Sklep

Terminarz


Wydarzenia/Mecze Pucharowe


Nadchodzące

PUCHAR MISTRZÓW: Baumit - Prezesi (drugi mecz) 18-05 19:50

PUCHAR MISTRZÓW WROCBALU: Baumit vs Prezesi (drugi mecz), boisko - Skwierzyńska 1-7, sędzia: Tomasz Pondel, koordynator: Marta Toczek 

SUPERPUCHAR WLB: Baumit - Wielka Niewiadoma 27-05 19:50

SUPERPUCHAR Wrocbalowej Ligi Biznesu: Baumit - Wielka Niewiadoma, sędzia: Maciej Siwek, koordynator: Marek Kot, boisko: Skwierzyńska 1-7

SUPERPUCHAR WLS: Prezesi - Wielka Niewiadoma 01-06 21:30

SUPERPUCHAR Wrocławskiej Ligi Siódemek: Prezesi - Wielka Niewiadoma, sędzia: Tomasz Pondel, koordynator: Marek Kot, boisko: Sarbinowska 10


Superliga


Nadchodzące spotkania

Przyjaciele Tifosek Blitz Wrocław 10-05 20:40 Kuźniki Damian Dumycz  Jakub Pondel   Dalej
3M Klueh 11-05 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Marek Kot   Dalej
Prezesi Astech 11-05 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Marek Kot   Dalej
Nokia Rycerze Ni 11-05 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Marek Kot   Dalej
Termo Team Voltica Service Kuźniki 12-05 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Fulanito Astech 13-05 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Kamil Moczydłowski   Dalej
Rycerze Ni Wybrzeże Klatki Schodowej 13-05 20:35 Skwierzyńska Konrad Nowak  Marek Kot   Dalej
3M Blitz Wrocław 13-05 20:40 Kuźniki Jakub Tomczyk  Kamil Moczydłowski   Dalej
Nokia Voltica Service Kuźniki 14-05 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Prezesi Termo Team 14-05 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Blitz Wrocław Astech 17-05 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Mariusz Bogucki   Dalej
Nokia 3M 18-05 19:50 Kuźniki Adrian Miedziński  Marek Kot   Dalej
Wybrzeże Klatki Schodowej Przyjaciele Tifosek 19-05 20:45 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Rycerze Ni Prezesi 20-05 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Fulanito Voltica Service Kuźniki 21-05 19:50 Kuźniki Maciej Siwek  Jakub Pondel   Dalej
Klueh Termo Team 21-05 21:30 Kuźniki Maciej Siwek  Jakub Pondel   Dalej
Termo Team Przyjaciele Tifosek 24-05 20:40 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
3M Astech 25-05 19:50 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
Nokia Wybrzeże Klatki Schodowej 26-05 19:50 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
Fulanito Klueh 26-05 20:40 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
Prezesi Blitz Wrocław 27-05 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Rycerze Ni Voltica Service Kuźniki 28-05 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Jakub Pondel   Dalej
Przyjaciele Tifosek 3M 31-05 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
AWL Wybrzeże Klatki Schodowej 31-05 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Blitz Wrocław Nokia 31-05 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Astech Rycerze Ni 01-06 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Marek Kot   Dalej
AWL Voltica Service Kuźniki 01-06 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Marek Kot   Dalej
Wybrzeże Klatki Schodowej Klueh 07-06 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
Blitz Wrocław AWL 07-06 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
Astech Nokia 08-06 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Termo Team AWL 09-06 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Wybrzeże Klatki Schodowej Fulanito 09-06 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
Klueh Rycerze Ni 10-06 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Przyjaciele Tifosek Prezesi 10-06 20:40 Kuźniki Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Voltica Service Kuźniki 3M 11-06 19:50 Kuźniki Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
3M Fulanito 15-06 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
AWL Rycerze Ni 15-06 20:40 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Przyjaciele Tifosek Astech 16-06 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Marek Kot   Dalej
Termo Team Wybrzeże Klatki Schodowej 16-06 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Marek Kot   Dalej
Blitz Wrocław Voltica Service Kuźniki 17-06 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Prezesi Klueh 17-06 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Przyjaciele Tifosek Nokia 21-06 19:00 Kuźniki Damian Dumycz  Hubert Szor   Dalej
Fulanito Blitz Wrocław 21-06 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Hubert Szor   Dalej
AWL Prezesi 24-06 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
3M Termo Team 25-06 19:50 Kuźniki Maciej Siwek  Jakub Pondel   Dalej
Klueh Astech 25-06 21:30 Kuźniki Maciej Siwek  Jakub Pondel   Dalej
Blitz Wrocław Wybrzeże Klatki Schodowej 28-06 20:40 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
3M AWL 29-06 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Termo Team Rycerze Ni 30-06 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Prezesi Fulanito 01-07 20:40 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
AWL Nokia 01-07 21:30 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Voltica Service Kuźniki Astech 02-07 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Przyjaciele Tifosek Klueh 02-07 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej

