Sklep

Najlepsi


OFC 2 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Paweł Gniewek Nokia 43
2. Paweł Jakimowicz TUR GBP Office Wrocław 39
3. Jakub Pięta Termo Team 27
4. Łukasz Nowak Qiagen DNA Crew 26
5. Jakub Bryś KS Widawa Wrocław 20
6. Jakub Strojec Coerver Coaching DOL 20
7. Filip Inglot Coerver Coaching DOL 19
8. Bartosz Goławski Nokia 16
9. Paweł Teodorowicz Termo Team 16
10. Jakub Cichy Termo Team 15

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Paweł Gniewek Nokia 21
2. Paweł Teodorowicz Termo Team 18
3. Jakub Pięta Termo Team 16
4. Jacek Pożarowski Qiagen DNA Crew 15
5. Filip Inglot Coerver Coaching DOL 14
6. Jakub Cichy Termo Team 13
7. Dominik Kaczmar Nokia 12
8. Krzysztof Walczak TUR GBP Office Wrocław 11
9. Grzegorz Kusa TUR GBP Office Wrocław 10
10. Michał Wróblewski TUR GBP Office Wrocław 9

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Paweł Gniewek Nokia 64
2. Paweł Jakimowicz TUR GBP Office Wrocław 46
3. Jakub Pięta Termo Team 43
4. Łukasz Nowak Qiagen DNA Crew 35
5. Paweł Teodorowicz Termo Team 34
6. Filip Inglot Coerver Coaching DOL 33
7. Jakub Cichy Termo Team 28
8. Jacek Pożarowski Qiagen DNA Crew 27
9. Bartosz Goławski Nokia 25
10. Dominik Kaczmar Nokia 25

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Paweł Gniewek Nokia 6
2. Paweł Jakimowicz TUR GBP Office Wrocław 5
3. Jakub Pięta Termo Team 4
4. Paweł Teodorowicz Termo Team 3
5. Dominik Muszyński TUR GBP Office Wrocław 2
6. Jacek Pożarowski Qiagen DNA Crew 2
7. Jakub Cichy Termo Team 2
8. Jakub Bryś KS Widawa Wrocław 2
9. Jakub Strojec Coerver Coaching DOL 2
10. Magdalena Szaj Coerver Coaching DOL 2

OFC 3 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Jakub Pelwecki Nevada Team 44
2. Grzegorz Kozioł Bus Marco Polo 32
3. Adam Łapeta Virtual Team 28
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 24
5. Piotr Miklas Bus Marco Polo 21
6. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 21
7. Maciej Mittelstädt Medserv United 19
8. Kamil Szymonowicz Nevada Team 18
9. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 18
10. Rafał Biel Brat Albert 17

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Pelwecki Nevada Team 15
2. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 14
3. Piotr Miklas Bus Marco Polo 14
4. Kamil Szymonowicz Nevada Team 13
5. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 12
6. Grzegorz Kozioł Bus Marco Polo 12
7. Adrian Wątor Nevada Team 11
8. Dominik Wątor Nevada Team 11
9. Adam Łapeta Virtual Team 10
10. Bartosz Rodziewicz Medserv United 9

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Pelwecki Nevada Team 59
2. Grzegorz Kozioł Bus Marco Polo 44
3. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 38
4. Adam Łapeta Virtual Team 38
5. Piotr Miklas Bus Marco Polo 35
6. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 33
7. Kamil Szymonowicz Nevada Team 31
8. Wojciech Tomczyk FC Kasztaniaki 26
9. Dominik Wątor Nevada Team 24
10. Adrian Wątor Nevada Team 23

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Adam Łapeta Virtual Team 5
2. Jakub Pelwecki Nevada Team 5
3. Grzegorz Kozioł Bus Marco Polo 4
4. Marek Rurarz NG Engineering 2
5. Norbert Gzubicki Wulkan 2
6. Adam Domek FiGA 2
7. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 2
8. Radosław Wandzel NG Engineering 2
9. Rafał Biel Brat Albert 2
10. Rafał Drogosz Padro Logistics Juventur 2