03 20:35 Dalej
KP Ogrodomania 4 : 8 Fulanito 05-03 19:00 Dalej
Nokia 10 : 4 Core Services 04-03 22:15 Dalej
Baumit 8 : 5 Czarne Demony 03-03 21:30 Dalej
Old Blue Angels 4 : 5 Ołer Meble Ogrodowe 03-03 21:00 Dalej
Termo Team 2 : 13 Planetamebla.pl II 02-03 22:15 Dalej
Napromieniowani 5 : 3 Core Services 01-03 21:00 Dalej
Planetamebla.pl II 10 : 1 Old Blue Angels 26-02 21:25 Dalej
Coerver Coaching DOL 6 : 3 Baumit 24-02 22:30 Dalej
Ołer Meble Ogrodowe 4 : 4 Nokia 24-02 21:45 Dalej
Czarne Demony 1 : 7 Termo Team 23-02 22:15 Dalej
Fulanito 6 : 3 Napromieniowani 23-02 21:30 Dalej
Core Services 4 : 10 KP Ogrodomania 23-02 20:45 Dalej
Baumit 5 : 3 Ołer Meble Ogrodowe 19-02 20:35 Dalej
Baumit 13 : 4 Fulanito 17-02 21:30 Dalej
Coerver Coaching DOL 7 : 7 Core Services 17-02 21:00 Dalej
Napromieniowani 4 : 10 Planetamebla.pl II 16-02 22:15 Dalej
Nokia 9 : 5 Old Blue Angels 16-02 20:45 Dalej
Fulanito 6 : 7 Czarne Demony 15-02 22:30 Dalej
KP Ogrodomania 4 : 6 Termo Team 15-02 22:15 Dalej
Czarne Demony 5 : 4 Nokia 12-02 21:20 Dalej
Old Blue Angels 3 : 6 Termo Team 11-02 22:15 Dalej
Core Services 3 : 5 Fulanito 10-02 22:30 Dalej
Ołer Meble Ogrodowe 2 : 5 Coerver Coaching DOL 10-02 21:45 Dalej
Termo Team 5 : 7 Napromieniowani 09-02 22:15 Dalej
Planetamebla.pl II 2 : 3 Baumit 09-02 21:30 Dalej
Old Blue Angels 8 : 4 KP Ogrodomania 08-02 22:30 Dalej
Core Services 1 : 14 Czarne Demony 04-02 22:15 Dalej
KP Ogrodomania 7 : 7 Ołer Meble Ogrodowe 04-02 20:45 Dalej
Coerver Coaching DOL 3 : 5 Planetamebla.pl II 03-02 22:30 Dalej
Baumit 8 : 3 Termo Team 03-02 21:30 Dalej
Napromieniowani 9 : 6 Old Blue Angels 03-02 21:00 Dalej
Fulanito 2 : 3 Ołer Meble Ogrodowe 02-02 22:15 Dalej
KP Ogrodomania 3 : 6 Nokia 01-02 20:45 Dalej
Nokia 3 : 6 Napromieniowani 28-01 21:30 Dalej
KP Ogrodomania 8 : 12 Czarne Demony 28-01 20:45 Dalej
Termo Team 4 : 5 Coerver Coaching DOL 27-01 21:45 Dalej
Fulanito 1 : 11 Planetamebla.pl II 27-01 21:00 Dalej
Old Blue Angels 9 : 11 Baumit 26-01 20:50 Dalej
Ołer Meble Ogrodowe 7 : 2 Core Services 26-01 20:45 Dalej
Coerver Coaching DOL 2 : 2 Czarne Demony 25-01 22:30 Dalej
Nokia 4 : 2 Planetamebla.pl II 25-01 21:00 Dalej
Ołer Meble Ogrodowe 5 : 4 Czarne Demony 21-01 21:30 Dalej
Core Services 1 : 11 Planetamebla.pl II 20-01 22:15 Dalej
Fulanito 1 : 3 Termo Team 20-01 22:15 Dalej
Coerver Coaching DOL 6 : 1 Old Blue Angels 20-01 21:45 Dalej
Napromieniowani 7 : 3 KP Ogrodomania 20-01 21:30 Dalej
Baumit 6 : 3 Nokia 20-01 21:30 Dalej

OFC 2 - Liga szóstek


Ostatnie wyniki

LaEquipe 1 : 6 KS Widawa Wrocław 24-03 22:30 Dalej
Padro Logistics 5 : 13 FC Kasztaniaki 24-03 21:30 Dalej
