Sklep

Najlepsi


OFC 1 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Jakub Rejmer Baumit 29
2. Damian Kaczmarczyk Leroy Merlin Wrocław 29
3. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 24
4. Piotr Galuś Baumit 21
5. Filip Ciuba Kreowanie Marek 20
6. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 19
7. Marcin Karliński 3M 18
8. Marcin Majak Old Blue Angels 17
9. Tomasz Pondel KS Widawa Wrocław 16
10. Piotr Rybak 3V 16

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 19
2. Damian Kaczmarczyk Leroy Merlin Wrocław 11
3. Daniel Tarasiewicz Baumit 10
4. Marcin Majak Old Blue Angels 10
5. Piotr Galuś Baumit 10
6. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 10
7. Piotr Miklas Bus Marco Polo 9
8. Grzegorz Paukszt Baumit 8
9. Łukasz Herbuś 3M 8
10. Marek Barul Kreowanie Marek 8

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 48
2. Damian Kaczmarczyk Leroy Merlin Wrocław 40
3. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 32
4. Piotr Galuś Baumit 31
5. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 29
6. Filip Ciuba Kreowanie Marek 27
7. Marcin Majak Old Blue Angels 27
8. Daniel Tarasiewicz Baumit 24
9. Marcin Karliński 3M 20
10. Michał Trojan Old Blue Angels 20

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 5
2. Damian Kaczmarczyk Leroy Merlin Wrocław 5
3. Piotr Galuś Baumit 4
4. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 3
5. Lenart Muller LagaNoMore 3
6. Marcin Karliński 3M 3
7. Tomasz Felisiak Fulanito 2
8. Adrian Samociuk KS Widawa Wrocław 2
9. Piotr Miklas Bus Marco Polo 2
10. Rafał Zdunek Fulanito 2

OFC 2 - Liga szóstek


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Grzegorz Węglarski (organizator@wrocbal.pl) NG Engineering 31
2. Mateusz Jasiczek FC Podwórko 28
3. Adrian Dulnik B/S/H/ Wrocław 20
4. Zbigniew Lichocki Astek 19
5. Carlos Fernando Vasquez Gabela Majorel 17
6. Mateusz Surdel Wypici Team 16
7. Tomasz Lamek FC Podwórko 15
8. Dominik Kotleszka Elektrosat Wrocław 14
9. Med Mahrez NG Engineering 14
10. Konrad Stencel Elektrosat Wrocław 14

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Grzegorz Węglarski (organizator@wrocbal.pl) NG Engineering 14
2. Zbigniew Zaborowski ErTeFał 12
3. Krzysztof Mazurczak Elektrosat Wrocław 11
4. Mateusz Jasiczek FC Podwórko 11
5. Piotr Grzywaczewski Elektrosat Wrocław 11
6. Tomasz Lamek FC Podwórko 10
7. Konrad Stencel Elektrosat Wrocław 9
8. Grzegorz Bieniek B/S/H/ Wrocław 9
9. Dawid Nowacki Brak Sponsora 9
10. Patryk Zasłonka Elektrosat Wrocław 9

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Grzegorz Węglarski (organizator@wrocbal.pl) NG Engineering 45
2. Mateusz Jasiczek FC Podwórko 39
3. Adrian Dulnik B/S/H/ Wrocław 28
4. Zbigniew Lichocki Astek 26
5. Tomasz Lamek FC Podwórko 25
6. Konrad Stencel Elektrosat Wrocław 23
7. Grzegorz Bieniek B/S/H/ Wrocław 22
8. Piotr Grzywaczewski Elektrosat Wrocław 22
9. Mateusz Surdel Wypici Team 21
10. Patryk Zasłonka Elektrosat Wrocław 21

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Grzegorz Węglarski (organizator@wrocbal.pl) NG Engineering 7
2. Mateusz Jasiczek FC Podwórko 4
3. Adrian Dulnik B/S/H/ Wrocław 3
4. Adrian Bartkiewicz Elektrosat Wrocław 3
5. Szymon Kaliciak Medserv United 3
6. Zbigniew Lichocki Astek 3
7. Daniel Ugarenko Elektrosat Wrocław 2
8. Bartłomiej Jargieło Medserv United 2
9. Tomasz Dribczak Medserv United 2
10. Mikołaj Płonka Astek 2