Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

P2: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Oponix - Kuehne+Nagel (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 16:00

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Oponix - Kuehne+Nagel

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P4: 1/8 Finału Pucharu Ligi: 3M - GOJA Wrocław (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 16:50

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: 3M - GOJA Wrocław

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P6: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Elektro-Bud - Drukgraf Mirków (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 17:40

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Elektro-Bud - Drukgraf Mirków

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P8: 1/8 Finału Pucharu Ligi: SEEV - FC International UWr (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 18:30

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: SEEV Tel. dla Biznesu - FC International UWr

Sędzia: Andrzej Malec
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P7: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Salon Nieruchomości - Klueh (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 19:20

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Ukontentowani - Klueh

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P8: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Tomtex - MPK Wrocław (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 20:10

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Tomtex - MPK Wrocław

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P5: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Modeco - Leroy Merlin Wrocław (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 21:00

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Modeco - Leroy Merlin Wrocław

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel

P1: 1/8 Finału Pucharu Ligi: Wielka Niewiadoma - sennder Polska (Hala Sportowa ul. Przesmyckiego) 25-01 21:50

Mecz 1/8 Pucharu Ligi: Wielka Niewiadoma - sennder Polska

Sędzia: Patryk Ogrodnik
Koordynator: Marta Toczek/Tomasz Pondel


Superliga futsalu


Nadchodzące spotkania

Drukgraf Mirków Wielka Niewiadoma 17-01 20:50 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel Andrzej Malec Marcin Wiktorowski   Dalej
Elektro-Bud Car-Zone Wrocław 18-01 19:40 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Tomasz Pondel Michał Pondel  Adrian Miedziński Dalej
3M Seev Tel. dla Biznesu 18-01 20:30 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Adrian Miedziński Michał Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Salon Nieruchomości Ukontentowani Modeco Football Team 18-01 21:20 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Adrian Miedziński Michał Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Oponix Tomtex 18-01 22:10 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Adrian Miedziński Klaudia Ogrodnik  Tomasz Pondel Dalej
Klueh 3M 26-01 12:10 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Maciej Siwek Marta Toczek  Tomasz Pondel Dalej
Modeco Football Team Oponix 26-01 13:00 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Maciej Siwek Marta Toczek  Tomasz Pondel Dalej
Seev Tel. dla Biznesu Tomtex 26-01 13:50 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Maciej Siwek Marta Toczek  Tomasz Pondel Dalej
Car-Zone Wrocław Drukgraf Mirków 26-01 15:30 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel Maciej Siwek Michał Pondel  Marta Toczek Dalej
Elektro-Bud Salon Nieruchomości Ukontentowani 26-01 16:20 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel Maciej Siwek Michał Pondel  Marta Toczek Dalej
Klueh Oponix 01-02 17:00 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Patryk Ogrodnik Marta Toczek   Dalej
Elektro-Bud Drukgraf Mirków 01-02 17:45 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Patryk Ogrodnik Marta Toczek   Dalej
Modeco Football Team Wielka Niewiadoma 01-02 18:30 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Patryk Ogrodnik Marta Toczek   Dalej
3M Tomtex 01-02 19:20 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Patryk Ogrodnik Marta Toczek  Tomasz Pondel Dalej
Modeco Football Team 3M 02-02 12:10 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik Maciej Siwek Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej
Klueh Elektro-Bud 02-02 13:00 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik Maciej Siwek Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej
Seev Tel. dla Biznesu Drukgraf Mirków 02-02 15:30 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Tomasz Pondel Marta Toczek  Maciej Siwek Dalej
Wielka Niewiadoma Oponix 02-02 16:20 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Tomasz Pondel Marta Toczek  Maciej Siwek Dalej
Car-Zone Wrocław Salon Nieruchomości Ukontentowani 02-02 17:10 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec Tomasz Pondel Marta Toczek  Maciej Siwek Dalej
Wielka Niewiadoma Seev Tel. dla Biznesu 08-02 17:40 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik Andrzej Malec Michał Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Oponix Elektro-Bud 08-02 18:30 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik Andrzej Malec Michał Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Salon Nieruchomości Ukontentowani 3M 08-02 19:20 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel Andrzej Malec Michał Pondel  Patryk Ogrodnik Dalej
3M Elektro-Bud 09-02 10:30 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik Tomasz Pondel Marta Toczek  Michał Pondel Dalej
Drukgraf Mirków Klueh 09-02 11:20 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik Tomasz Pondel Marta Toczek  Michał Pondel Dalej
Tomtex Modeco Football Team 09-02 12:10 Hala Kompleks Sportowy Adrian Miedziński Patryk Ogrodnik Marta Toczek  Tomasz Pondel Dalej
Salon Nieruchomości Ukontentowani Wielka Niewiadoma 09-02 17:10 Hala Kompleks Sportowy Adrian Miedziński Andrzej Malec Agnieszka Turkowyd  Łukasz Czuchraj Dalej

