Sklep

Zapowiedź 3 tygodnia - Wiosna 2026

Drugi tydzień za nami, czas na kolejne rozstrzygnięcia

Sezon nabiera tempa, a tabele zaczynają się powoli klarować. Po dwóch tygodniach widać już, które drużyny złapały rytm, a które wciąż szukają swojej formy. Trzeci tydzień może być pierwszym momentem, w którym czołówka zacznie odjeżdżać, a niektóre zespoły będą musiały gonić straty. Na start tygodnia warto zwrócić uwagę na starcie FC Italiani Wrocław z Olimpią Sępolno. To mecz drużyn, które celują w górną część tabeli i chcą potwierdzić swoje aspiracje. Równie ciekawie zapowiada się pojedynek Paraolympiacosu FC z Wrocław Cosmosem FC - zespołów, które dobrze się znają i potrafią grać ofensywnie, a to może być mecz kluczowy w kontekście walki o utrzymanie.

Środa przynosi jedno z najciekawszych zestawień tego tygodnia - FC Pola zmierzy się z Noibudem. To starcie ekip z wysokimi aspiracjami, które są znane z gry nastawionej na atak. W tym samym dniu warto spojrzeć także na mecz Pancernika.eu z Th-Betonem - pojedynek drużyn o dużej jakości, które potrafią grać bardzo intensywną piłkę, lecz ekipa Pawła Nowaka musi zebrać się z solidnym składzie, aby powalczyć ze środowym rywalem. Ciekawie zapowiada się również spotkanie Seven z Atletico Wrocław. Obie drużyny są nieprzewidywalne i bazują na zmianach kadrowych, co może przełożyć się na bardzo otwarty mecz.

Czwartek to dzień, w którym szczególnie wyróżnia się starcie Mateco Prezesów z AWL II. To pojedynek mistrzów z bardzo dobrze dysponowanymi "Rezerwami Wojskowych", które po mocnym wejściu w sezon będą chciały sprawić kolejną niespodziankę.

Na koniec tygodnia warto zwrócić uwagę na mecz Copa Banana z Astechem - drużyny zbudowane na znanych nazwiskach, które będą chciały potwierdzić swoją wartość w ligowej rzeczywistości. Trzeci tydzień to moment, w którym nie ma już miejsca na spokojne wejście w sezon. Każdy punkt zaczyna ważyć coraz więcej, a pierwsze poważne różnice w tabeli mogą zacząć się pogłębiać.

Więcej o nadchodzącej, oraz ubiegłej kolejce znajdziecie w magazynie "Wrocbal po Gwizdku" (s05e03) przygotowanym przez dobrze znanego wszystkim Łukasza Czuchraja.

Rozkład gier:

20.04.26 (poniedziałek):

19:00  Enfinitec - Capgemini (Kuźniki) 
19:00  Solventum - Nic Się Nie Stało (Skwierzyńska)
19:50  DKM Football Club - FC Laga Bonito (Kuźniki)  
19:50  FC Italiani Wrocław - Olimpia Sępolno (Skwierzyńska)  
20:35  FC Piszczele - Sportbonding (Kuźniki)  
20:40  Paraolympiacos FC - Wrocław Cosmos FC (Skwierzyńska)
21:20  Th-Beton - AWL (Kuźniki)
 

21.04.26 (wtorek):

19:00  Diament II C.F. - Brak Sponsora (Skwierzyńska)
19:50  Nokia - Bobritos Banditos (Skwierzyńska)
20:40  Szajka Wrocław - Kreowanie Marek (Skwierzyńska)
 

22.04.26 (środa):

19:00  3V  - Kruk S.A. (Kuźniki) 
19:00  FC Laga Bonito - Nic Się Nie Stało (Skwierzyńska)
19:50  FC Pola - Noibud (Kuźniki)
19:50  Seven - Atletico Wrocław (Skwierzyńska)  
20:35  Pancernik.eu - Th-Beton (Kuźniki)
20:40  Istambuł United - Szpilmacherzy (Skwierzyńska)  
21:20  Brzmienie Miasta - AWL (Kuźniki)
 

23.04.26 (czwartek):

19:00  Enfinitec - Solventum (Kuźniki)
19:00  FC Equipe - Old Team (Skwierzyńska)  
19:50  AWD Tools - Solniki Małe (Kuźniki) 
19:50  Diament C.F. - InsERT Team (Skwierzyńska)
20:35  Mateco Prezesi - AWL II (Kuźniki)
20:40  ZKS Kuźniki - Tork  (Skwierzyńska)
21:20  Wypici Team - Old Blue Angels (Kuźniki)
 

24.04.26 (piątek):

19:00  Copa Banana - Astech (Kuźniki)
19:50  Tarczyński Football Team - Great Works (Kuźniki)
20:35  Kuźniki - Napromieniowani (Kuźniki)
 

Pamiętajcie, że obserwować możecie nas także na:

       

Autor: Igor Wiktorowski,
([email protected])