Sklep

Najlepsi


Superliga futsalu


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Grzegorz Wan Modeco Football Team 9
2. Daniel Tarasiewicz Modeco Football Team 8
3. Damian Rudzki Car-Zone Wrocław 8
4. Kacper Biliński Modeco Football Team 6
5. Karol Siódmiak Car-Zone Wrocław 5
6. Piotr Galuś Modeco Football Team 4
7. Maciej Antoszczuk Salon Nieruchomości Ukontentowani 4
8. Daniel Łuczak Klueh 4
9. Jakub Rejmer Modeco Football Team 4
10. Adrian Kublik Car-Zone Wrocław 4

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jan Leończyk Modeco Football Team 6
2. Grzegorz Wan Modeco Football Team 6
3. Arkadiusz Pawlak Car-Zone Wrocław 6
4. Piotr Galuś Modeco Football Team 4
5. Daniel Tarasiewicz Modeco Football Team 4
6. Paweł Menke Modeco Football Team 3
7. Bartłomiej Guździoł Car-Zone Wrocław 3
8. Grzegorz Leończyk Modeco Football Team 3
9. Amadeusz Siwik Klueh 2
10. Daniel Łuczak Klueh 2

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Grzegorz Wan Modeco Football Team 15
2. Daniel Tarasiewicz Modeco Football Team 12
3. Damian Rudzki Car-Zone Wrocław 10
4. Piotr Galuś Modeco Football Team 8
5. Kacper Biliński Modeco Football Team 8
6. Jan Leończyk Modeco Football Team 8
7. Arkadiusz Pawlak Car-Zone Wrocław 7
8. Karol Siódmiak Car-Zone Wrocław 7
9. Grzegorz Leończyk Modeco Football Team 6
10. Paweł Menke Modeco Football Team 6

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Grzegorz Korecki Wielka Niewiadoma 1
2. Daniel Łuczak Klueh 1
3. Marcin Stachowicz Tomtex 1
4. Zbigniew Piechnik Oponix 1
5. Przemysław Salamonowicz Oponix 1
6. Paweł Menke Modeco Football Team 1
7. Jan Leończyk Modeco Football Team 1
8. Grzegorz Wan Modeco Football Team 1
9. Maciej Antoszczuk Salon Nieruchomości Ukontentowani 1
10. Damian Rudzki Car-Zone Wrocław 1

1 liga futsalu


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Paweł Ziemba Grupa ESV 7
2. Krzysztof Koronkiewicz sennder Polska 6
3. Federico Giammarino FC International UWr 6
4. Łukasz Łazorczyk GOJA Wrocław 6
5. Dariusz Głowacki Politechnika Wr. 5
6. Fabrizio Zaza FC International UWr 5
7. Kamil Hupajło sennder Polska 5
8. Patryk Wójciak Szmeges Teges 5
9. Mateusz Fedyna sennder Polska 5
10. Artur Brzeźny Grupa ESV 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Oleg Shevchenko Feniks 6
2. Artur Brzeźny Grupa ESV 5
3. Artur Kozubek Politechnika Wr. 5
4. Paweł Ziemba Grupa ESV 4
5. Patryk Wójciak Szmeges Teges 4
6. Paweł Garyga MPK Wrocław 3
7. Beniamin Kuś FC International UWr 3
8. Mariusz Borowiak Politechnika Wr. 2
9. Łukasz Tatarczuk sennder Polska 2
10. Paweł Kruczek Feniks 2

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Paweł Ziemba Grupa ESV 11
2. Artur Brzeźny Grupa ESV 10
3. Patryk Wójciak Szmeges Teges 9
4. Krzysztof Koronkiewicz sennder Polska 8
5. Oleg Shevchenko Feniks 8
6. Artur Kozubek Politechnika Wr. 8
7. Łukasz Łazorczyk GOJA Wrocław 7
8. Paweł Garyga MPK Wrocław 6
9. Bartosz Olejnik Szmeges Teges 6
10. Dariusz Głowacki Politechnika Wr. 6

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Artur Kozubek Politechnika Wr. 2
2. Paweł Ziemba Grupa ESV 2
3. Krzysztof Koronkiewicz sennder Polska 1
4. Kamil Hupajło sennder Polska 1
5. Dariusz Głowacki Politechnika Wr. 1
6. Oleg Shevchenko Feniks 1
7. Beniamin Kuś FC International UWr 1
8. Fabrizio Zaza FC International UWr 1
9. Paweł Garyga MPK Wrocław 1
10. Patryk Wójciak Szmeges Teges 1