1 liga futsalu


Nadchodzące spotkania

Grupa ESV Politechnika Wr. 17-01 21:40 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec  Tomasz Pondel  Marcin Wiktorowski Dalej
Kuehne+Nagel Leroy Merlin 17-01 22:30 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec  Tomasz Pondel  Marcin Wiktorowski Dalej
B/S/H Wrocław FC International UWr 18-01 18:00 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel  Michał Pondel  Adrian Miedziński Dalej
MPK Wrocław sennder Polska 18-01 18:50 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel  Michał Pondel  Adrian Miedziński Dalej
MPK Wrocław Leroy Merlin 26-01 11:20 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec  Maciej Siwek  Tomasz Pondel Dalej
Kuehne+Nagel sennder Polska 26-01 14:40 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel  Michał Pondel  Maciej Siwek Dalej
B/S/H Wrocław Szmeges Teges 26-01 17:10 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel  Michał Pondel  Marta Toczek Dalej
Politechnika Wr. sennder Polska 01-02 20:10 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel  Michał Pondel  Patryk Ogrodnik Dalej
MPK Wrocław GOJA Wrocław 01-02 21:00 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel  Michał Pondel  Patryk Ogrodnik Dalej
Grupa ESV Szmeges Teges 01-02 21:50 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel  Michał Pondel  Patryk Ogrodnik Dalej
MPK Wrocław Feniks 02-02 11:20 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel  Marta Toczek Dalej
Kuehne+Nagel GOJA Wrocław 02-02 13:50 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik  Tomasz Pondel  Maciej Siwek Dalej
Leroy Merlin FC International UWr 02-02 14:40 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec  Tomasz Pondel  Maciej Siwek Dalej
FC International UWr Kuehne+Nagel 08-02 16:00 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik  Michał Pondel  Tomasz Pondel Dalej
GOJA Wrocław Grupa ESV 08-02 16:50 Hala Kompleks Sportowy Patryk Ogrodnik  Michał Pondel  Tomasz Pondel Dalej
Szmeges Teges MPK Wrocław 08-02 20:10 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel  Michał Pondel  Patryk Ogrodnik Dalej
sennder Polska Leroy Merlin 08-02 21:00 Hala Kompleks Sportowy Tomasz Pondel  Michał Pondel  Patryk Ogrodnik Dalej
B/S/H Wrocław MPK Wrocław 09-02 13:00 Hala Kompleks Sportowy Adrian Miedziński  Marta Toczek  Tomasz Pondel Dalej
Feniks Grupa ESV 09-02 13:50 Hala Kompleks Sportowy Adrian Miedziński  Michał Pondel  Marta Toczek Dalej
GOJA Wrocław Leroy Merlin 09-02 14:40 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec  Tomasz Pondel  Adrian Miedziński Dalej
FC International UWr Politechnika Wr. 09-02 15:30 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec  Agnieszka Turkowyd  Adrian Miedziński Dalej
Szmeges Teges Kuehne+Nagel 09-02 16:20 Hala Kompleks Sportowy Andrzej Malec  Adrian Miedziński  Agnieszka Turkowyd Dalej