Wybierz swoją ligę





Wydarzenia/Mecze Pucharowe

Data Nazwa Opis
2022-04-22 19:00 Ceremonia Wręczenia Nagród - Zima 2021/2022

Ceremonia Wręczenia Nagród za sezon Zima 2021/2022 (liga Futsalowa + liga 6-tek OFC)

Klub Muzyczny Wall Street (Pasaż Niepolda)
prowadzący: Tomasz Pondel i Marcin Wiktorowski

Wstęp jest wolny, rezerwacji miejsc dokonuje Klub Muzyczny WALL STREET za pośrednictwem swojej strony na Facebooku https://www.facebook.com/wallstreetwroclaw oraz telefonicznie pod nr 605 208 483

2022-04-28 20:40 Puchar Mistrzów Wrocbalu: Prezesi - T.B 85 Team (pierwszy mecz)

Pierwszy mecz o Puchar Mistrzów Wrocbalu: Prezesi (Mistrz WLS) vs T.B 85 Team (Mistrz WLB)

Godz. 20:40
Boisko: Sarbinowska 10
Sędzia: Kamil Struski
Koordynator: Marta Toczek

2022-05-09 19:50 Puchar Mistrzów Wrocbalu: T.B 85 Team - Prezesi (drugi mecz)

Rewanżowy mecz o Puchar Mistrzów Wrocbalu: T.B 85 Team (Mistrz WLB) vs Prezesi (Mistrz WLS)

Godz. 19:50
Boisko: Skwierzyńska 1-7
Sędzia: Kamil Struski
Koordynator: Michał Pondel

2022-06-20 19:50 Baraż nr 1 o Ekstraligę WROCBAL

Baraż o awans do Ekstraligi WROCBAL pomiędzy drużynami:

(9. lub 10. zespół Ekstraligi) VS (3 msc. WLS lub WLB)

sędzia: Kamil Struski
koordynator: Michał Pondel

2022-06-20 20:40 Baraż nr 2 o Ekstraligę WROCBAL

Baraż o awans do Ekstraligi WROCBAL pomiędzy drużynami:

(9. lub 10. zespół Ekstraligi) VS (3 msc. WLS lub WLB)

