Sklep

Najlepsi


Wrocbal Cup


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 8
2. Marek Bogusławski Destemido 8
3. Michał Mazurkiewicz FC Rubikon 7
4. Grzegorz Węglarski NG Engineering 7
5. Błażej Sikora Wednesday Warriors 6
6. Jakub Pabich Sekcja Tarcia Chrzanu 6
7. Łukasz Jankowski NG Engineering 6
8. Jakub Zasada Destemido 6
9. Karol Szarek Olimpia Sępolno 6
10. Kamil Pączko Destemido 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Grzegorz Węglarski NG Engineering 9
2. Szymon Trepkowski Olimpia Sępolno 5
3. Michał Mazurkiewicz FC Rubikon 4
4. Mateusz Nowak Destemido 4
5. Jakub Pabich Sekcja Tarcia Chrzanu 4
6. Michał Leszczyński Sekcja Tarcia Chrzanu 3
7. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 3
8. Piotr Kopyto FC Rubikon 3
9. Tomasz Warzecha NG Engineering 3
10. Wojciech Tokarczyk Destemido 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Grzegorz Węglarski NG Engineering 16
2. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 11
3. Michał Mazurkiewicz FC Rubikon 11
4. Marek Bogusławski Destemido 11
5. Jakub Pabich Sekcja Tarcia Chrzanu 10
6. Szymon Trepkowski Olimpia Sępolno 9
7. Jakub Zasada Destemido 8
8. Mateusz Nowak Destemido 8
9. Kamil Pączko Destemido 8
10. Karol Szarek Olimpia Sępolno 8

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 3
2. Grzegorz Węglarski NG Engineering 3
3. Szymon Trepkowski Olimpia Sępolno 3
4. Błażej Sikora Wednesday Warriors 2
5. Jakub Pabich Sekcja Tarcia Chrzanu 2
6. Jakub Zasada Destemido 2
7. Marek Bogusławski Destemido 2
8. Karol Szarek Olimpia Sępolno 2
9. Mateusz Gądek Sekcja Tarcia Chrzanu 1
10. Beniamin Kuś KP Ogrodomania 1

Grupa mistrzowska


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 6
2. Karol Szarek Olimpia Sępolno 5
3. Marek Bogusławski Destemido 4
4. Adrian Przybył Olimpia Sępolno 4
5. Jakub Zasada Destemido 3
6. Kacper Biliński KP Ogrodomania 2
7. Klaudiusz Bezkorowajny KP Ogrodomania 1
8. Wojciech Piotrowski KP Ogrodomania 1
9. Rafał Skrzypiec KP Ogrodomania 1
10. Kamil Ziński Destemido 1

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Adrian Przybył Olimpia Sępolno 4
2. Mateusz Nowak Destemido 3
3. Szymon Trepkowski Olimpia Sępolno 3
4. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 2
5. Wojciech Tokarczyk Destemido 2
6. Kamil Pączko Destemido 2
7. Artur Jędrzejewski Destemido 1
8. Łukasz Nadgrodkiewicz KP Ogrodomania 1
9. Beniamin Kuś KP Ogrodomania 1
10. Roman Radziwił Destemido 1

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 8
2. Adrian Przybył Olimpia Sępolno 8
3. Karol Szarek Olimpia Sępolno 5
4. Jakub Zasada Destemido 4
5. Mateusz Nowak Destemido 4
6. Marek Bogusławski Destemido 4
7. Kamil Pączko Destemido 3
8. Szymon Trepkowski Olimpia Sępolno 3
9. Mateusz Jakubowski KP Ogrodomania 2
10. Kacper Biliński KP Ogrodomania 2

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Dyczkowski KP Ogrodomania 2
2. Marek Bogusławski Destemido 1
3. Karol Szarek Olimpia Sępolno 1
4. Adrian Przybył Olimpia Sępolno 1
5. Jakub Zasada Destemido 0
6. Mateusz Nowak Destemido 0
7. Adam Mucha Destemido 0
8. Kacper Sztuka Destemido 0
9. Kamil Ziński Destemido 0
10. Kamil Pączko Destemido 0

Grupa spadkowa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Mateusz Grzesiuk Sekcja Tarcia Chrzanu 4
2. Igor Bochkarev FC Equipe 4
3. Błażej Sikora Wednesday Warriors 3
4. Wojciech Suhs Wednesday Warriors 2
5. Maciej Buczek Sekcja Tarcia Chrzanu 2
6. Tomasz Śliwa Sekcja Tarcia Chrzanu 2
7. Grzegorz Kusztykiewicz FC Rubikon 2
8. Jakub Pabich Sekcja Tarcia Chrzanu 1
9. Marek Koga Sekcja Tarcia Chrzanu 1
10. Szymon Nowak Sekcja Tarcia Chrzanu 1

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Wojciech Suhs Wednesday Warriors 3
2. Błażej Sikora Wednesday Warriors 2
3. Tomasz Śliwa Sekcja Tarcia Chrzanu 2
4. Kacper Pawlak FC Equipe 2
5. Mateusz Grzesiuk Sekcja Tarcia Chrzanu 1
6. Bruno Krawietz Wednesday Warriors 1
7. Jakub Pabich Sekcja Tarcia Chrzanu 1
8. Michał Mazurkiewicz FC Rubikon 1
9. Igor Bochkarev FC Equipe 1
10. Dawid Kinastowski FC Equipe 1

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Wojciech Suhs Wednesday Warriors 5
2. Błażej Sikora Wednesday Warriors 5
3. Mateusz Grzesiuk Sekcja Tarcia Chrzanu 5
4. Igor Bochkarev FC Equipe 5
5. Tomasz Śliwa Sekcja Tarcia Chrzanu 4
6. Grzegorz Kusztykiewicz FC Rubikon 2
7. Jakub Pabich Sekcja Tarcia Chrzanu 2
8. Michał Mazurkiewicz FC Rubikon 2
9. Maciej Buczek Sekcja Tarcia Chrzanu 2
10. Kacper Pawlak FC Equipe 2

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Grzesiuk Sekcja Tarcia Chrzanu 2
2. Igor Bochkarev FC Equipe 2
3. Mateusz Gądek Sekcja Tarcia Chrzanu 1
4. Adam Czaja Wednesday Warriors 0
5. Filippo Mancosu Wednesday Warriors 0
6. Łukasz Serafin Wednesday Warriors 0
7. Piotr Suhs Wednesday Warriors 0
8. Wojciech Suhs Wednesday Warriors 0
9. Daniel Ullmann Wednesday Warriors 0
10. Lorenzo Fontana Wednesday Warriors 0