Sklep

Najlepsi


OFC 1 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Jakub Rejmer Baumit 35
2. Piotr Galuś Baumit 33
3. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 29
4. Damian Kaczmarczyk Leroy Merlin Wrocław 26
5. Rafał Zdunek Fulanito 21
6. Damian Karczewski Ołer Garden 21
7. Marcin Tesznar Termo Team 21
8. Marcin Majak Old Blue Angels 20
9. Petro Zubrytskyi KS Widawa Wrocław 20
10. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 18

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 22
2. Jakub Rejmer Baumit 14
3. Piotr Galuś Baumit 14
4. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 12
5. Marcin Tesznar Termo Team 12
6. Damian Karczewski Ołer Garden 11
7. Mateusz Rusin Termo Team 10
8. Marek Zając Fulanito 10
9. Damian Kaczmarczyk Leroy Merlin Wrocław 9
10. Grzegorz Paukszt Baumit 9

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 49
2. Piotr Galuś Baumit 47
3. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 41
4. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 40
5. Damian Kaczmarczyk Leroy Merlin Wrocław 35
6. Marcin Tesznar Termo Team 33
7. Damian Karczewski Ołer Garden 32
8. Rafał Zdunek Fulanito 29
9. Petro Zubrytskyi KS Widawa Wrocław 27
10. Mateusz Rusin Termo Team 24

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 5
2. Jakub Rejmer Baumit 4
3. Piotr Galuś Baumit 4
4. Damian Karczewski Ołer Garden 4
5. Petro Zubrytskyi KS Widawa Wrocław 3
6. Marcin Majak Old Blue Angels 3
7. Mariusz Płatek Planetamebla.pl II 3
8. Hubert Głoś Napromieniowani 3
9. Aleksander Nowaczyński Napromieniowani 2
10. Rafał Zdunek Fulanito 2

OFC 2 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Lucjan Zieliński Miłośnicy IPA 33
2. Chrystian Edelbauer Wakacyjny Sport 24
3. Yurii Zelenchuk Fortuna 23
4. Daniel Ugarenko Elektrosat Wrocław 22
5. Brak danych Medserv United 21
6. Serhii Vakulin Fortuna 21
7. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 19
8. Adrian Tabaka Green Tree 19
9. Łukasz Nowak Brak Sponsora 19
10. Yehor Pohrebniak Fortuna 18

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Serhii Vakulin Fortuna 18
2. Łukasz Anklewicz Miłośnicy IPA 16
3. Lucjan Zieliński Miłośnicy IPA 13
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 12
5. Adrian Tabaka Green Tree 10
6. Sebastian Jamny LagaNoMore 10
7. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 10
8. Łukasz Nowak Brak Sponsora 9
9. Oleksii Hnelychko Fortuna 9
10. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 9

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Lucjan Zieliński Miłośnicy IPA 46
2. Serhii Vakulin Fortuna 39
3. Yurii Zelenchuk Fortuna 31
4. Łukasz Anklewicz Miłośnicy IPA 30
5. Chrystian Edelbauer Wakacyjny Sport 30
6. Adrian Tabaka Green Tree 29
7. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 29
8. Łukasz Nowak Brak Sponsora 28
9. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 28
10. Sebastian Jamny LagaNoMore 28

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Sebastian Jamny LagaNoMore 6
2. Lucjan Zieliński Miłośnicy IPA 5
3. Chrystian Edelbauer Wakacyjny Sport 5
4. Serhii Vakulin Fortuna 4
5. Adam Widera Green Tree 3
6. Yehor Pohrebniak Fortuna 3
7. Daniel Ugarenko Elektrosat Wrocław 3
8. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 3
9. Aleks Górniak Wakacyjny Sport 2
10. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 2