Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

Puchar Mistrzów Wrocbalu: Gumzamet Fidasz (POL) - FC Champion Wrocław (UKR) 21-09 19:50

Mecz o Puchar Mistrzów Wrocbalu
Gumzamet Fidasz (POL) - FC Champion Wrocław
godzina: 19:50
boisko: Skwierzyńska 1-7
sędzia: Karol Krupa
koordynator: Michał Pondel

Mecz towarzyski: Polska - Ukraina (1. mecz) 29-09 20:40

Mecz towarzyski wrocbalowych reprezentacji
Polska - Ukraina

godzina: 20:40
boisko: Sarbinowska 10
sędzia: Damian Adamowicz
koordynator: Marta Toczek

Mecz towarzyski: Polska - Ukraina (2. mecz) 13-10 21:30

Mecz towarzyski wrocbalowych reprezentacji
Polska - Ukraina

godzina: 21:30
boisko: Sarbinowska 10
sędzia: Damian Adamowicz
koordynator: Marta Toczek

Baraż o Ekstraligę B1 14-11 19:50
Baraż o Ekstraligę B2 14-11 20:40

WLB1


Nadchodzące spotkania

GOJA Wrocław Motorpol Wrocław 29-08 20:40 Kuźniki Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Sensorino Piorun Zaodrze 30-08 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
Old Blue Angels Eko-Okna S.A. 30-08 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
Bus Marco Polo Angeli Verdi 02-09 21:30 Kuźniki Karol Krupa  Igor Wiktorowski   Dalej
Brzmienie Miasta Kreowanie Marek 05-09 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Eko-Okna S.A. Bus Marco Polo 06-09 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
GOJA Wrocław Szpilmacherzy 06-09 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Sensorino 06-09 19:50 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Piorun Zaodrze Old Blue Angels 06-09 20:35 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Angeli Verdi Brzmienie Miasta 07-09 19:05 Skwierzyńska Konrad Michalik  Jakub Pondel   Dalej
Motorpol Wrocław Kreowanie Marek 08-09 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
Szpilmacherzy Ołer Meble Ogrodowe 08-09 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
Kreowanie Marek Angeli Verdi 12-09 19:05 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Bus Marco Polo Piorun Zaodrze 12-09 20:35 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Brzmienie Miasta Eko-Okna S.A. 13-09 18:20 Skwierzyńska Damian Adamowicz  Joanna Kryza   Dalej
Sensorino GOJA Wrocław 13-09 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
Old Blue Angels Ołer Meble Ogrodowe 13-09 19:50 Skwierzyńska Damian Adamowicz  Joanna Kryza   Dalej
Szpilmacherzy Motorpol Wrocław 15-09 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
Bus Marco Polo Sensorino 16-09 19:00 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Motorpol Wrocław Angeli Verdi 19-09 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Eko-Okna S.A. Kreowanie Marek 20-09 19:05 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
GOJA Wrocław Old Blue Angels 20-09 19:50 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Piorun Zaodrze Brzmienie Miasta 20-09 20:35 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Bus Marco Polo 21-09 20:35 Skwierzyńska Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
Szpilmacherzy Sensorino 22-09 18:20 Skwierzyńska Mariusz Bogucki  Mariusz Bogucki   Dalej
Old Blue Angels Bus Marco Polo 27-09 19:05 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Mariusz Bogucki   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Eko-Okna S.A. 27-09 19:50 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Mariusz Bogucki   Dalej
Sensorino Brzmienie Miasta 27-09 20:35 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Mariusz Bogucki   Dalej
