Składy zespołów
MVP Spotkania

Hubert Żuraw
Hubert dyrygował grą w ofensywie zaliczając przy tym asyste i dwie bramki. Sobczak zasłużył na wyróżnienie ustrzelając hatricka i dając nadzieje do końca na wywalczenie punktu.
Relacja z meczu
W WLB2 dojdzie dziś do spotkania beniaminka ligi PPG, które wydaje się faworytem spotkania, oraz mPTech, który w tym sezonie radzi sobie poniżej przedsezonowych prognoz. Jednak piłka bywa przewrotna, o czym się już w tym sezonie przekonaliśmy, zwłaszcza oglądając debiutującą młodzież, która potrafi zagrać słaby mecz, by dwa dni później pokazać się, ze znacznie innej strony. Czy niebiescy zatrzymają przeciwników, a może obejrzmy wyrównane spotkanie i podział punktów? Tego dowiemy się po ostatnim gwizdku sędziego. Zapraszam do relacji ze spotkania.
1' rozpoczynamy pierwszą połowę
2' Bartos uderza po ziemi przy krótszym słupku, ale Białas pewnie łapie piłkę
3' Sobczak uderza, ale Moroziuk broni, dobija Łojewski, ale piłke wybija jeden z obrońców mPTechu
8' GOL !!! ( 1:0 ) Tkaczyk zagrywa do Sobczaka, a ten pakuje piłkę do pustej bramki
9' GOL !!! ( 1:1 ) Żuraw podaje do Czarnieckiego, a ten mocnym uderzeniem daje wyrównanie
12' GOL !!! ( 1:2 ) Zawadzki zagrywa do Stempnia, a ten pokonuje bramkarza rywali
12' Bartos uderza na bramkę rywali, ale zostaje zablokowany
14' Żuraw uderza z wolnego przed polem karnym, ale piłka mija słupek bramki rywali
17' Bakalarz dostaje żółtą kartkę za nierozważny atak na zawodnika, PPG gra dwie minuty w osłabieniu
17' Żuraw z wolnego uderza między murem, ale Białas nie daje się zaskoczyć
19' Białas ponownie kapitalnie broni, po uderzeniu rywali, zażegnując niebezpieczeństwo
20' PPG marnuje kontrę, niedokładnym zagraniem
20' GOL !!! ( 1:3 ) Hatowski zagrywa do Żurawia, a ten sam na sam pokonuje bramkarza strzałemn po długim rogu
20' koniec pierwszej połowy spotkania
21' wznawiamy druga odsłonę spotkania
21' GOL !!! ( 1:4 ) Stempień zagrywa do Żurawia, a ten sam na sam z golkiperem strzela po ziemi
23' GOL !!! ( 2:4 ) Sobczak uderza z przed pola karnego po krótkim rogu i piłka ląduje w siatce
28' GOL !!! ( 3:4 ) Moroziuk podaje piłke pod nogi Sobczaka, a ten strzela po długim rogu i mamy bramke kontaktową
29' napomnienie dla Tkaczyka, PPG gra ponownie w osłabieniu
31' napomnienie dla Łuczaka, teraz mPTech gra w osłabieniu dwie minuty
33' Łojewski uderza na bramkę rywala,mimo, że ma dwóch lepiej ustawionych kolegów, którym mogł zagrać, ale Moroziuk broni i sparuje piłke za boisko
37' Białas kolejny raz ratuje zespół sparując piłkę na rożny
39' Moroziuk broni w trudnej sytuacji, zażegnując niebezpieczeństwo pod własna bramką
40' koniec spotkania, mPTech wygrywa po wyrównanej walce
Od początku spotkanie toczyło się w spokojnym tempie, obie druzyny badały się nawzajem, zachowując ostroźność we własnej defensywie,aż w 8 minucie błąd u rywali wykorzystali zawodnicy PPG, a dokładniej Sobczak. Parę sekund później mieliśmy już remis po bramce Czarnieckiego. Długo nie czekaliśmy na kolejna bramke, ale tym raem to mPTech wyszedł na prowadzenie po golu Stempnia, którzy co chwila atakowali rywali, wykorzystując moment swojej dobrej gry. W ostatniej akcji tej części gry Żuraw podwyższył wynik spotkania na 3:1 do przerwy.
Pierwsza akcja drugiej połowy i Żuraw zostaje sam na sam z Białasem i podwyższa prowadzenie. Dwie minuty później Sobczak po indywidualnej akcji strzela drugą bramkę dla młodziezy. W 28 Sobczak daje bramkę kontaktową po błędzie bramkarza mPTechu, który podał mu piłke pod nogi. Więcej bramek nie oglądaliśmy.
Koordynator: Przemysław Makosz
Znalazłeś błąd w statystkach, lub w opisie meczu?
Napisz: przemyslaw-makosz@o2.pl