Wybierz swoją ligę





Wydarzenia/Mecze Pucharowe

Data Nazwa Opis
2019-04-02 20:40 Puchar Mistrzów, pierwszy mecz : AWL - T.B 85 Team (ul. Sarbinowska 10)

Starcie nr 1 Mistrza z Kuźnik (AWL) oraz Mistrza z WLB (T.B 85 Team). 

2019-04-12 19:00 Ceremonia wręczenia nagród - Club Wall Street

Gala wręczenia nagród za sezon Zima 2018/2019, ligi: Futsal i OFC, Ceremonia odbędzie się w klubie Wall Street w Pasażu Niepolda, we Wrocławiu.

2019-04-15 21:30 Superpuchar Ligi Wrocbal na Kuźnikach: AWL - Przyjaciele Tifosek

Starcie Mistrza Ligi na Kuźnikach (AWL) oraz zdobywcy Pucharu Ligi (Przyjaciele Tifosek)

2019-04-25 20:40 Superpuchar Ligi Wrocbal na WLB: T.B 85 Team - BNY Mellon

Starcie Mistrza Ligi na WLB (T.B 85 Team) oraz finalisty Pucharu Ligi (BNY Mellon)

2019-05-13 20:40 Puchar Zdobywców Pucharów, pierwszy mecz: Przyjaciele Tifosek - T.B 85 Team

Starcie numer 1 zdobywcy Pucharu Ligi na Kuźnikach (Przyjaciele Tifosek) oraz zdobywcy Pucharu Ligi na WLB (T.B 85 Team).

2019-05-18 11:30 1/8 Finału Pucharu Ligi: Medserv United - Szpilmacherzy (Kuźniki)

Mecz 1/8 Finału Pucharu Ligi:Medserv United - Szpilmacherzy

2019-05-18 12:20 1/8 Finału Pucharu Ligi: Termo Team - Wielka Niewiadoma (Kuźniki)

Mecz 1/8 Finału Pucharu Ligi: Termo Team - Wielka Niewiadoma

2019-05-18 13:10 1/8 Finału Pucharu Ligi: Deloitte - Real Compensación (Kuźniki)

Mecz 1/8 Finału Pucharu Ligi: Deloitte - Real Compensación

2019-05-22 20:40 Puchar Zdobywców Pucharów, rewanż: T.B 85 Team - Przyjaciele Tifosek

Starcie numer 2 zdobywcy Pucharu Ligi na WLB (T.B 85 Team) oraz zdobywcy Pucharu Ligi na Kuźnikach (Przyjaciele Tifosek)

2019-06-01 10:00 1/4 Finału Pucharu Ligi: Zielone Anioły - T.B 85 Team (Skwierzyńska)

Starcie w 1/4 Finału Pucharu Ligi pomiędzy Zielonymi Aniołami, a T.B 85 Team.

2019-06-01 10:50 1/4 Finału Pucharu Ligi: Tomtex - BNY Mellon (Skwierzyńska)

Starcie w 1/4 Finału Pucharu Ligi pomiędzy Tomtexem, a BNY Mellon.

2019-06-01 11:40 1/4 Finału Pucharu Ligi: Zwycięzca M5 - Zwycięzca M6 (Skwierzyńska)

Starcie w 1/4 Finału Pucharu Ligi pomiędzy Medserv United/Szpilmacherzy, a Deloitte/Real Compensación.

2019-06-01 12:30 1/4 Finału Pucharu Ligi: ForceGSM - Zwycięzca M6 (Skwierzyńska)

Starcie w 1/4 Finału Pucharu Ligi pomiędzy Force GSM, a Termo Team/Wielka Niewiadoma.

2019-06-08 11:00 1/2 Finału Pucharu Ligi: Tomtex - Zielone Anioły (boisko: Skwierzyńska)

Starcie w 1/2 Finału Pucharu Ligi pomiędzy Tomtexem i Zielonymi Aniołami.

2019-06-08 11:50 1/2 Finału Pucharu Ligi: Real Compensación - Wielka Niewiadoma (boisko: Skwierzyńska)

Starcie w 1/2 Finału Pucharu Ligi pomiędzy Realem Compensación i Wilką Niewiadomą.

2019-06-15 11:00 Finał Pucharu Ligi: Tomtex - Wielka Niewiadoma (Skwierzyńska)

Starcie Finału Pucharu Ligi pomiędzy Tomtexem, a Wielką Niewiadomą. 

2019-06-27 20:40 Puchar Mistrzów, rewanż : T.B 85 Team - AWL (ul. Skwierzyńska 1-7)

Starcie nr 2 Mistrza z Kuźnik (AWL) oraz Mistrza z WLB (T.B 85 Team).

Sędzia: Tomasz Pondel


Mecze ligowe


Data Drużyna A Drużyna B Boisko Arbiter Koordynator
2019-06-24 18:25 Zielone Anioły Brat Albert WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-24 19:00 Logintrade Awan-Bud Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marta Toczek
2019-06-24 19:10 T.B 85 Team Football Crew Wrocław WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-24 19:50 AWL Kadra Brak Sponsora Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marta Toczek
2019-06-24 19:55 Impel Żar Tropików WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-24 20:40 Real Compensación Industrial Solutions Group WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-24 20:40 Termo Team FiGA Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marta Toczek
2019-06-24 21:30 Medserv United Selsey Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marta Toczek
2019-06-25 18:25 Fresenius United Afera Neonowa WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-25 19:00 GOJA Wrocław Przyjaciele Tifosek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-06-25 19:10 Tigers BNY Mellon WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-25 19:50 AWL II Fulanito Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-06-25 19:55 MAHLE Shared Services Unit4 F.C. WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-25 20:40 Piorun Zaodrze Wielka Niewiadoma WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-25 20:40 Elita Nowy Dwór AWL Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-06-25 21:30 JaCierpieDole FC Virtual Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-06-26 18:25 Stowarzyszenie Odra-Niemen FLHF WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-26 19:00 Prezesi Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-06-26 19:10 Bus Marco Polo AWL Kadra WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-26 19:50 Coyote Logistics Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-06-26 19:55 Szpilmacherzy ForceGSM WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-26 20:40 Tomtex Baumit WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-26 20:40 Blitz Wrocław Dżentelmeni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-06-26 21:30 Kuchcik Kuźniki CSWIiCh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-06-27 18:25 Gumzamet Fidasz Soccer Team WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-27 19:00 Axiom United Virtual Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-27 19:10 ORA Wrocław Cloud FC WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-27 19:50 AWL II Leroy Merlin Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-27 19:55 Soccer Team AXA XL WLB (ul. Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-27 20:40 FiGA Coyote Logistics Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-27 21:30 Old Blue Angels InsERT Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-28 19:00 Wybrzeże Klatki Schodowej 3M Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Maciej Siwek Maciej Siwek
2019-06-28 19:50 Core Services JaCierpieDole FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Maciej Siwek Maciej Siwek

Na szańcach 7A, Wrocław