Sklep

Najlepsi


WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Michał Łuczak Ołer Meble Ogrodowe 19
2. Maciej Olejnik GOJA Wrocław 18
3. Dariusz Sojka Sensorino 14
4. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 10
5. Jakub Jakóbczyk Angeli Verdi 9
6. Łukasz Nowak Szpilmacherzy 9
7. Filip Ciuba Brzmienie Miasta 9
8. Maciej Siwek Piorun Zaodrze 8
9. Michał Kąciak Piorun Zaodrze 8
10. Mateusz Niedziałkowski Ołer Meble Ogrodowe 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Schreiber Piorun Zaodrze 8
2. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 7
3. Maciej Olejnik GOJA Wrocław 6
4. Paweł Misiewicz Angeli Verdi 6
5. Łukasz Zakrzewski Ołer Meble Ogrodowe 6
6. Łukasz Łukasik Eko-Okna S.A. 6
7. Michał Kąciak Piorun Zaodrze 6
8. Michał Łuczak Ołer Meble Ogrodowe 5
9. Piotr Pastuła Motorpol Wrocław 4
10. Jakub Jakóbczyk Angeli Verdi 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Maciej Olejnik GOJA Wrocław 24
2. Michał Łuczak Ołer Meble Ogrodowe 24
3. Dariusz Sojka Sensorino 18
4. Michał Kąciak Piorun Zaodrze 14
5. Jakub Jakóbczyk Angeli Verdi 13
6. Filip Ciuba Brzmienie Miasta 13
7. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 12
8. Jakub Schreiber Piorun Zaodrze 12
9. Maksym Malakhov Ołer Meble Ogrodowe 11
10. Maciej Siwek Piorun Zaodrze 11

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Maciej Olejnik GOJA Wrocław 5
2. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 3
3. Tomasz Szabłowski Motorpol Wrocław 3
4. Jakub Schreiber Piorun Zaodrze 3
5. Maksym Malakhov Ołer Meble Ogrodowe 3
6. Dariusz Sojka Sensorino 3
7. Kacper Gębala Kreowanie Marek 2
8. Marek Kot Bus Marco Polo 2
9. Michał Łuczak Ołer Meble Ogrodowe 2
10. Łukasz Zakrzewski Ołer Meble Ogrodowe 2

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Filip Rusiak TelForceOne 21
2. Mateusz Fedyna sennder Polska 19
3. Adrian Zasłonka Elektrosat Wrocław 14
4. Jakub Dytkowski TelForceOne 13
5. Dominik Kotleszka Elektrosat Wrocław 12
6. Mateusz Świerk Royal Transport i Spedycja 11
7. Wojciech Galos Royal Transport i Spedycja 10
8. Yura Ilishchuk Royal Transport i Spedycja 10
9. Dmytro Boiko TelForceOne 9
10. Rafał Zych InsERT Team 9

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Mateusz Świerk Royal Transport i Spedycja 13
2. Filip Rusiak TelForceOne 12
3. Artur Wawrzykowski sennder Polska 9
4. Jakub Dytkowski TelForceOne 7
5. Kamil Moczydłowski Old Team 7
6. Konrad Stencel Elektrosat Wrocław 7
7. Piotr Grzywaczewski Elektrosat Wrocław 6
8. Łukasz Such InsERT Team 6
9. Dmytro Boiko TelForceOne 6
10. Michał Cisło TelForceOne 6

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Filip Rusiak TelForceOne 33
2. Mateusz Świerk Royal Transport i Spedycja 24
3. Mateusz Fedyna sennder Polska 22
4. Jakub Dytkowski TelForceOne 20
5. Adrian Zasłonka Elektrosat Wrocław 19
6. Dmytro Boiko TelForceOne 15
7. Dominik Kotleszka Elektrosat Wrocław 15
8. Wojciech Galos Royal Transport i Spedycja 15
9. Yura Ilishchuk Royal Transport i Spedycja 15
10. Grzegorz Janeczek Old Team 13

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Świerk Royal Transport i Spedycja 6
2. Filip Rusiak TelForceOne 5
3. Mateusz Fedyna sennder Polska 5
4. Adrian Zasłonka Elektrosat Wrocław 4
5. Szymon Mikołajczak Brak Sponsora 2
6. Jarosław Kurcoń TelForceOne 2
7. Jakub Dytkowski TelForceOne 2
8. Rafał Zych InsERT Team 2
9. Łukasz Cygańczuk Tork 2
10. Adam Łapeta Żar Tropików 2