Sklep

Najlepsi


Ekstraklasa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Piotr Miklas Planetamebla.pl 7
2. Jakub Rejmer Baumit 6
3. Richard Fleming FC Melonik 6
4. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 4
5. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 4
6. Adrian Gorzka Gumzamet Fidasz 3
7. Paweł Haras Baumit 3
8. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 3
9. Michał Perszke T.B 85 Team 3
10. Piotr Mikołajec Szpilmacherzy 3

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 5
2. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 5
3. Grzegorz Kozioł Planetamebla.pl 3
4. Konrad Hajdamowicz Baumit 3
5. Sebastian Zawierta ForceGSM 3
6. Adrian Rodriguez FC Melonik 3
7. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 2
8. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 2
9. Marcin Majak T.B 85 Team 2
10. Rafał Rybiński T.B 85 Team 2

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 11
2. Piotr Miklas Planetamebla.pl 9
3. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 9
4. Richard Fleming FC Melonik 7
5. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 6
6. Konrad Hajdamowicz Baumit 5
7. Adrian Gorzka Gumzamet Fidasz 4
8. Paweł Haras Baumit 4
9. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 4
10. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 4

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 2
2. Jakub Pondel FC Kasztaniaki 2
3. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 2
4. Piotr Mikołajec Szpilmacherzy 2
5. Paweł Haras Baumit 1
6. Adrian Gorzka Gumzamet Fidasz 1
7. Piotr Miklas Planetamebla.pl 1
8. Rafał Rybiński T.B 85 Team 1
9. Łukasz Zakrzewski T.B 85 Team 1
10. Andrzej Jaskowski Wielka Niewiadoma 1

WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Dominik Leja Bus Marco Polo 7
2. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 5
3. Michał Kąciak Piorun Zaodrze 4
4. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 4
5. Marcin Gołębiowski Piorun Zaodrze 4
6. Zbigniew Niewiadomski Ołer Meble Ogrodowe 3
7. Grzegorz Mosiołek InsERT Team 3
8. Łukasz Such InsERT Team 3
9. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 3
10. Łukasz Szydłowski Eko-Okna S.A. 3

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Marcin Stachowicz Piorun Zaodrze 4
2. Łukasz Such InsERT Team 4
3. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 3
4. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 3
5. Patryk Hłobaż Bus Marco Polo 3
6. Robert Fąfrowicz Piorun Zaodrze 2
7. Paweł Garyga Bus Marco Polo 2
8. Łukasz Barcikowski Żar Tropików 2
9. Michał Brzezicki Bus Marco Polo 2
10. Dominik Przywara 4Kąty Team 2

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 8
2. Dominik Leja Bus Marco Polo 7
3. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 7
4. Łukasz Such InsERT Team 7
5. Michał Kąciak Piorun Zaodrze 4
6. Marcin Stachowicz Piorun Zaodrze 4
7. Marcin Gołębiowski Piorun Zaodrze 4
8. Bartłomiej Szczecina Piorun Zaodrze 3
9. Robert Fąfrowicz Piorun Zaodrze 3
10. Paweł Garyga Bus Marco Polo 3

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 2
2. Michał Kąciak Piorun Zaodrze 2
3. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 2
4. Łukasz Such InsERT Team 2
5. Wiktor Grzywa Old Blue Angels 1
6. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 1
7. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 1
8. Jan Dudulski 4Kąty Team 1
9. Zbigniew Niewiadomski Ołer Meble Ogrodowe 1
10. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 1

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Marcin Rasiewicz Empty Dampers 10
2. Piotr Grzywaczewski Empty Dampers 7
3. Szymon Tuziński Kreowanie Marek 6
4. Paweł Hajzer Brak Sponsora 5
5. Mateusz Lubański Stowarzyszenie Odra-Niemen 4
6. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 4
7. Dariusz Sojka Grafen Polska 4
8. Krzysztof Pełka FC International UWr 4
9. Sebastian Jamny Brak Sponsora 4
10. Bolesław Zalewski Kreowanie Marek 3

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Leszek Szczepański Brak Sponsora 7
2. Patryk Zasłonka Empty Dampers 4
3. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 3
4. Konrad Stencel Empty Dampers 3
5. Piotr Grzywaczewski Empty Dampers 2
6. Robert Zawieja Empty Dampers 2
7. Paweł Hajzer Brak Sponsora 2
8. Jakub Chyb Stowarzyszenie Odra-Niemen 2
9. Adrian Bartkiewicz Empty Dampers 2
10. Borys Poddębniak FC International UWr 2

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marcin Rasiewicz Empty Dampers 11
2. Piotr Grzywaczewski Empty Dampers 9
3. Leszek Szczepański Brak Sponsora 8
4. Szymon Tuziński Kreowanie Marek 8
5. Paweł Hajzer Brak Sponsora 7
6. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 7
7. Patryk Zasłonka Empty Dampers 6
8. Konrad Stencel Empty Dampers 5
9. Bolesław Zalewski Kreowanie Marek 5
10. Krzysztof Pełka FC International UWr 5

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marcin Rasiewicz Empty Dampers 2
2. Szymon Tuziński Kreowanie Marek 2
3. Mateusz Rył Stowarzyszenie Odra-Niemen 1
4. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 1
5. Piotr Grzywaczewski Empty Dampers 1
6. Merhej Elias Nassif FC International UWr 1
7. Adam Tołłoczko Kreowanie Marek 1
8. Rafał Osowski Stowarzyszenie Odra-Niemen 1
9. Allan Mierzwa Grafen Polska 1
10. Dariusz Sojka Grafen Polska 1