Brak Sponsora 6 : 10 Bus Marco Polo 23-03 22:15 Dalej
Empty Dampers 3 : 5 Medserv United 23-03 20:45 Dalej
NG Engineering 11 : 4 Tork 22-03 22:30 Dalej
Leroy Merlin Wrocław 6 : 1 LaEquipe 19-03 21:25 Dalej
Medserv United 1 : 3 Colian Team 19-03 20:35 Dalej
Padro Logistics 7 : 7 Brak Sponsora 18-03 21:30 Dalej
Leroy Merlin Wrocław 4 : 3 KS Widawa Wrocław 17-03 22:30 Dalej
NG Engineering 7 : 6 Astech 17-03 21:45 Dalej
Empty Dampers 2 : 10 FC Kasztaniaki 17-03 21:30 Dalej
KS Widawa Wrocław 9 : 3 Brak Sponsora 15-03 21:30 Dalej
Bus Marco Polo 7 : 3 LaEquipe 15-03 20:45 Dalej
Empty Dampers 5 : 6 Padro Logistics 10-03 21:45 Dalej
Bus Marco Polo 22 : 4 Astech 10-03 21:30 Dalej
KS Widawa Wrocław 9 : 3 Colian Team 10-03 21:00 Dalej
LaEquipe 10 : 6 Medserv United 09-03 20:45 Dalej
FC Kasztaniaki 4 : 5 Astech 08-03 22:30 Dalej
Leroy Merlin Wrocław 8 : 4 NG Engineering 08-03 22:15 Dalej
FC Kasztaniaki 8 : 4 Tork 05-03 21:25 Dalej
NG Engineering 7 : 2 Padro Logistics 05-03 19:45 Dalej
Medserv United 7 : 12 Brak Sponsora 04-03 21:30 Dalej
KS Widawa Wrocław 5 : 5 Empty Dampers 03-03 22:30 Dalej
Leroy Merlin Wrocław 4 : 11 Bus Marco Polo 02-03 22:15 Dalej
Colian Team 2 : 5 LaEquipe 01-03 22:15 Dalej
Astech 5 : 3 Medserv United 01-03 21:45 Dalej
Brak Sponsora 7 : 6 NG Engineering 01-03 21:30 Dalej
Tork 5 : 9 KS Widawa Wrocław 01-03 20:45 Dalej
Colian Team 1 : 9 Leroy Merlin Wrocław 26-02 20:35 Dalej
FC Kasztaniaki 3 : 14 Bus Marco Polo 26-02 19:00 Dalej
Medserv United 1 : 13 NG Engineering 25-02 22:15 Dalej
LaEquipe 4 : 7 Padro Logistics 25-02 21:30 Dalej
Astech 9 : 8 Empty Dampers 24-02 22:15 Dalej
Astech 5 : 1 LaEquipe 22-02 22:30 Dalej
Brak Sponsora 3 : 3 Leroy Merlin Wrocław 22-02 22:15 Dalej
Tork 5 : 5 Colian Team 22-02 21:45 Dalej
Empty Dampers 0 : 7 Bus Marco Polo 22-02 21:30 Dalej
KS Widawa Wrocław 1 : 2 Padro Logistics 22-02 21:00 Dalej
Brak Sponsora 9 : 5 Astech 18-02 20:45 Dalej
LaEquipe 6 : 8 FC Kasztaniaki 17-02 22:15 Dalej
KS Widawa Wrocław 9 : 2 Medserv United 17-02 21:45 Dalej
Leroy Merlin Wrocław 5 : 6 Tork 16-02 22:15 Dalej
Padro Logistics 5 : 2 Colian Team 16-02 21:30 Dalej
Bus Marco Polo 8 : 6 NG Engineering 16-02 21:30 Dalej
Tork 5 : 9 Empty Dampers 12-02 21:25 Dalej
Colian Team 4 : 5 NG Engineering 11-02 21:30 Dalej
FC Kasztaniaki 3 : 9 Leroy Merlin Wrocław 10-02 22:15 Dalej
Medserv United 3 : 18 Bus Marco Polo 10-02 21:30 Dalej
Astech 3 : 8 Padro Logistics 10-02 20:45 Dalej
Brak Sponsora 3 : 6 Tork 08-02 21:45 Dalej
Tork 5 : 9 Astech 05-02 21:25 Dalej
Colian Team 6 : 5 FC Kasztaniaki 05-02 20:35 Dalej
NG Engineering 7 : 5 LaEquipe 05-02 19:45 Dalej
