Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

PUCHAR MISTRZÓW: Baumit - Prezesi (drugi mecz) 18-05 19:50

PUCHAR MISTRZÓW WROCBALU: Baumit vs Prezesi (drugi mecz), boisko - Skwierzyńska 1-7, sędzia: Tomasz Pondel, koordynator: Marta Toczek 

SUPERPUCHAR WLB: Baumit - Wielka Niewiadoma 27-05 19:50

SUPERPUCHAR Wrocbalowej Ligi Biznesu: Baumit - Wielka Niewiadoma, sędzia: Maciej Siwek, koordynator: Marek Kot, boisko: Skwierzyńska 1-7

SUPERPUCHAR WLS: Prezesi - Wielka Niewiadoma 01-06 21:30

SUPERPUCHAR Wrocławskiej Ligi Siódemek: Prezesi - Wielka Niewiadoma, sędzia: Tomasz Pondel, koordynator: Marek Kot, boisko: Sarbinowska 10


Ekstraklasa


Nadchodzące spotkania

Real Compensación Industrial Solutions Group 10-05 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
FC Melonik T.B 85 Team 10-05 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Jakub Pondel   Dalej
Baumit Gumzamet Fidasz 12-05 19:05 Skwierzyńska Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
Planetamebla.pl Szpilmacherzy 12-05 19:50 Skwierzyńska Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
FC Kasztaniaki ForceGSM 12-05 20:35 Skwierzyńska Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
GOJA Wrocław Wielka Niewiadoma 12-05 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
T.B 85 Team Wielka Niewiadoma 17-05 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Hubert Szor   Dalej
Real Compensación GOJA Wrocław 19-05 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Gumzamet Fidasz Szpilmacherzy 19-05 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Industrial Solutions Group Planetamebla.pl 19-05 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
FC Kasztaniaki FC Melonik 19-05 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
ForceGSM Baumit 20-05 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Planetamebla.pl Baumit 24-05 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
Industrial Solutions Group GOJA Wrocław 24-05 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
T.B 85 Team ForceGSM 24-05 21:30 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Wielka Niewiadoma FC Melonik 25-05 20:35 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej
Szpilmacherzy Real Compensación 26-05 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Jakub Pondel   Dalej
Gumzamet Fidasz FC Kasztaniaki 26-05 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Jakub Pondel   Dalej
FC Melonik ForceGSM 07-06 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
Planetamebla.pl T.B 85 Team 07-06 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
Wielka Niewiadoma Gumzamet Fidasz 08-06 19:50 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej
Real Compensación FC Kasztaniaki 09-06 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Jakub Pondel   Dalej
GOJA Wrocław Szpilmacherzy 09-06 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Jakub Pondel   Dalej
Baumit Industrial Solutions Group 09-06 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Jakub Pondel   Dalej
FC Kasztaniaki GOJA Wrocław 16-06 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Gumzamet Fidasz Planetamebla.pl 16-06 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Szpilmacherzy Wielka Niewiadoma 16-06 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Industrial Solutions Group FC Melonik 16-06 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
ForceGSM Real Compensación 17-06 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
T.B 85 Team Baumit 17-06 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Gumzamet Fidasz FC Melonik 21-06 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
Wielka Niewiadoma Planetamebla.pl 21-06 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
Industrial Solutions Group FC Kasztaniaki 21-06 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
T.B 85 Team Real Compensación 21-06 20:40 Kuźniki Damian Dumycz  Hubert Szor   Dalej
Szpilmacherzy Baumit 22-06 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Marek Kot   Dalej
Real Compensación Gumzamet Fidasz 24-06 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
ForceGSM GOJA Wrocław 24-06 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC Kasztaniaki T.B 85 Team 24-06 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Industrial Solutions Group T.B 85 Team 28-06 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
ForceGSM Gumzamet Fidasz 29-06 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
FC Melonik Planetamebla.pl 30-06 19:05 Skwierzyńska Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
FC Kasztaniaki Szpilmacherzy 30-06 19:50 Skwierzyńska Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
Real Compensación Wielka Niewiadoma 30-06 20:35 Skwierzyńska Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
Baumit GOJA Wrocław 01-07 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
GOJA Wrocław Planetamebla.pl 05-07 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
ForceGSM Industrial Solutions Group 05-07 21:30 Kuźniki Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
FC Melonik Szpilmacherzy 06-07 19:50 Kuźniki Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej
Baumit Wielka Niewiadoma 06-07 21:30 Kuźniki Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej

WLB1


Nadchodzące spotkania

Brzmienie Miasta 4Kąty Team 10-05 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Old Team Tork 11-05 18:20 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Hubert Szor   Dalej
Old Blue Angels Ołer Meble Ogrodowe 11-05 19:50 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Hubert Szor   Dalej
Żar Tropików Motorpol Wrocław 11-05 20:35 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Hubert Szor   Dalej
Bus Marco Polo ORA Wrocław 13-05 21:30 Kuźniki Jakub Tomczyk  Kamil Moczydłowski   Dalej
Piorun Zaodrze Eko-Okna S.A. 14-05 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Tork 4Kąty Team 17-05 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Hubert Szor   Dalej
Piorun Zaodrze Old Team 17-05 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Hubert Szor   Dalej
InsERT Team Ołer Meble Ogrodowe 18-05 19:05 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
Eko-Okna S.A. Motorpol Wrocław 19-05 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
ORA Wrocław Żar Tropików 19-05 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Old Blue Angels Motorpol Wrocław 19-05 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Bus Marco Polo Old Blue Angels 19-05 20:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
InsERT Team Brzmienie Miasta 20-05 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Żar Tropików Eko-Okna S.A. 24-05 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
Motorpol Wrocław Tork 24-05 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
4Kąty Team Ołer Meble Ogrodowe 25-05 18:20 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej
ORA Wrocław Brzmienie Miasta 25-05 19:05 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej
Old Blue Angels InsERT Team 25-05 19:50 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej
Old Team Bus Marco Polo 25-05 21:30 Kuźniki Adrian Miedziński  Adrian Miedziński   Dalej
Tork Eko-Okna S.A. 26-05 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Jakub Pondel   Dalej
Bus Marco Polo Motorpol Wrocław 27-05 18:20 Skwierzyńska Maciej Siwek  Marek Kot   Dalej
Żar Tropików Piorun Zaodrze 27-05 19:05 Skwierzyńska Maciej Siwek  Marek Kot   Dalej
Brzmienie Miasta Old Team 27-05 20:35 Skwierzyńska Maciej Siwek  Marek Kot   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe ORA Wrocław 27-05 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
4Kąty Team InsERT Team 28-05 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Jakub Pondel   Dalej
Motorpol Wrocław 4Kąty Team 31-05 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
Brzmienie Miasta Tork 01-06 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Old Team Żar Tropików 01-06 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
InsERT Team Piorun Zaodrze 01-06 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Old Team ORA Wrocław 08-06 19:05 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej
Old Blue Angels Eko-Okna S.A. 08-06 20:35 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej
Bus Marco Polo Żar Tropików 09-06 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Piorun Zaodrze Brzmienie Miasta 09-06 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Jakub Pondel   Dalej
ORA Wrocław 4Kąty Team 10-06 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
InsERT Team Motorpol Wrocław 10-06 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Old Team Old Blue Angels 10-06 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Eko-Okna S.A. Ołer Meble Ogrodowe 10-06 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Eko-Okna S.A. ORA Wrocław 15-06 18:20 Skwierzyńska Maciej Siwek  Mariusz Bogucki   Dalej
4Kąty Team Piorun Zaodrze 15-06 20:35 Skwierzyńska Maciej Siwek  Mariusz Bogucki   Dalej
Tork InsERT Team 16-06 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Marek Kot   Dalej
Motorpol Wrocław Old Team 17-06 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Żar Tropików Old Blue Angels 17-06 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Bus Marco Polo 18-06 21:30 Kuźniki Adrian Miedziński  Jakub Pondel   Dalej
ORA Wrocław Motorpol Wrocław 22-06 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Brzmienie Miasta Bus Marco Polo 22-06 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Tork 22-06 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Marek Kot   Dalej
4Kąty Team Eko-Okna S.A. 24-06 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Żar Tropików InsERT Team 24-06 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Old Blue Angels Piorun Zaodrze 24-06 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Motorpol Wrocław 28-06 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
InsERT Team Old Team 29-06 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Tork Żar Tropików 29-06 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
ORA Wrocław Old Blue Angels 29-06 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Eko-Okna S.A. Brzmienie Miasta 29-06 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Bus Marco Polo 4Kąty Team 30-06 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Old Blue Angels Brzmienie Miasta 01-07 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Bus Marco Polo Piorun Zaodrze 02-07 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Żar Tropików Ołer Meble Ogrodowe 06-07 19:00 Kuźniki Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej

WLB2


Nadchodzące spotkania

Kreowanie Marek WZŁ NR2 S.A. 10-05 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Empty Dampers 10-05 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Grafen Polska FC International UWr 11-05 19:05 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Hubert Szor   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Brak Sponsora 12-05 18:20 Skwierzyńska Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
Kreowanie Marek FC UPM 13-05 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Marek Kot   Dalej
WZŁ NR2 S.A. FC International UWr 13-05 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Marek Kot   Dalej
Grafen Polska Empty Dampers 13-05 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Marek Kot   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen FC UPM 17-05 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Hubert Szor   Dalej
FC International UWr Brak Sponsora 18-05 18:20 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
WZŁ NR2 S.A. Grafen Polska 18-05 20:35 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
FC UPM WZŁ NR2 S.A. 20-05 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Kreowanie Marek Empty Dampers 20-05 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Empty Dampers Brak Sponsora 25-05 19:00 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC International UWr Stowarzyszenie Odra-Niemen 26-05 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Jakub Pondel   Dalej
Grafen Polska Kreowanie Marek 27-05 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
FC UPM FC International UWr 31-05 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Grafen Polska 31-05 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
WZŁ NR2 S.A. Empty Dampers 31-05 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
Kreowanie Marek Brak Sponsora 01-06 18:20 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
FC International UWr Grafen Polska 07-06 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
Empty Dampers Stowarzyszenie Odra-Niemen 07-06 19:50 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
Brak Sponsora FC UPM 08-06 18:20 Skwierzyńska Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej
WZŁ NR2 S.A. Kreowanie Marek 08-06 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Grafen Polska FC UPM 15-06 19:05 Skwierzyńska Maciej Siwek  Mariusz Bogucki   Dalej
WZŁ NR2 S.A. Brak Sponsora 15-06 19:50 Skwierzyńska Maciej Siwek  Mariusz Bogucki   Dalej
Empty Dampers FC International UWr 18-06 19:00 Kuźniki Adrian Miedziński  Jakub Pondel   Dalej
Kreowanie Marek Stowarzyszenie Odra-Niemen 18-06 19:50 Kuźniki Adrian Miedziński  Jakub Pondel   Dalej
FC International UWr WZŁ NR2 S.A. 21-06 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
FC UPM Kreowanie Marek 22-06 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Marek Kot   Dalej
Brak Sponsora Stowarzyszenie Odra-Niemen 22-06 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Marek Kot   Dalej
Empty Dampers Grafen Polska 22-06 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen WZŁ NR2 S.A. 25-06 19:00 Kuźniki Maciej Siwek  Jakub Pondel   Dalej
WZŁ NR2 S.A. FC UPM 28-06 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen FC International UWr 28-06 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
Brak Sponsora Empty Dampers 28-06 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Hubert Szor   Dalej
Kreowanie Marek Grafen Polska 29-06 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Brak Sponsora FC International UWr 30-06 18:20 Skwierzyńska Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
FC UPM Stowarzyszenie Odra-Niemen 30-06 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Empty Dampers Kreowanie Marek 01-07 19:05 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Grafen Polska WZŁ NR2 S.A. 01-07 20:35 Skwierzyńska Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Kreowanie Marek FC International UWr 05-07 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
FC UPM Empty Dampers 05-07 20:40 Kuźniki Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
Grafen Polska Brak Sponsora 06-07 20:40 Kuźniki Patryk Ogrodnik  Marek Kot   Dalej