sędzia: Kamil Struski
koordynator: Michał Pondel


Mecze ligowe


Data Drużyna A Drużyna B Boisko Arbiter Koordynator
2022-05-18 18:20 FC UPM InsERT Team Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Marcin Abram Jakub Pondel
2022-05-18 19:00 Elite Eco Elo Eneris Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-05-18 19:05 3M FC Kasztaniaki Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Marcin Abram Jakub Pondel
2022-05-18 19:50 Elektrosat Wrocław Piorun Zaodrze Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-05-18 19:50 Szpilmacherzy Planetamebla.pl Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Marcin Abram Jakub Pondel
2022-05-18 20:35 OBI Bielany Wrocławskie KEA FC Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Marcin Abram Jakub Pondel
2022-05-18 20:40 AKS Bzowa Wrocław FC Hs Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-05-18 21:30 Ołer Meble Ogrodowe GOJA Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-05-19 18:20 Grafen Polska Gumzamet Fidasz Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Kamil Moczydłowski
2022-05-19 19:00 AWL II Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Marta Toczek
2022-05-19 19:05 Baumit Old Team Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Kamil Moczydłowski
2022-05-19 19:50 Brzmienie Miasta Old Blue Angels Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Kamil Moczydłowski
2022-05-19 19:50 MPK Wrocław BNY Mellon 60 Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Marta Toczek
2022-05-19 20:35 Przyjaciele Tifosek Wielka Niewiadoma Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Kamil Moczydłowski
2022-05-19 20:40 FC Velicante Wrocław Rycerze Ni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Marta Toczek
2022-05-19 21:30 Astech Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Marta Toczek
2022-05-20 19:00 TelForceOne Brak Sponsora Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Michał Pondel
2022-05-20 19:50 Blitz Wrocław Voltica Service Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Michał Pondel
2022-05-20 20:40 Leroy Merlin Wrocław JaCierpieDole FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Michał Pondel
2022-05-20 21:30 ZKS Kuźniki Medserv United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Michał Pondel
2022-05-22 09:00 Adrenalin FC Iskra Wrocław Traugutta (ul. Traugutta 37) Artem Vecalo Vitalii Sakhno
2022-05-22 09:00 FC Champion Wrocław Fortuna Kraińskiego (ul. Kraińskiego 1) Maksym Yakubenko Vitalii Sakhno
2022-05-22 10:00 Feniks Alfa FC Club Traugutta (ul. Traugutta 37) Artem Vecalo Vitalii Sakhno
2022-05-22 10:00 Baumit Ukraine FK Wroclawia Kraińskiego (ul. Kraińskiego 1) Maksym Yakubenko Vitalii Sakhno
2022-05-22 11:00 Energia Garage-BY Traugutta (ul. Traugutta 37) Artem Vecalo Vitalii Sakhno
2022-05-22 11:00 Olimpia Club FC Argon Kraińskiego (ul. Kraińskiego 1) Maksym Yakubenko Vitalii Sakhno
2022-05-22 12:00 Galaxy FC Piątak Wrocław Traugutta (ul. Traugutta 37) Artem Vecalo Vitalii Sakhno
2022-05-23 18:20 FC UPM sennder Polska Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Mariusz Bogucki Jakub Pondel
2022-05-23 19:00 AWL MPK Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Konrad Michalik Kamil Moczydłowski
2022-05-23 19:05 Politechnika Wrocławska Ołer Meble Ogrodowe Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Mariusz Bogucki Jakub Pondel
2022-05-23 19:50 Sancho Panza Rycerze Ni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Konrad Michalik Kamil Moczydłowski
2022-05-23 19:50 Bus Marco Polo Angeli Verdi Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Mariusz Bogucki Jakub Pondel
2022-05-23 20:35 Planetamebla.pl Piorun Zaodrze Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Mariusz Bogucki Jakub Pondel
2022-05-23 20:40 AKS Bzowa Wrocław KEA FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Konrad Michalik Kamil Moczydłowski
2022-05-23 21:30 Industrial Solutions Group Prezesi Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Konrad Michalik Kamil Moczydłowski
2022-05-24 18:20 Brzmienie Miasta Kreowanie Marek Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marek Kot
2022-05-24 19:00 Capgemini Voltica Service Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Kamil Moczydłowski
2022-05-24 19:05 Motorpol Wrocław Eko-Okna S.A. Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marek Kot
2022-05-24 19:50 T.B 85 Team Green Tree Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Kamil Moczydłowski
2022-05-24 19:50 OBI Długa 040 Żar Tropików Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marek Kot
2022-05-24 20:35 Stowarzyszenie Odra-Niemen Tork Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marek Kot
2022-05-24 20:40 ZKS Kuźniki Mocambola Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Kamil Moczydłowski
2022-05-24 21:30 Fulanito FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Kamil Moczydłowski