Empty Dampers 9 : 4 Brak Sponsora 04-02 21:30 Dalej
Padro Logistics 7 : 4 Leroy Merlin Wrocław 03-02 21:45 Dalej
NG Engineering 7 : 6 FC Kasztaniaki 01-02 22:15 Dalej
Bus Marco Polo 3 : 7 KS Widawa Wrocław 01-02 21:45 Dalej
Astech 5 : 8 Colian Team 01-02 21:30 Dalej
Medserv United 2 : 13 Tork 01-02 21:00 Dalej
LaEquipe 8 : 3 Empty Dampers 29-01 21:25 Dalej
FC Kasztaniaki 5 : 5 Brak Sponsora 29-01 19:00 Dalej
Medserv United 0 : 17 Leroy Merlin Wrocław 28-01 22:15 Dalej
Astech 2 : 5 KS Widawa Wrocław 27-01 22:30 Dalej
NG Engineering 4 : 5 Empty Dampers 27-01 21:00 Dalej
Colian Team 2 : 14 Bus Marco Polo 26-01 22:15 Dalej
Tork 8 : 10 Padro Logistics 26-01 21:30 Dalej
Tork 0 : 6 LaEquipe 22-01 21:25 Dalej
Empty Dampers 3 : 13 Leroy Merlin Wrocław 22-01 20:35 Dalej
Bus Marco Polo 7 : 4 Padro Logistics 22-01 19:45 Dalej
Medserv United 2 : 15 FC Kasztaniaki 21-01 20:45 Dalej
NG Engineering 5 : 7 KS Widawa Wrocław 20-01 22:30 Dalej
Colian Team 8 : 3 Brak Sponsora 20-01 20:45 Dalej
Leroy Merlin Wrocław 5 : 5 Astech 19-01 22:15 Dalej
Bus Marco Polo 19 : 4 Tork 19-01 22:15 Dalej
Padro Logistics 7 : 6 Medserv United 19-01 20:45 Dalej
Empty Dampers 6 : 8 Colian Team 18-01 22:30 Dalej
KS Widawa Wrocław 4 : 5 FC Kasztaniaki 18-01 21:45 Dalej
Brak Sponsora 3 : 4 LaEquipe 18-01 21:00 Dalej

OFC 3 - Liga szóstek


Ostatnie wyniki

3M 3 : 0 sennder Polska 26-03 21:15 Dalej
OIRP Seniors 6 : 6 GOJA Wrocław 26-03 20:35 Dalej
Real Compensación 0 : 3 Wakacyjny Sport 26-03 19:00 Dalej
Kreowanie Marek 4 : 7 B/S/H/ Wrocław 24-03 21:45 Dalej
mohi.to 7 : 10 Feniks 24-03 21:00 Dalej
Piast Nadolice 3 : 0 sennder Polska 22-03 22:15 Dalej
Wielka Niespodzianka 3 : 0 3M 22-03 21:45 Dalej
Feniks 5 : 9 B/S/H/ Wrocław 22-03 21:30 Dalej
OIRP Seniors 9 : 5 mohi.to 22-03 21:00 Dalej
GOJA Wrocław 9 : 7 Real Compensación 22-03 20:45 Dalej
7Siekier 2 : 5 Feniks 19-03 19:45 Dalej
GOJA Wrocław 0 : 3 B/S/H/ Wrocław 19-03 19:00 Dalej
Feniks 12 : 12 Piast Nadolice 16-03 22:15 Dalej
GOJA Wrocław 0 : 3 Wielka Niespodzianka 16-03 21:30 Dalej
Real Compensación 6 : 6 Kreowanie Marek 16-03 20:45 Dalej
sennder Polska 0 : 3 OIRP Seniors 15-03 22:15 Dalej
B/S/H/ Wrocław 13 : 1 mohi.to 15-03 21:45 Dalej
3M 6 : 9 Wakacyjny Sport 15-03 21:00 Dalej
Wielka Niespodzianka 3 : 0 sennder Polska 12-03 21:25 Dalej
B/S/H/ Wrocław 8 : 6 7Siekier 12-03 20:35 Dalej
OIRP Seniors 10 : 7 Feniks 12-03 19:45 Dalej
mohi.to 3 : 7 Real Compensación 11-03 22:15 Dalej
Kreowanie Marek 8 : 5 3M 11-03 20:45 Dalej
Wakacyjny Sport 4 : 6 GOJA Wrocław 10-03 22:30 Dalej
sennder Polska 0 : 3 7Siekier 09-03 22:15 Dalej
Piast Nadolice 9 : 9 Kreowanie Marek 09-03 21:30 Dalej
OIRP Seniors 16 : 5 Real Compensación 08-03 20:45 Dalej
sennder Polska 2 : 5 Wakacyjny Sport 04-03 20:45 Dalej
Feniks 0 : 3 Wielka Niespodzianka 03-03 22:15 Dalej
Piast Nadolice 2 : 7 B/S/H/ Wrocław 03-03 21:45 Dalej
OIRP Seniors 2 : 1 7Siekier 02-03 21:30 Dalej
GOJA Wrocław 1 : 8 Kreowanie Marek 02-03 21:30 Dalej
3M 6 : 2 mohi.to 02-03 20:45 Dalej
Real Compensación 5 : 7 Piast Nadolice 01-03 22:30 Dalej
3M 11 : 6 7Siekier 26-02 19:45 Dalej
Feniks 1 : 19 Kreowanie Marek 25-02 20:45 Dalej
Real Compensación 1 : 11 Wielka Niespodzianka 24-02 21:30 Dalej
B/S/H/ Wrocław 5 : 3 Wakacyjny Sport 24-02 21:00 Dalej
GOJA Wrocław 7 : 4 Piast Nadolice 23-02 22:15 Dalej
sennder Polska 14 : 3 mohi.to 23-02 21:30 Dalej
3M 3 : 5 OIRP Seniors 22-02 20:45 Dalej
Wielka Niespodzianka 6 : 1 B/S/H/ Wrocław 19-02 21:25 Dalej
7Siekier 4 : 5 GOJA Wrocław 19-02 19:45 Dalej
Kreowanie Marek 7 : 5 sennder Polska 19-02 19:00 Dalej
Piast Nadolice 7 : 5 3M 18-02 22:15 Dalej
Wakacyjny Sport 5 : 3 Feniks 18-02 21:30 Dalej
7Siekier 2 : 5 Real Compensación 17-02 22:30 Dalej
mohi.to 1 : 9 GOJA Wrocław 15-02 21:45 Dalej
Real Compensación 6 : 7 3M 15-02 21:30 Dalej
B/S/H/ Wrocław 8 : 4 OIRP Seniors 15-02 21:00 Dalej
sennder Polska 12 : 13 Feniks 15-02 20:45 Dalej
Feniks 6 : 10 Real Compensación 12-02 22:10 Dalej
OIRP Seniors 6 : 10 Wielka Niespodzianka 12-02 20:35 Dalej
3M 2 : 4 GOJA Wrocław 12-02 20:30 Dalej
Wakacyjny Sport 4 : 1 7Siekier 12-02 19:45 Dalej
Kreowanie Marek 9 : 4 mohi.to 12-02 19:00 Dalej
B/S/H/ Wrocław 11 : 10 sennder Polska 11-02 20:45 Dalej
Piast Nadolice 3 : 6 Wakacyjny Sport 10-02 21:00 Dalej
7Siekier 2 : 15 Wielka Niespodzianka 08-02 21:00 Dalej
Real Compensación 3 : 0 sennder Polska 05-02 22:10 Dalej
Feniks 8 : 6 GOJA Wrocław 05-02 21:20 Dalej
B/S/H/ Wrocław 5 : 2 3M 05-02 20:30 Dalej
Wakacyjny Sport 2 : 4 Kreowanie Marek 05-02 19:00 Dalej
GOJA Wrocław 13 : 5 sennder Polska 03-02 22:15 Dalej
Piast Nadolice 7 : 5 7Siekier 03-02 22:15 Dalej
Real Compensación 4 : 9 B/S/H/ Wrocław 03-02 21:30 Dalej
3M 8 : 8 Feniks 03-02 20:45 Dalej
Wielka Niespodzianka 24 : 3 mohi.to 02-02 21:30 Dalej
OIRP Seniors 4 : 6 Piast Nadolice 01-02 22:30 Dalej
Wakacyjny Sport 7 : 4 OIRP Seniors 29-01 20:35 Dalej
Wielka Niespodzianka 9 : 5 Kreowanie Marek 29-01 19:45 Dalej
Kreowanie Marek 6 : 5 7Siekier 27-01 21:45 Dalej
Wielka Niespodzianka 5 : 5 Wakacyjny Sport 26-01 20:00 Dalej
mohi.to 3 : 10 Piast Nadolice 25-01 21:45 Dalej
7Siekier 9 : 7 mohi.to 22-01 19:00 Dalej
Kreowanie Marek 5 : 4 OIRP Seniors 21-01 22:15 Dalej
mohi.to 1 : 13 Wakacyjny Sport 20-01 21:00 Dalej
Piast Nadolice 6 : 15 Wielka Niespodzianka 19-01 21:30 Dalej