Hitem szóstej kolejki patrząc na zestawienie Superligi jak i 1 ligi WLS, będzie bez wątpienia pojedynek pierwszoligowców, gdzie lider Green Tree podejmie wicelidera, Klueh.
VS 
Green Tree to zespół zbudowany na szkielecie Colian Team, zespół, który słynie z tego, że zaczyna sezon z "wysokiego C", a później pikuje w dół. W tym sezonie po pięciu kolejkach ekipa Janusza Wybrańskiego jest niepokonana i właśnie w starciu z byłym Superligowcem będzie mogła udowodnić, że zasługuje na awans do elitarnych rozgrywek tworzonych na wiosnę. Klueh ma za sobą hitowy pojedynek zeszłego tygodnia gdzie rozprawił się z Nokią, a więc ciężko wskazać faworyta tego pojedynku.
Hitowym może okazać się również starcie superligowców, gdzie doskonale radzące sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej MPK Wrocław podejmie włączający się do gry w tej edycji AWL. Wojskowi z pewnością tradycyjnie powalczą o mistrzowski tytuł, a z jeszcze większym przekonaniem można napisać, że namieszają w czołówce Superligi i będą faworytem do awansu, do elitarnej SUPERLIGI WROCBAL. która powstanie wiosną 2022. Już w poniedziałek dowiemy się jak AWL wejdzie w ten sezon i czy będzie faworytem w czwartkowym pojedynku z Astechem, który na razie jest "czarnym koniem" tej edycji.
Więcej na temat innych spotkań WLS zaplanowanych na pierwszy tydzień rozgrywek Wrocbal znajdziecie w "Zapowiedzi tygodnia" autorstwa Jakuba Pondla.
4.10.21 (poniedziałek):
19:00 Klueh - Green Tree (1liga) 
20:40 MPK Wrocław - AWL (Superliga) 







