Sklep

Najlepsi


Superliga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Eryk Klimczak Sancho Panza 10
2. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 10
3. Michał Biskup Blitz Wrocław 9
4. Damian Leśniowski FC AmRest 9
5. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 8
6. Dawid Lipiński Dżentelmeni 8
7. Łukasz Tracz AWL 8
8. Piotr Zając Fulanito 6
9. Michał Zbryk Sancho Panza 6
10. Łukasz Deneka CSWIiCh 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Paweł Adamski Elita Nowy Dwór 5
2. Mateusz Salamaga Sancho Panza 5
3. Jakub Różanowski Blitz Wrocław 5
4. Mariusz Płatek Eko-Okna S.A. 5
5. Eryk Klimczak Sancho Panza 4
6. Marcin Zbryk Sancho Panza 4
7. Mateusz Belka Sancho Panza 4
8. Łukasz Frydrych Eko-Okna S.A. 4
9. Adrian Ciechanowicz Eko-Okna S.A. 4
10. Grzegorz Ciepliński CSWIiCh 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Eryk Klimczak Sancho Panza 14
2. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 11
3. Mateusz Salamaga Sancho Panza 10
4. Michał Biskup Blitz Wrocław 9
5. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 9
6. Paweł Adamski Elita Nowy Dwór 9
7. Damian Leśniowski FC AmRest 9
8. Łukasz Tracz AWL 8
9. Dawid Lipiński Dżentelmeni 8
10. Adrian Ciechanowicz Eko-Okna S.A. 8

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Dawid Lipiński Dżentelmeni 3
2. Mateusz Salamaga Sancho Panza 2
3. Eryk Klimczak Sancho Panza 2
4. Łukasz Tracz AWL 2
5. Michał Biskup Blitz Wrocław 2
6. Zbigniew Piechnik Prezesi 2
7. Marek Zając Fulanito 2
8. Damian Leśniowski FC AmRest 2
9. Tomasz Guziejewski Kuchcik Kuźniki 1
10. Tomasz Gajowski Klueh 1

1 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Radosław Parossa Przyjaciele Tifosek 10
2. Marek Tomczak Za Bezpieczny Weekend 9
3. Sebastian Słomiński Wybrzeże Klatki Schodowej 7
4. Grzegorz Kiełkowski 3M 7
5. Paweł Teodorowicz Termo Team 7
6. Sławomir Rup The Old School 6
7. Maciej Padiasek Przyjaciele Tifosek 6
8. Łukasz Herbuś 3M 6
9. Jakub Cichy Termo Team 5
10. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Paweł Teodorowicz Termo Team 7
2. Tomasz Bałaga 3M 6
3. Sebastian Słomiński Wybrzeże Klatki Schodowej 5
4. Łukasz Bojarski Przyjaciele Tifosek 4
5. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 4
6. Krzysztof Dębowski Virtual Team 4
7. Radosław Parossa Przyjaciele Tifosek 4
8. Tomasz Buczko TUR GBP Office Wrocław 3
9. Kamil Kobiera Wybrzeże Klatki Schodowej 3
10. Mateusz Drapiewski Za Bezpieczny Weekend 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Radosław Parossa Przyjaciele Tifosek 14
2. Paweł Teodorowicz Termo Team 14
3. Sebastian Słomiński Wybrzeże Klatki Schodowej 12
4. Marek Tomczak Za Bezpieczny Weekend 10
5. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 9
6. Tomasz Bałaga 3M 9
7. Grzegorz Kiełkowski 3M 9
8. Maciej Padiasek Przyjaciele Tifosek 9
9. Michał Stokłosa Capgemini 7
10. Jakub Cichy Termo Team 7

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marek Tomczak Za Bezpieczny Weekend 3
2. Paweł Teodorowicz Termo Team 3
3. Dieudonne Leumaleu Feude Beer Crew 2
4. Michał Stopa Za Bezpieczny Weekend 2
5. Krzysztof Walczak TUR GBP Office Wrocław 2
6. Kamil Kaptur The Old School 2
7. Maciej Padiasek Przyjaciele Tifosek 2
8. Michał Klimczak TUR GBP Office Wrocław 1
9. Mateusz Tkacz Przyjaciele Tifosek 1
10. Radosław Parossa Przyjaciele Tifosek 1