GOJA Wrocław Angeli Verdi 28-09 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Szpilmacherzy Kreowanie Marek 28-09 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Brzmienie Miasta Ołer Meble Ogrodowe 29-09 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Mariusz Bogucki   Dalej
Motorpol Wrocław Piorun Zaodrze 29-09 20:35 Skwierzyńska Kamil Struski  Mariusz Bogucki   Dalej
Bus Marco Polo GOJA Wrocław 03-10 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe Kreowanie Marek 04-10 18:20 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Joanna Kryza   Dalej
Piorun Zaodrze Angeli Verdi 04-10 20:35 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Joanna Kryza   Dalej
Szpilmacherzy Bus Marco Polo 05-10 19:50 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Motorpol Wrocław Eko-Okna S.A. 06-10 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
GOJA Wrocław Brzmienie Miasta 06-10 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
Kreowanie Marek Piorun Zaodrze 06-10 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
Sensorino Old Blue Angels 06-10 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
Bus Marco Polo Motorpol Wrocław 10-10 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Kreowanie Marek Sensorino 11-10 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
Brzmienie Miasta Old Blue Angels 11-10 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
Angeli Verdi Szpilmacherzy 12-10 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Piorun Zaodrze Ołer Meble Ogrodowe 12-10 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Eko-Okna S.A. GOJA Wrocław 13-10 20:35 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
Bus Marco Polo Brzmienie Miasta 18-10 19:50 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
Old Blue Angels Kreowanie Marek 18-10 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
GOJA Wrocław Piorun Zaodrze 18-10 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Kamil Moczydłowski   Dalej
Sensorino Angeli Verdi 19-10 18:20 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Motorpol Wrocław Ołer Meble Ogrodowe 19-10 20:35 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Kreowanie Marek GOJA Wrocław 20-10 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
Szpilmacherzy Eko-Okna S.A. 20-10 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
Eko-Okna S.A. Sensorino 24-10 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Mariusz Bogucki   Dalej
Brzmienie Miasta Motorpol Wrocław 25-10 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
Old Blue Angels Szpilmacherzy 25-10 20:35 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Piorun Zaodrze Szpilmacherzy 27-10 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
Angeli Verdi Ołer Meble Ogrodowe 28-10 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Sensorino Motorpol Wrocław 03-11 19:50 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Eko-Okna S.A. Piorun Zaodrze 03-11 20:35 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Angeli Verdi Old Blue Angels 04-11 21:30 Kuźniki Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
Kreowanie Marek Bus Marco Polo 07-11 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Angeli Verdi Eko-Okna S.A. 07-11 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Ołer Meble Ogrodowe GOJA Wrocław 08-11 19:50 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Mariusz Bogucki   Dalej
Old Blue Angels Motorpol Wrocław 08-11 20:35 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Mariusz Bogucki   Dalej
Brzmienie Miasta Szpilmacherzy 09-11 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Marta Toczek   Dalej

