Sklep

1

:

(0 : 2)

2


Składy zespołów


MVP Spotkania

Zdjęcie MVP
Leszek Półtorak

Bramkarz Old Teamu w tym spotkaniu nie raz uratował swoją drużnę przed stratą barmki


Relacja z meczu

Szóstka kolejka to spotkanie w WLB2, gdzie przedostatnia drużyna w tabeli z dorobkiem punktu mPTech, podejmie lidera rozgrywek Old Team, mające 12 pkt i ani jednej porażki w tym sezonie. Zdecydowanym faworytem jest ekipa Półtoraka, która ma w obowiązku w tym meczu dopisać sobie komplet oczek, jednak piłka nożna lubi niespodzianki, czy dziś takową zobaczymy? Tego dowiemy się po ostatnim gwizdku sędziego. Zapraszam do relacji ze spotkania. 

Spotkanie p rozpoczęło się spokojnie, lecz z czasem nabrało emocji. W 12. minucie Łukasz Okoniewski otworzył wynik po asyście Huberta Grotkowskiego, a tuż przed końcem pierwszej połowy Arkadiusz Pietrasiak podwyższył prowadzenie, wykorzystując podanie Okoniewskiego.
Po przerwie Marcin Stempień zdobył bramkę kontaktową dla mPTech, ale mimo kilku dogodnych sytuacji nie udało się doprowadzić do remisu. W końcówce meczu zawodnicy mPTechu domagali się rzutu karnego, którego sędzia nie podyktował. Po ostatnim gwizdku Andrzej i Krzysztof Moroziuk otrzymali po dwie żółte kartki za dyskusje z arbitrem. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Old Team.

Znalazłeś błąd w opisie/statystykach meczu?
Proszę, napisz na maila:
sobolew4304458@gmail.com




Jeżeli jesteś kapitanem lub kierownikiem drużyny, która brała udział w tym meczu to możesz ocenić aspkety tego spotkania

Arbiter (1-10):
Koordynator (1-10):
Przeciwnik (1-10):

Uzasadnienie oceny (obowiązkowe)

Twoje hasło WROCBAL . PL