Sklep

Najlepsi


Superliga futsalu


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Daniel Łuczak Klueh 43
2. Damian Rudzki Car-Zone Wrocław 19
3. Mateusz Giermek Planetamebla.pl 17
4. Marcin Michalkiewicz Salon Nieruchomości Ukontentowani 17
5. Karol Siódmiak Car-Zone Wrocław 15
6. Grzegorz Wan Modeco Football Team 15
7. Kamil Żbik Car-Zone Wrocław 14
8. Łukasz Rosiek Salon Nieruchomości Ukontentowani 14
9. Paweł Ujas Seev Tel. dla Biznesu 13
10. Mateusz Żak Car-Zone Wrocław 13

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Krzysztof Bartkowiak Klueh 16
2. Mateusz Czajka Salon Nieruchomości Ukontentowani 16
3. Kamil Żbik Car-Zone Wrocław 15
4. Karol Siódmiak Car-Zone Wrocław 13
5. Jan Leończyk Modeco Football Team 11
6. Jakub Rejmer Modeco Football Team 11
7. Grzegorz Wan Modeco Football Team 11
8. Mateusz Giermek Planetamebla.pl 10
9. Marcin Michalkiewicz Salon Nieruchomości Ukontentowani 10
10. Marcin Karlinski 3M 8

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Daniel Łuczak Klueh 47
2. Kamil Żbik Car-Zone Wrocław 29
3. Karol Siódmiak Car-Zone Wrocław 28
4. Mateusz Giermek Planetamebla.pl 27
5. Marcin Michalkiewicz Salon Nieruchomości Ukontentowani 27
6. Grzegorz Wan Modeco Football Team 26
7. Krzysztof Bartkowiak Klueh 24
8. Damian Rudzki Car-Zone Wrocław 24
9. Jan Leończyk Modeco Football Team 23
10. Mateusz Czajka Salon Nieruchomości Ukontentowani 22

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Daniel Łuczak Klueh 4
2. Mateusz Giermek Planetamebla.pl 3
3. Jan Leończyk Modeco Football Team 3
4. Zbigniew Piechnik Oponix 2
5. Przemysław Stefańczyk Oponix 2
6. Paweł Ujas Seev Tel. dla Biznesu 2
7. Grzegorz Wan Modeco Football Team 2
8. Mateusz Czajka Salon Nieruchomości Ukontentowani 2
9. Marcin Karlinski 3M 2
10. Kamil Żbik Car-Zone Wrocław 2

1 liga futsalu


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Paweł Garyga MPK Wrocław 58
2. Mateusz Fedyna sennder Polska 36
3. Paweł Ziemba Grupa ESV 26
4. Marek Surmaczewski MPK Wrocław 23
5. Łukasz Łazorczyk GOJA Wrocław 19
6. Patryk Wójciak Szmeges Teges 17
7. Marek Falkiewicz MPK Wrocław 16
8. Bartłomiej Kowalski GOJA Wrocław 15
9. Tomasz Gutowski B/S/H/ Wrocław 14
10. Łukasz Sornat MPK Wrocław 13

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Paweł Garyga MPK Wrocław 35
2. Patryk Wójciak Szmeges Teges 13
3. Łukasz Sornat MPK Wrocław 12
4. Artur Brzeźny Grupa ESV 10
5. Artur Kozubek Politechnika Wr. 10
6. Mateusz Fedyna sennder Polska 10
7. Paweł Grabowski sennder Polska 10
8. Mateusz Chodorski GOJA Wrocław 10
9. Sławomir Kozicki Szmeges Teges 9
10. Łukasz Bienias MPK Wrocław 9

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Paweł Garyga MPK Wrocław 93
2. Mateusz Fedyna sennder Polska 46
3. Paweł Ziemba Grupa ESV 35
4. Marek Surmaczewski MPK Wrocław 32
5. Patryk Wójciak Szmeges Teges 30
6. Łukasz Sornat MPK Wrocław 25
7. Łukasz Łazorczyk GOJA Wrocław 23
8. Bartłomiej Kowalski GOJA Wrocław 23
9. Artur Kozubek Politechnika Wr. 21
10. Marek Falkiewicz MPK Wrocław 21

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Paweł Garyga MPK Wrocław 6
2. Artur Kozubek Politechnika Wr. 4
3. Bartłomiej Kowalski GOJA Wrocław 4
4. Patryk Wójciak Szmeges Teges 3
5. Paweł Ziemba Grupa ESV 3
6. Jarosław Marszałek Politechnika Wr. 2
7. Tomasz Trebenda FC International UWr 2
8. Mateusz Fedyna sennder Polska 2
9. Konrad Łączniak B/S/H/ Wrocław 2
10. Tomasz Gutowski B/S/H/ Wrocław 2