Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

Puchar Mistrzów, mecz nr 1 : AWL - T.B 85 Team (ul. Szyszkowa 6) 21-10 21:20

Starcie Mistrza Kuźnik (AWL) oraz Mistrza WLB (T.B 85 Team).
Spotkanie zostanie rozegrane pod balonem, przy ulicy Szyszkowej.

Superpuchar WLB: T.B 85 Team - Wielka Niewiadoma 28-10 20:40

Starcie Mistrza Ligi WLB (T.B 85 Team) oraz zdobywcy Pucharu Ligi (Wielka Niewiadoma)

Puchar Mistrzów, mecz nr 2 : T.B 85 Team - AWL (ul. Skwierzyńska 1-7) 18-11 19:55

Rewanżowe starcie Mistrza WLB (T.B 85 Team) oraz Mistrza Kuźnik (AWL).
Spotkanie zostanie rozegrane przy ulicy Skwierzyńskiej 1-7.


Superliga


Nadchodzące spotkania

FC AmRest Klueh 15-10 19:25 Gorlicka 25 Maciej Siwek  Marta Toczek Dalej
Eko-Okna S.A. CSWIiCh 15-10 21:00 Dembowskiego 39 Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
Fulanito Sancho Panza 16-10 20:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
AWL Eko-Okna S.A. 17-10 20:45 Dembowskiego 39 Marcin Niciński  Marian Przestalski Dalej
Dżentelmeni Prezesi 18-10 20:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Michał Pondel Dalej
Elita Nowy Dwór Eko-Okna S.A. 21-10 20:30 Balon Ślęza Marcin Niciński  Adrian Miedziński Dalej
FC AmRest Dżentelmeni 21-10 22:10 Balon Ślęza Marcin Niciński  Adrian Miedziński Dalej
CSWIiCh Prezesi 22-10 20:15 Gorlicka 25 Maciej Siwek  Marta Toczek Dalej
CSWIiCh AWL 24-10 20:15 Gorlicka 25 Andrzej Janikowski  Patryk Obara Dalej
Eko-Okna S.A. Fulanito 25-10 21:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
Sancho Panza CSWIiCh 28-10 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
AWL Elita Nowy Dwór 28-10 21:20 Balon Ślęza Marcin Niciński  Adrian Miedziński Dalej
Blitz Wrocław Klueh 28-10 22:10 Balon Ślęza Marcin Niciński  Adrian Miedziński Dalej
Kuchcik Kuźniki FC AmRest 30-10 20:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
AWL Fulanito 30-10 20:45 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
Blitz Wrocław Eko-Okna S.A. 05-11 21:00 Dembowskiego 39 Adrian Miedziński  Marian Przestalski Dalej
Klueh Dżentelmeni 06-11 20:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
Elita Nowy Dwór Fulanito 06-11 20:45 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
FC AmRest AWL 07-11 20:15 Gorlicka 25 Kamil Struski  Patryk Obara Dalej
Prezesi Kuchcik Kuźniki 08-11 20:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
AWL Prezesi 12-11 20:15 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej
Dżentelmeni Blitz Wrocław 12-11 21:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej
Kuchcik Kuźniki Elita Nowy Dwór 13-11 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Dżentelmeni AWL 14-11 20:15 Gorlicka 25 Marcin Niciński  Patryk Obara Dalej

