Sklep

Składy zespołów


MVP Spotkania

Zdjęcie MVP
Oskar Paleczny

Zawodnik zaliczył asysty przy dwóch bramkach swojej drużyny. W tym to jego umiejętności dokładnego dogrania piłki okazały się kluczowe w rozstrzygnięciu tego spotkania.


Relacja z meczu

Pancernik.eu, po intensywnych przygotowaniach zimowych, zmierzy się z Th-Beton, które zdecydowało się na przerwę w grze. To starcie drużyn o różnej dynamice formy zapowiada się na emocjonującą rywalizację.

Mecz rozpoczął się od dynamicznych akcji, a obie drużyny walczyły o dominację na boisku. Już w 10. minucie Th-Beton wyszło na prowadzenie dzięki golowi Wiktora Łaby. Jednak Pancernik szybko odpowiedział i jeszcze przed przerwą zdołał zadać dwa ciosy i objąć prowadzenie na 2:1. Druga połowa zaczęła się od szybkiego trafienia Pancernika na 3:1, co dało im pewną przewagę dwóch bramek. Mimo wyrównanej gry po tym golu, to Pancernik utrzymał prowadzenie do końca spotkania, wygrywając 3:1. 

Koordynator: Marcin Olesiński
Znalazłeś błąd w statystkach, lub w opisie meczu?
Napisz: Marcin.olesinskii@wp.pl




Jeżeli jesteś kapitanem lub kierownikiem drużyny, która brała udział w tym meczu to możesz ocenić aspkety tego spotkania

Arbiter (1-10):
Koordynator (1-10):
Przeciwnik (1-10):

Uzasadnienie oceny (obowiązkowe)

Twoje hasło WROCBAL . PL