2022-05-25 18:20 Grafen Polska BNY Mellon 60 Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2022-05-25 19:00 Nokia Astek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-05-25 19:05 TelForceOne InsERT Team Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2022-05-25 19:50 Elite Eco Elo FC Kasztaniaki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-05-25 19:50 Planetamebla.pl Baumit Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2022-05-25 20:35 Industrial Solutions Group Gumzamet Fidasz Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2022-05-25 20:40 AWL Termo Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-05-25 21:30 Blitz Wrocław AWL II Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-05-26 18:20 OBI Bielany Wrocławskie Medserv United Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Kamil Moczydłowski
2022-05-26 19:00 Eneris FC Hs Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Marek Kot
2022-05-26 19:05 Old Team Old Blue Angels Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Kamil Moczydłowski
2022-05-26 19:50 Piorun Zaodrze Szpilmacherzy Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Kamil Moczydłowski
2022-05-26 19:50 T.B 85 Team Prezesi Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Marek Kot
2022-05-26 20:35 Motorpol Wrocław Brak Sponsora Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Kamil Moczydłowski
2022-05-26 20:40 GOJA Wrocław Elektrosat Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Marek Kot
2022-05-26 21:30 Capgemini Leroy Merlin Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Abram Marek Kot
2022-05-27 19:00 Voltica Service Kuźniki Astech Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Karol Krupa Jakub Pondel
2022-05-27 19:50 Rycerze Ni JaCierpieDole FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Karol Krupa Jakub Pondel
2022-05-27 20:40 Green Tree Wielka Niewiadoma Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Karol Krupa Jakub Pondel
2022-05-27 21:30 Przyjaciele Tifosek Termo Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Karol Krupa Jakub Pondel
2022-05-30 18:20 Astek Rycerze Ni Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Marek Kot
2022-05-30 19:00 Nokia AWL II Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Jakub Pondel
2022-05-30 19:05 Stowarzyszenie Odra-Niemen TelForceOne Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Marek Kot
2022-05-30 19:50 Eneris KEA FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Jakub Pondel
2022-05-30 19:50 Angeli Verdi Żar Tropików Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Marek Kot
2022-05-30 20:35 MPK Wrocław Industrial Solutions Group Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Marek Kot
2022-05-30 20:40 JaCierpieDole FC Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Jakub Pondel
2022-05-30 21:30 Astech Fulanito Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Jakub Pondel
2022-05-31 18:20 FC UPM Bus Marco Polo Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Kamil Moczydłowski
2022-05-31 19:00 FC Velicante Wrocław Voltica Service Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2022-05-31 19:05 GOJA Wrocław Politechnika Wrocławska Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Kamil Moczydłowski
2022-05-31 19:50 AKS Bzowa Wrocław Medserv United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2022-05-31 19:50 sennder Polska Brak Sponsora Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Kamil Moczydłowski
2022-05-31 20:35 Tork Motorpol Wrocław Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Kamil Moczydłowski
2022-05-31 20:40 BNY Mellon 60 Wielka Niewiadoma Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2022-05-31 21:30 ZKS Kuźniki OBI Bielany Wrocławskie Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2022-06-01 18:20 InsERT Team Angeli Verdi Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Michalik Michał Pondel
2022-06-01 19:00 Prezesi Green Tree Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marek Węzik Marta Toczek
2022-06-01 19:05 Kreowanie Marek Old Team Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Michalik Michał Pondel
2022-06-01 19:50 3M Mocambola Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marek Węzik Marta Toczek
2022-06-01 19:50 Elektrosat Wrocław Szpilmacherzy Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Michalik Michał Pondel
2022-06-01 20:35 Old Blue Angels Planetamebla.pl Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Michalik Michał Pondel
2022-06-01 20:40 Termo Team T.B 85 Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marek Węzik Marta Toczek
2022-06-01 21:30 Leroy Merlin Wrocław Blitz Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marek Węzik Marta Toczek
2022-06-02 18:20 Grafen Polska AWL Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marek Kot
2022-06-02 19:00 Gumzamet Fidasz Przyjaciele Tifosek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-06-02 19:05 Eko-Okna S.A. OBI Długa 040 Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marek Kot
2022-06-02 19:50 Ołer Meble Ogrodowe Brzmienie Miasta Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marek Kot