1 liga


Nadchodzące spotkania

Przyjaciele Tifosek TUR GBP Office Wrocław 15-10 20:15 Gorlicka 25 Maciej Siwek  Marta Toczek Dalej
Termo Team AWL II 15-10 20:15 Dembowskiego 39 Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
Capgemini Za Bezpieczny Weekend 17-10 19:25 Gorlicka 25 Konrad Nowak  Patryk Obara Dalej
The Old School 3M 17-10 20:00 Dembowskiego 39 Marcin Niciński  Marian Przestalski Dalej
AWL II TUR GBP Office Wrocław 17-10 20:15 Gorlicka 25 Konrad Nowak  Patryk Obara Dalej
Za Bezpieczny Weekend Wybrzeże Klatki Schodowej 21-10 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
AWL II The Old School 22-10 19:25 Gorlicka 25 Maciej Siwek  Marta Toczek Dalej
Capgemini KPMG Audyt Team 22-10 20:15 Dembowskiego 39 Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
Beer Crew Przyjaciele Tifosek 22-10 21:00 Gorlicka 25 Maciej Siwek  Marta Toczek Dalej
TUR GBP Office Wrocław Termo Team 22-10 21:00 Dembowskiego 39 Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
3M Virtual Team 24-10 19:25 Gorlicka 25 Andrzej Janikowski  Patryk Obara Dalej
KPMG Audyt Team AWL II 28-10 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Beer Crew AWL II 29-10 21:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej
Przyjaciele Tifosek Capgemini 04-11 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Virtual Team AWL II 04-11 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
The Old School TUR GBP Office Wrocław 05-11 19:25 Gorlicka 25 Maciej Siwek  Marta Toczek Dalej
Wybrzeże Klatki Schodowej 3M 05-11 19:25 Dembowskiego 39 Adrian Miedziński  Marian Przestalski Dalej
Termo Team Beer Crew 05-11 20:15 Gorlicka 25 Maciej Siwek  Marta Toczek Dalej
KPMG Audyt Team Za Bezpieczny Weekend 06-11 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
3M AWL II 07-11 19:25 Gorlicka 25 Kamil Struski  Patryk Obara Dalej
AWL II Za Bezpieczny Weekend 14-11 21:00 Gorlicka 25 Marcin Niciński  Patryk Obara Dalej

2 liga


Nadchodzące spotkania

Medserv United ZKS Kuźniki 15-10 19:25 Dembowskiego 39 Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
Astech KEA FC 15-10 21:00 Gorlicka 25 Maciej Siwek  Marta Toczek Dalej
Ocado Coyote Logistics 16-10 20:45 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
Leroy Merlin Wrocław FiGA 17-10 21:00 Gorlicka 25 Konrad Nowak  Patryk Obara Dalej
Core Services JaCierpieDole FC 18-10 20:45 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Michał Pondel Dalej
FiGA Selsey 21-10 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
ZKS Kuźniki Ocado 22-10 19:25 Dembowskiego 39 Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
KEA FC Core Services 23-10 20:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
Coyote Logistics Astech 23-10 20:45 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
Leroy Merlin Wrocław Medserv United 24-10 21:00 Gorlicka 25 Andrzej Janikowski  Patryk Obara Dalej
JaCierpieDole FC Rycerze Ni 25-10 20:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
FiGA Astech 28-10 20:30 Balon Ślęza Marcin Niciński  Adrian Miedziński Dalej
Selsey Leroy Merlin Wrocław 29-10 19:25 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Rycerze Ni Medserv United 29-10 20:15 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej
Astech ZKS Kuźniki 05-11 20:15 Dembowskiego 39 Adrian Miedziński  Marian Przestalski Dalej
Core Services Coyote Logistics 05-11 21:00 Gorlicka 25 Maciej Siwek  Marta Toczek Dalej
Rycerze Ni KEA FC 06-11 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Ocado Leroy Merlin Wrocław 07-11 21:00 Gorlicka 25 Kamil Struski  Patryk Obara Dalej
Selsey JaCierpieDole FC 08-11 20:45 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
KEA FC Coyote Logistics 12-11 19:25 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Marian Przestalski Dalej
Core Services Ocado 12-11 20:15 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Marian Przestalski Dalej
JaCierpieDole FC ZKS Kuźniki 12-11 21:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Marian Przestalski Dalej
Medserv United FiGA 14-11 19:25 Gorlicka 25 Marcin Niciński  Patryk Obara Dalej