WLB2


Nadchodzące spotkania

Majorel Tork 29-08 19:50 Kuźniki Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
FC UPM Żar Tropików 02-09 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Igor Wiktorowski   Dalej
sennder Polska Brak Sponsora 05-09 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
Royal Transport i Specycja Tork 05-09 20:40 Kuźniki Karol Krupa  Kamil Moczydłowski   Dalej
InsERT Team TelForceOne 05-09 21:30 Kuźniki Karol Krupa  Kamil Moczydłowski   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen FC UPM 06-09 18:20 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Żar Tropików InsERT Team 07-09 18:20 Skwierzyńska Konrad Michalik  Jakub Pondel   Dalej
sennder Polska Royal Transport i Specycja 07-09 20:35 Skwierzyńska Konrad Michalik  Jakub Pondel   Dalej
TelForceOne Majorel 08-09 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
Elektrosat Wrocław Stowarzyszenie Odra-Niemen 08-09 21:30 Kuźniki Damian Adamowicz  Marta Toczek   Dalej
Old Team Elektrosat Wrocław 09-09 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
Brak Sponsora Old Team 12-09 18:20 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Tork TelForceOne 12-09 19:50 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Elektrosat Wrocław Majorel 13-09 20:35 Skwierzyńska Damian Adamowicz  Joanna Kryza   Dalej
FC UPM Old Team 14-09 18:20 Skwierzyńska Konrad Michalik  Michał Pondel   Dalej
Brak Sponsora Royal Transport i Specycja 14-09 19:05 Skwierzyńska Konrad Michalik  Michał Pondel   Dalej
InsERT Team Stowarzyszenie Odra-Niemen 14-09 19:50 Skwierzyńska Konrad Michalik  Michał Pondel   Dalej
Majorel Żar Tropików 15-09 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
Elektrosat Wrocław sennder Polska 15-09 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
sennder Polska FC UPM 19-09 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Royal Transport i Specycja TelForceOne 19-09 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Majorel 20-09 18:20 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Old Team InsERT Team 21-09 18:20 Skwierzyńska Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
Żar Tropików Tork 21-09 19:05 Skwierzyńska Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
Brak Sponsora Elektrosat Wrocław 22-09 19:05 Skwierzyńska Mariusz Bogucki  Mariusz Bogucki   Dalej
sennder Polska TelForceOne 26-09 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
Majorel Old Team 26-09 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
Tork Stowarzyszenie Odra-Niemen 26-09 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
FC UPM Brak Sponsora 27-09 18:20 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Mariusz Bogucki   Dalej
Elektrosat Wrocław Royal Transport i Specycja 27-09 21:30 Kuźniki Konrad Michalik  Marta Toczek   Dalej
TelForceOne Żar Tropików 29-09 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Mariusz Bogucki   Dalej
InsERT Team sennder Polska 29-09 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Mariusz Bogucki   Dalej
FC UPM Royal Transport i Specycja 03-10 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
TelForceOne Old Team 03-10 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Żar Tropików Stowarzyszenie Odra-Niemen 03-10 20:35 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Majorel Brak Sponsora 04-10 19:05 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Joanna Kryza   Dalej
Tork sennder Polska 04-10 19:50 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Joanna Kryza   Dalej
Old Team Żar Tropików 05-10 18:20 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Royal Transport i Specycja Stowarzyszenie Odra-Niemen 05-10 20:35 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
InsERT Team Elektrosat Wrocław 07-10 19:50 Kuźniki Damian Adamowicz  Michał Pondel   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Old Team 10-10 18:20 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Majorel FC UPM 10-10 19:05 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Brak Sponsora Tork 10-10 20:35 Skwierzyńska Konrad Michalik  Mariusz Bogucki   Dalej
Żar Tropików sennder Polska 11-10 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Marta Toczek   Dalej
InsERT Team Royal Transport i Specycja 11-10 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
TelForceOne Brak Sponsora 12-10 18:20 Skwierzyńska Konrad Nowak  Michał Pondel   Dalej
FC UPM InsERT Team 13-10 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
Tork Elektrosat Wrocław 14-10 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Michał Pondel   Dalej
sennder Polska Stowarzyszenie Odra-Niemen 17-10 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Royal Transport i Specycja Old Team 17-10 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Elektrosat Wrocław TelForceOne 17-10 19:50 Kuźniki Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej
Brak Sponsora Żar Tropików 17-10 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
FC UPM Tork 18-10 19:05 Skwierzyńska Konrad Nowak  Joanna Kryza   Dalej
InsERT Team Majorel 20-10 19:05 Skwierzyńska Kamil Struski  Joanna Kryza   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen Brak Sponsora 25-10 18:20 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Tork InsERT Team 25-10 19:05 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
TelForceOne FC UPM 26-10 18:20 Skwierzyńska Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
Old Team sennder Polska 26-10 19:05 Skwierzyńska Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
Żar Tropików Elektrosat Wrocław 26-10 19:50 Skwierzyńska Karol Krupa  Michał Pondel   Dalej
Majorel Royal Transport i Specycja 27-10 18:20 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
Elektrosat Wrocław FC UPM 03-11 18:20 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
sennder Polska Majorel 03-11 19:05 Skwierzyńska Konrad Michalik  Kamil Moczydłowski   Dalej
Stowarzyszenie Odra-Niemen TelForceOne 07-11 19:50 Skwierzyńska Kamil Struski  Michał Pondel   Dalej
Old Team Tork 07-11 20:35 Skwierzyńska Kamil Struski  Kamil Moczydłowski   Dalej
Royal Transport i Specycja Żar Tropików 08-11 19:05 Skwierzyńska Tomasz Pondel  Mariusz Bogucki   Dalej
Brak Sponsora InsERT Team 09-11 18:20 Skwierzyńska Karol Krupa  Jakub Pondel   Dalej