1 liga


Nadchodzące spotkania

Mocambola AKS Bzowa Wrocław 10-05 19:00 Kuźniki Damian Dumycz  Jakub Pondel   Dalej
FC Przyjął Stracił FC Velicante Wrocław 10-05 19:50 Kuźniki Damian Dumycz  Jakub Pondel   Dalej
Colian Team ZKS Kuźniki 11-05 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Marek Kot   Dalej
FC Velicante Wrocław Medserv United 12-05 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Core Services Różowe Pantery 12-05 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
Leroy Merlin Wrocław Mocambola 13-05 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Kamil Moczydłowski   Dalej
JaCierpieDole FC MPK Wrocław 14-05 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
MPK Wrocław FC Velicante Wrocław 17-05 19:00 Kuźniki Damian Dumycz  Mariusz Bogucki   Dalej
FC Przyjął Stracił AKS Bzowa Wrocław 17-05 19:50 Kuźniki Damian Dumycz  Mariusz Bogucki   Dalej
Medserv United Różowe Pantery 17-05 20:40 Kuźniki Damian Dumycz  Mariusz Bogucki   Dalej
Mocambola Core Services 18-05 19:00 Kuźniki Adrian Miedziński  Marek Kot   Dalej
Colian Team Leroy Merlin Wrocław 18-05 20:40 Kuźniki Adrian Miedziński  Marek Kot   Dalej
JaCierpieDole FC ZKS Kuźniki 18-05 21:30 Kuźniki Adrian Miedziński  Marek Kot   Dalej
FC Przyjął Stracił Medserv United 20-05 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
ZKS Kuźniki Core Services 20-05 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
AKS Bzowa Wrocław Leroy Merlin Wrocław 20-05 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
MPK Wrocław Mocambola 21-05 19:00 Kuźniki Maciej Siwek  Jakub Pondel   Dalej
JaCierpieDole FC Różowe Pantery 21-05 20:40 Kuźniki Maciej Siwek  Jakub Pondel   Dalej
Mocambola Różowe Pantery 24-05 19:00 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
Colian Team Medserv United 24-05 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Mariusz Bogucki   Dalej
MPK Wrocław Leroy Merlin Wrocław 25-05 20:40 Kuźniki Adrian Miedziński  Kamil Moczydłowski   Dalej
Core Services FC Velicante Wrocław 26-05 19:00 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
Colian Team FC Przyjął Stracił 26-05 21:30 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
Różowe Pantery AKS Bzowa Wrocław 27-05 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Medserv United JaCierpieDole FC 28-05 20:40 Kuźniki Jakub Tomczyk  Jakub Pondel   Dalej
Leroy Merlin Wrocław ZKS Kuźniki 28-05 21:30 Kuźniki Jakub Tomczyk  Michał Pondel   Dalej
FC Przyjął Stracił AWL II 31-05 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
AWL II Colian Team 01-06 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Marek Kot   Dalej
MPK Wrocław Medserv United 07-06 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
AKS Bzowa Wrocław FC Velicante Wrocław 07-06 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Hubert Szor   Dalej
Core Services Colian Team 08-06 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
AWL II ZKS Kuźniki 08-06 19:50 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
FC Velicante Wrocław Mocambola 09-06 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
AKS Bzowa Wrocław AWL II 10-06 19:50 Kuźniki Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
Medserv United Leroy Merlin Wrocław 10-06 21:30 Kuźniki Jakub Tomczyk  Marek Kot   Dalej
ZKS Kuźniki MPK Wrocław 11-06 19:00 Kuźniki Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
JaCierpieDole FC FC Przyjął Stracił 11-06 20:40 Kuźniki Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
Mocambola Colian Team 11-06 21:30 Kuźniki Maciej Siwek  Michał Pondel   Dalej
Colian Team MPK Wrocław 15-06 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
FC Velicante Wrocław ZKS Kuźniki 15-06 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
Core Services AKS Bzowa Wrocław 16-06 19:00 Skwierzyńska Andrzej Malec  Marek Kot   Dalej
Medserv United AWL II 17-06 19:00 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Różowe Pantery FC Przyjął Stracił 17-06 19:50 Kuźniki Andrzej Malec  Mariusz Bogucki   Dalej
Leroy Merlin Wrocław JaCierpieDole FC 18-06 20:40 Kuźniki Adrian Miedziński  Jakub Pondel   Dalej
Mocambola AWL II 21-06 19:50 Kuźniki Damian Dumycz  Hubert Szor   Dalej
FC Przyjął Stracił Leroy Merlin Wrocław 22-06 21:30 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
AWL II Różowe Pantery 24-06 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Kamil Moczydłowski   Dalej
JaCierpieDole FC Core Services 25-06 20:40 Kuźniki Maciej Siwek  Jakub Pondel   Dalej
AKS Bzowa Wrocław Medserv United 28-06 19:00 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
FC Przyjął Stracił Mocambola 28-06 19:50 Kuźniki Damian Dumycz  Michał Pondel   Dalej
AWL II MPK Wrocław 29-06 19:00 Kuźniki Tomasz Pondel  Tomasz Pondel   Dalej
FC Velicante Wrocław Leroy Merlin Wrocław 30-06 21:30 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej
ZKS Kuźniki Różowe Pantery 01-07 19:00 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
AWL II Core Services 01-07 19:50 Kuźniki Konrad Nowak  Kamil Moczydłowski   Dalej
Colian Team JaCierpieDole FC 02-07 20:40 Kuźniki Andrzej Malec  Jakub Pondel   Dalej