2022-06-02 19:50 Astech Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-06-02 20:35 Baumit Piorun Zaodrze Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marek Kot
2022-06-02 20:40 FC Hs FC Kasztaniaki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-06-02 21:30 JaCierpieDole FC Nokia Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Kamil Moczydłowski
2022-06-04 09:00 Alfa FC Club Fortuna Traugutta (ul. Traugutta 37) Maksym Yakubenko Vitalii Sakhno
2022-06-04 10:00 FC SevGok Wrocław Garage-BY Traugutta (ul. Traugutta 37) Maksym Yakubenko Vitalii Sakhno
2022-06-07 18:20 Eko-Okna S.A. Stowarzyszenie Odra-Niemen Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marek Kot
2022-06-07 19:00 AWL BNY Mellon 60 Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2022-06-07 19:05 Politechnika Wrocławska Elektrosat Wrocław Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marek Kot
2022-06-07 19:50 Sancho Panza FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2022-06-07 19:50 T.B 85 Team Gumzamet Fidasz Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marek Kot
2022-06-07 20:35 Tork FC UPM Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marek Kot
2022-06-07 20:40 Żar Tropików Motorpol Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2022-06-07 21:30 JaCierpieDole FC Astech Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2022-06-08 18:20 Old Team Ołer Meble Ogrodowe Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2022-06-08 19:00 Nokia Voltica Service Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Konrad Nowak Jakub Pondel
2022-06-08 19:05 Planetamebla.pl Kreowanie Marek Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2022-06-08 19:50 Przyjaciele Tifosek MPK Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Konrad Nowak Jakub Pondel
2022-06-08 19:50 Szpilmacherzy Baumit Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2022-06-08 20:35 Industrial Solutions Group Grafen Polska Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2022-06-08 20:40 Green Tree Termo Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Konrad Nowak Jakub Pondel
2022-06-08 21:30 Blitz Wrocław Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Konrad Nowak Jakub Pondel
2022-06-09 18:20 sennder Polska Bus Marco Polo Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Michalik Marek Kot
2022-06-09 19:00 Angeli Verdi TelForceOne Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marek Węzik Kamil Moczydłowski
2022-06-09 19:05 Brzmienie Miasta GOJA Wrocław Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Michalik Marek Kot
2022-06-09 19:50 Rycerze Ni Fulanito Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marek Węzik Kamil Moczydłowski
2022-06-09 19:50 Piorun Zaodrze Old Blue Angels Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Michalik Marek Kot
2022-06-09 20:35 InsERT Team OBI Długa 040 Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Konrad Michalik Marek Kot
2022-06-09 20:40 Wielka Niewiadoma Prezesi Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marek Węzik Kamil Moczydłowski
2022-06-09 21:30 Astek Leroy Merlin Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marek Węzik Kamil Moczydłowski
2022-06-14 18:20 sennder Polska InsERT Team Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Marcin Abram Marek Kot
2022-06-14 19:00 Medserv United Elite Eco Elo Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Mariusz Bogucki
2022-06-14 19:05 Angeli Verdi Eko-Okna S.A. Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Marcin Abram Marek Kot
2022-06-14 19:50 Tork Żar Tropików Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Marcin Abram Marek Kot
2022-06-14 19:50 Mocambola AKS Bzowa Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Mariusz Bogucki
2022-06-14 20:35 Baumit Elektrosat Wrocław Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Marcin Abram Marek Kot
2022-06-14 20:40 Old Team Szpilmacherzy Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Mariusz Bogucki
2022-06-14 21:30 GOJA Wrocław Kreowanie Marek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Tomasz Pondel Mariusz Bogucki
2022-06-15 18:20 Politechnika Wrocławska Old Blue Angels Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marta Toczek
2022-06-15 19:00 Prezesi BNY Mellon 60 Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Michał Pondel
2022-06-15 19:05 OBI Długa 040 Stowarzyszenie Odra-Niemen Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marta Toczek
2022-06-15 19:50 KEA FC FC Hs Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Michał Pondel
2022-06-15 19:50 OBI Bielany Wrocławskie 3M Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marta Toczek
2022-06-15 20:35 Żar Tropików sennder Polska Skwierzyńska (ul. Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marta Toczek
2022-06-15 20:40 JaCierpieDole FC AWL II Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Michał Pondel
2022-06-15 21:30 FC Kasztaniaki ZKS Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Michał Pondel
2022-06-20 19:00 KEA FC Elite Eco Elo Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marta Toczek

Na szańcach 7A, Wrocław