Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

Puchar Mistrzów, mecz nr 1 : AWL - T.B 85 Team (ul. Szyszkowa 6) 21-10 21:20

Starcie Mistrza Kuźnik (AWL) oraz Mistrza WLB (T.B 85 Team).
Spotkanie zostanie rozegrane pod balonem, przy ulicy Szyszkowej.

Superpuchar WLB: T.B 85 Team - Wielka Niewiadoma 28-10 20:40

Starcie Mistrza Ligi WLB (T.B 85 Team) oraz zdobywcy Pucharu Ligi (Wielka Niewiadoma)

Puchar Mistrzów, mecz nr 2 : T.B 85 Team - AWL (ul. Skwierzyńska 1-7) 18-11 19:55

Rewanżowe starcie Mistrza WLB (T.B 85 Team) oraz Mistrza Kuźnik (AWL).
Spotkanie zostanie rozegrane przy ulicy Skwierzyńskiej 1-7.


Ekstraklasa


Nadchodzące spotkania

Tomtex Szpilmacherzy 16-10 19:55 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Piorun Zaodrze Gumzamet Fidasz 17-10 19:10 WLB Kamil Struski  Adrian Miedziński Dalej
Baumit T.B 85 Team 17-10 19:55 WLB Kamil Struski  Adrian Miedziński Dalej
BNY Mellon Industrial Solutions Group 17-10 20:40 WLB Kamil Struski  Adrian Miedziński Dalej
Piorun Zaodrze Real Compensación 21-10 20:40 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
Orły Wrocław Tomtex 23-10 19:10 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Gumzamet Fidasz Szpilmacherzy 23-10 20:40 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Wolves Wrocław BNY Mellon 24-10 19:10 WLB Andrzej Malec  Marian Przestalski Dalej
T.B 85 Team Wielka Niewiadoma 24-10 19:55 WLB Andrzej Malec  Marian Przestalski Dalej
Industrial Solutions Group Baumit 24-10 20:40 WLB Andrzej Malec  Marian Przestalski Dalej
Industrial Solutions Group Tomtex 28-10 19:55 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
Piorun Zaodrze Baumit 29-10 19:55 WLB Kamil Struski  Agnieszka Turkowyd Dalej
Real Compensación BNY Mellon 29-10 21:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Marian Przestalski Dalej
Gumzamet Fidasz Orły Wrocław 30-10 19:10 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
T.B 85 Team Szpilmacherzy 30-10 19:55 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
Wolves Wrocław Wielka Niewiadoma 30-10 20:40 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
BNY Mellon Piorun Zaodrze 04-11 18:25 WLB Konrad Nowak  Michał Pondel Dalej
Tomtex T.B 85 Team 04-11 19:55 WLB Konrad Nowak  Michał Pondel Dalej
Wielka Niewiadoma Industrial Solutions Group 04-11 20:40 WLB Konrad Nowak  Michał Pondel Dalej
Baumit Wolves Wrocław 06-11 19:55 WLB Marcin Niciński  Michał Pondel Dalej
Wielka Niewiadoma BNY Mellon 06-11 20:40 WLB Marcin Niciński  Michał Pondel Dalej
Real Compensación Gumzamet Fidasz 07-11 18:25 WLB Andrzej Malec  Marian Przestalski Dalej
Szpilmacherzy Orły Wrocław 07-11 20:40 WLB Andrzej Malec  Marian Przestalski Dalej
BNY Mellon Gumzamet Fidasz 12-11 19:55 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Tomtex Wolves Wrocław 13-11 19:10 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Baumit Real Compensación 13-11 19:55 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Wielka Niewiadoma Piorun Zaodrze 13-11 20:40 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Orły Wrocław T.B 85 Team 14-11 19:55 WLB Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
Szpilmacherzy Industrial Solutions Group 14-11 20:40 WLB Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
Orły Wrocław Baumit 20-11 20:40 WLB Tomasz Pondel  Michał Pondel Dalej
Industrial Solutions Group Real Compensación 21-11 20:40 WLB Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej

WLB1


Nadchodzące spotkania

ForceGSM Tork 15-10 18:25 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Soccer Team Stowarzyszenie Odra-Niemen 15-10 19:55 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Zielone Anioły Old Blue Angels 15-10 20:40 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
GOJA Wrocław Brat Albert 16-10 19:10 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Żar Tropików 16-10 20:40 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Żar Tropików Zielone Anioły 22-10 19:55 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Old Blue Angels 22-10 20:40 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
ForceGSM GOJA Wrocław 23-10 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Soccer Team Brzmienie Miasta 23-10 19:55 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Brat Albert 24-10 18:25 WLB Andrzej Malec  Marian Przestalski Dalej
Tork KP Ogrodomania 24-10 20:45 Dembowskiego 39 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński Dalej
Tork GOJA Wrocław 28-10 19:10 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
Brat Albert Brzmienie Miasta 29-10 19:10 WLB Kamil Struski  Agnieszka Turkowyd Dalej
Old Blue Angels Ołer Meble Ogrodowe 29-10 20:40 WLB Kamil Struski  Agnieszka Turkowyd Dalej
KP Ogrodomania Zielone Anioły 30-10 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Brzmienie Miasta Tork 05-11 19:55 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Old Blue Angels KP Ogrodomania 05-11 20:40 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
GOJA Wrocław Stowarzyszenie Odra-Niemen 06-11 19:10 WLB Marcin Niciński  Michał Pondel Dalej
Zielone Anioły Brat Albert 07-11 19:10 WLB Andrzej Malec  Marian Przestalski Dalej
ForceGSM Żar Tropików 07-11 19:55 WLB Andrzej Malec  Marian Przestalski Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Soccer Team 07-11 20:00 Dembowskiego 39 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński Dalej
KP Ogrodomania Ołer Meble Ogrodowe 12-11 18:25 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Soccer Team ForceGSM 12-11 19:10 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Brat Albert Old Blue Angels 12-11 20:40 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Żar Tropików GOJA Wrocław 13-11 18:25 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Brzmienie Miasta 13-11 20:45 Dembowskiego 39 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Tork Zielone Anioły 15-11 20:45 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
Brat Albert ForceGSM 18-11 19:10 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen ForceGSM 20-11 19:55 WLB Tomasz Pondel  Michał Pondel Dalej
Żar Tropików Soccer Team 21-11 19:55 WLB Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej

WLB2


Nadchodzące spotkania

Afera Neonowa Brak Sponsora 15-10 19:10 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Fresenius United InsERT Team 16-10 18:25 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
AWL Kadra Old Team 16-10 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Cloud FC Majorel 16-10 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Bus Marco Polo ORA Wrocław 17-10 18:25 WLB Kamil Struski  Adrian Miedziński Dalej
LeanForge AXA XL 18-10 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Afera Neonowa MAHLE Shared Services 18-10 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Old Team AXA XL 21-10 18:25 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
AWL Kadra Bus Marco Polo 21-10 19:10 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
Fresenius United Cloud FC 21-10 19:55 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
MAHLE Shared Services ORA Wrocław 22-10 18:25 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
InsERT Team Brak Sponsora 22-10 19:10 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Bus Marco Polo LeanForge 23-10 18:25 WLB Kamil Struski  Michał Pondel Dalej
AWL Kadra Afera Neonowa 23-10 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Old Team InsERT Team 24-10 20:00 Dembowskiego 39 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński Dalej
Majorel MAHLE Shared Services 25-10 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Cloud FC LeanForge 25-10 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Bus Marco Polo Fresenius United 28-10 18:25 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
Cloud FC MAHLE Shared Services 29-10 18:25 WLB Kamil Struski  Agnieszka Turkowyd Dalej
Brak Sponsora AXA XL 29-10 19:25 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Marian Przestalski Dalej
LeanForge Afera Neonowa 29-10 20:15 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Marian Przestalski Dalej
InsERT Team AWL Kadra 30-10 18:25 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
ORA Wrocław Majorel 30-10 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Brak Sponsora AWL Kadra 04-11 19:10 WLB Konrad Nowak  Michał Pondel Dalej
Fresenius United AXA XL 05-11 18:25 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
Bus Marco Polo Majorel 05-11 19:10 WLB Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd Dalej
LeanForge Old Team 06-11 18:25 WLB Marcin Niciński  Michał Pondel Dalej
InsERT Team MAHLE Shared Services 07-11 20:45 Dembowskiego 39 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński Dalej
ORA Wrocław Afera Neonowa 08-11 19:00 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Cloud FC Bus Marco Polo 08-11 19:50 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
InsERT Team Bus Marco Polo 12-11 19:25 Gorlicka 25 Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej
LeanForge AWL Kadra 13-11 20:00 Dembowskiego 39 Tomasz Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Afera Neonowa Cloud FC 14-11 18:25 WLB Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
AXA XL ORA Wrocław 14-11 19:10 WLB Kamil Struski  Marian Przestalski Dalej
Old Team MAHLE Shared Services 14-11 20:00 Dembowskiego 39 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński Dalej
Majorel InsERT Team 14-11 20:45 Dembowskiego 39 Adrian Miedziński  Adrian Miedziński Dalej
Fresenius United Brak Sponsora 15-11 20:00 Dembowskiego 39 Maciej Siwek  Maciej Siwek Dalej
LeanForge Brak Sponsora 18-11 18:25 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
Afera Neonowa Majorel 18-11 20:40 WLB Andrzej Malec  Michał Pondel Dalej
Old Team Fresenius United 20-11 18:25 WLB Tomasz Pondel  Michał Pondel Dalej
InsERT Team ORA Wrocław 20-11 19:10 WLB Tomasz Pondel  Michał Pondel Dalej
Afera Neonowa InsERT Team 21-11 18:25 WLB Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej
MAHLE Shared Services AXA XL 21-11 19:10 WLB Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej