Sklep

Najlepsi


OFC 1 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Piotr Galuś Baumit 12
2. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 9
3. Jakub Rejmer Baumit 8
4. Hubert Głoś Napromieniowani 8
5. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 6
6. Damian Kaczmarczyk Leroy Merlin Wrocław 6
7. Paweł Gniewek Nokia 5
8. Daniel Tarasiewicz Baumit 5
9. Wojciech Chyra Termo Team 5
10. Adrian Drożdżowski Performance Academy 5

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Piotr Rybak Astek 9
2. Jakub Rejmer Baumit 7
3. Paweł Gniewek Nokia 5
4. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 5
5. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 5
6. Piotr Galuś Baumit 5
7. Michał Goździk Astek 4
8. Piotr Wąsala Termo Team 4
9. Filip Inglot Performance Academy 4
10. Aleksander Nowaczyński Napromieniowani 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Piotr Galuś Baumit 17
2. Jakub Rejmer Baumit 15
3. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 12
4. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 11
5. Paweł Gniewek Nokia 10
6. Piotr Rybak Astek 10
7. Damian Kaczmarczyk Leroy Merlin Wrocław 9
8. Hubert Głoś Napromieniowani 8
9. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 7
10. Wojciech Chyra Termo Team 7

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Piotr Galuś Baumit 2
2. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 2
3. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 2
4. Hubert Głoś Napromieniowani 2
5. Dimitrij Budasov KS Widawa Wrocław 1
6. Jakub Rejmer Baumit 1
7. Aleksander Nowaczyński Napromieniowani 1
8. Adam Wieczorek FC Velicante Wrocław 1
9. Mateusz Słomski Planetamebla.pl II 1
10. Wiktor Malinowski Planetamebla.pl II 1

OFC 2 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 17
2. Lucjan Zieliński Miłośnicy IPA 10
3. Łukasz Nowak Brak Sponsora 9
4. Bae Hunil FC Hs 9
5. Łukasz Such Brak Sponsora 7
6. Marek Rurarz NG Engineering 7
7. Konrad Sikorski LagaNoMore 7
8. Yehor Pohrebniak Fortuna 7
9. Jan Tazbir NG Engineering 6
10. Wojciech Selucha Wakacyjny Sport 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Lucjan Zieliński Miłośnicy IPA 6
2. Chrystian Edelbauer Wakacyjny Sport 5
3. Vitalii Kravtsov Fortuna 4
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 4
5. Wojciech Suhs Wakacyjny Sport 3
6. Wojciech Selucha Wakacyjny Sport 3
7. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 3
8. Łukasz Anklewicz Miłośnicy IPA 3
9. Jacek Śliz Brak Sponsora 3
10. Wojciech Górzyński LagaNoMore 3

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 20
2. Lucjan Zieliński Miłośnicy IPA 16
3. Łukasz Nowak Brak Sponsora 11
4. Wojciech Selucha Wakacyjny Sport 9
5. Bae Hunil FC Hs 9
6. Marek Rurarz NG Engineering 9
7. Łukasz Anklewicz Miłośnicy IPA 8
8. Łukasz Such Brak Sponsora 8
9. Konrad Sikorski LagaNoMore 8
10. Yehor Pohrebniak Fortuna 8

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Bae Hunil FC Hs 3
2. Lucjan Zieliński Miłośnicy IPA 3
3. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 2
4. Piotr Lech Kreowanie Marek 1
5. Łukasz Miłek Kreowanie Marek 1
6. Marek Rurarz NG Engineering 1
7. Jacek Żurawski OIRP Seniors 1
8. Wojciech Basiewicz OIRP Seniors 1
9. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 1
10. Piotr Grzywaczewski Elektrosat Wrocław 1