Sklep

Najlepsi


Ekstraklasa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Jakub Rejmer Baumit 6
2. Łukasz Bojarski T.B 85 Team 5
3. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 5
4. Łukasz Łazorczyk Orły Wrocław 5
5. Michał Perszke Szpilmacherzy 5
6. Jan Wan Real Compensación 4
7. Krzysztof Kaczmarek Baumit 4
8. Kamil Żbik T.B 85 Team 4
9. Dariusz Bryjak Gumzamet Fidasz 4
10. Adam Cylny Tomtex 4

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Łukasz Zakrzewski T.B 85 Team 5
2. Dominik Olszewski Wolves Wrocław 5
3. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 4
4. Mariusz August Baumit 4
5. Paweł Gniewek Orły Wrocław 4
6. Michał Wierzbicki Szpilmacherzy 3
7. Adrian Gorzka Gumzamet Fidasz 3
8. Przemysław Matuszyk Baumit 3
9. Bartosz Rudnicki T.B 85 Team 3
10. Łukasz Skolimowski Wolves Wrocław 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 9
2. Jakub Rejmer Baumit 8
3. Łukasz Zakrzewski T.B 85 Team 8
4. Łukasz Łazorczyk Orły Wrocław 8
5. Dominik Olszewski Wolves Wrocław 7
6. Kamil Żbik T.B 85 Team 6
7. Łukasz Skolimowski Wolves Wrocław 6
8. Krzysztof Kaczmarek Baumit 6
9. Paweł Gniewek Orły Wrocław 6
10. Piotr Miklas Tomtex 5

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Oleg Vlasik Piorun Zaodrze 2
2. Łukasz Skolimowski Wolves Wrocław 2
3. Łukasz Zakrzewski T.B 85 Team 1
4. Paweł Nowak T.B 85 Team 1
5. Grzegorz Paukszt Baumit 1
6. Przemysław Matuszyk Baumit 1
7. Krzysztof Kaczmarek Baumit 1
8. Damian Pająk Orły Wrocław 1
9. Damian Madej Wielka Niewiadoma 1
10. Bartłomiej Biela Wielka Niewiadoma 1

WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Mateusz Brzęczek GOJA Wrocław 7
2. Adam Łapeta Żar Tropików 7
3. Wojciech Misiewicz Zielone Anioły 6
4. Marcin Majak Old Blue Angels 5
5. Wojciech Maciński Brzmienie Miasta 5
6. Krzysztof Muszak Soccer Team 5
7. Łukasz Kucajda Żar Tropików 4
8. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 4
9. Dmitrij Krajewski Tork 4
10. Dominik Zając Brat Albert 4

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Rafał Osowski Brat Albert 5
2. Józef Mikołajek Zielone Anioły 5
3. Jakub Nowicki Old Blue Angels 4
4. Wojciech Binkowski Tork 4
5. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 3
6. Sebastian Miozga ForceGSM 3
7. Patryk Rozwadowski Zielone Anioły 3
8. Marcin Gołdyn Soccer Team 3
9. Marcin Majak Old Blue Angels 3
10. Krzysztof Wiater KP Ogrodomania 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Brzęczek GOJA Wrocław 10
2. Adam Łapeta Żar Tropików 9
3. Marcin Majak Old Blue Angels 8
4. Wojciech Maciński Brzmienie Miasta 8
5. Jakub Nowicki Old Blue Angels 7
6. Józef Mikołajek Zielone Anioły 7
7. Krzysztof Wiater KP Ogrodomania 6
8. Adrian Kondratowicz Brzmienie Miasta 6
9. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 6
10. Maksymilian Mazur GOJA Wrocław 6

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Brzęczek GOJA Wrocław 2
2. Józef Mikołajek Zielone Anioły 2
3. Adam Łapeta Żar Tropików 2
4. Grzegorz Bzowski Soccer Team 1
5. Marcin Gołdyn Soccer Team 1
6. Łukasz Szestak GOJA Wrocław 1
7. Michał Biernacki ForceGSM 1
8. Mateusz Cieślak GOJA Wrocław 1
9. Robert Skrzypecki Brzmienie Miasta 1
10. Maciej Januszko ForceGSM 1

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Adam Lajszczak Brak Sponsora 9
2. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 7
3. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 6
4. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 6
5. Miłosz Stanclik LeanForge 6
6. Krzysztof Zając Fresenius United 5
7. Kamil Kirej Old Team 4
8. Tomasz Sondej MAHLE Shared Services 4
9. Leszek Szczepański Brak Sponsora 4
10. Szymon Pierzynka ORA Wrocław 4

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Adam Lajszczak Brak Sponsora 4
2. Dominik Wącior Cloud FC 3
3. Leszek Szczepański Brak Sponsora 3
4. Jakub Krause ORA Wrocław 3
5. Łukasz Drzewiecki Brak Sponsora 3
6. Krzysztof Zając Fresenius United 3
7. Łukasz Brycki MAHLE Shared Services 3
8. Kai Kostrzewa MAHLE Shared Services 3
9. Sebastian Starzewski ORA Wrocław 3
10. Paweł Hajzer Brak Sponsora 2

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Lajszczak Brak Sponsora 13
2. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 8
3. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 8
4. Krzysztof Zając Fresenius United 8
5. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 8
6. Leszek Szczepański Brak Sponsora 7
7. Miłosz Stanclik LeanForge 7
8. Tomasz Sondej MAHLE Shared Services 6
9. Kamil Kirej Old Team 5
10. Szymon Pierzynka ORA Wrocław 5

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Lajszczak Brak Sponsora 3
2. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 2
3. Igor Wójcik MAHLE Shared Services 2
4. Miłosz Stanclik LeanForge 2
5. Marek Jakubczyk Majorel 2
6. Józef Kostecki Afera Neonowa 2
7. Dawid Płaczkiewicz ORA Wrocław 1
8. Dominik Wącior Cloud FC 1
9. Łukasz Kranc Cloud FC 1
10. Krzysztof Zarzycki Old Team 1