Sklep

Najlepsi


OFC 1 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 41
2. Piotr Galuś Baumit 34
3. Jakub Rejmer Baumit 23
4. Jakub Wandel Czarne Demony 23
5. Oskar Mizieliński Nokia 18
6. Marcin Majak Old Blue Angels 18
7. Radosław Tobiasz Napromieniowani 16
8. Krzysztof Lizak Termo Team 15
9. Paweł Gniewek Nokia 15
10. Rafał Zdunek Fulanito 14

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 28
2. Jarosław Matkowski Planetamebla.pl II 16
3. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 15
4. Jakub Wandel Czarne Demony 14
5. Piotr Galuś Baumit 13
6. Jakub Cichy Termo Team 12
7. Konrad Droździak KP Ogrodomania 11
8. Oskar Mizieliński Nokia 11
9. Mateusz Kołodziej Planetamebla.pl II 10
10. Dawid Płaczkiewicz Czarne Demony 9

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 56
2. Jakub Rejmer Baumit 51
3. Piotr Galuś Baumit 47
4. Jakub Wandel Czarne Demony 37
5. Jarosław Matkowski Planetamebla.pl II 29
6. Oskar Mizieliński Nokia 29
7. Radosław Tobiasz Napromieniowani 25
8. Marcin Majak Old Blue Angels 25
9. Paweł Gniewek Nokia 24
10. Krzysztof Lizak Termo Team 23

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 5
2. Rafał Zdunek Fulanito 4
3. Radosław Tobiasz Napromieniowani 4
4. Magdalena Szaj Coerver Coaching DOL 3
5. Piotr Galuś Baumit 3
6. Oskar Mizieliński Nokia 3
7. Jakub Rejmer Baumit 3
8. Jakub Strojec Coerver Coaching DOL 3
9. Marcin Majak Old Blue Angels 2
10. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 2

OFC 2 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Paweł Garyga Bus Marco Polo 36
2. Piotr Miklas Bus Marco Polo 33
3. Jakub Bryś KS Widawa Wrocław 26
4. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 25
5. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 21
6. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 21
7. Marcin Tesznar LaEquipe 21
8. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 20
9. Adrian Zasłonka Empty Dampers 20
10. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 19

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 23
2. Piotr Miklas Bus Marco Polo 16
3. Paweł Garyga Bus Marco Polo 14
4. Krzysztof Ślipski NG Engineering 13
5. Patryk Hłobaż Bus Marco Polo 12
6. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 11
7. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 11
8. Jacek Śliz Brak Sponsora 10
9. Michał Brzezicki Bus Marco Polo 10
10. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 9

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Paweł Garyga Bus Marco Polo 50
2. Piotr Miklas Bus Marco Polo 49
3. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 44
4. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 36
5. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 31
6. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 30
7. Jakub Bryś KS Widawa Wrocław 29
8. Marcin Tesznar LaEquipe 29
9. Krzysztof Ślipski NG Engineering 27
10. Adrian Zasłonka Empty Dampers 27

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 5
2. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 5
3. Jakub Bryś KS Widawa Wrocław 4
4. Piotr Miklas Bus Marco Polo 4
5. Paweł Garyga Bus Marco Polo 3
6. Adam Widera Colian Team 3
7. Adrian Zasłonka Empty Dampers 3
8. Marcin Tesznar LaEquipe 3
9. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 2
10. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 2

OFC 3 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Konrad Łączniak B/S/H/ Wrocław 31
2. Adam Tołłoczko Kreowanie Marek 27
3. Łukasz Anklewicz Piast Nadolice 26
4. Adrian Skrzypiński Wielka Niespodzianka 21
5. Mateusz Fedyna sennder Polska 20
6. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 19
7. Tomasz Guziejewski Wielka Niespodzianka 17
8. Adrian Dulnik B/S/H/ Wrocław 16
9. Rafał Arnikowski OIRP Seniors 15
10. Michał Sigel Kreowanie Marek 14

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Adam Tołłoczko Kreowanie Marek 16
2. Tomasz Guziejewski Wielka Niespodzianka 15
3. Szymon Tuziński Kreowanie Marek 12
4. Sebastian Mordal Piast Nadolice 12
5. Konrad Łączniak B/S/H/ Wrocław 12
6. Łukasz Anklewicz Piast Nadolice 11
7. Adam Łapeta 3M 10
8. Przemysław Szymczyk Wakacyjny Sport 10
9. Juliusz Barylski OIRP Seniors 9
10. Piotr Użałowicz Wielka Niespodzianka 9

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Tołłoczko Kreowanie Marek 43
2. Konrad Łączniak B/S/H/ Wrocław 43
3. Łukasz Anklewicz Piast Nadolice 37
4. Tomasz Guziejewski Wielka Niespodzianka 32
5. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 27
6. Adrian Skrzypiński Wielka Niespodzianka 26
7. Mateusz Fedyna sennder Polska 26
8. Adrian Dulnik B/S/H/ Wrocław 24
9. Szymon Tuziński Kreowanie Marek 24
10. Michał Sigel Kreowanie Marek 21

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Tołłoczko Kreowanie Marek 6
2. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 5
3. Konrad Łączniak B/S/H/ Wrocław 5
4. Mateusz Chodorski GOJA Wrocław 3
5. Łukasz Anklewicz Piast Nadolice 3
6. Damian Rudzki Wielka Niespodzianka 2
7. Sebastian Mordal Piast Nadolice 2
8. Łukasz Łazorczyk GOJA Wrocław 2
9. Rafał Arnikowski OIRP Seniors 2
10. Adrian Dulnik B/S/H/ Wrocław 2