Sklep

Najlepsi


1 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Damian Rudzki Soccer Punch 16
2. Adam Widera Green Tree 15
3. Sebastian Antoszewski Derma-Bau Team 12
4. Marek Bogusławski Destemido 11
5. Michał Komski AWL II 11
6. Dariusz Markowski Derma-Bau Team 9
7. Krzysztof Czajkowski Soccer Punch 8
8. Marcin Ścisłowicz Fulanito 8
9. Rafał Zdunek Fulanito 8
10. Michał Gryguć Napromieniowani 8

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Bartosz Herman Derma-Bau Team 10
2. Damian Rudzki Soccer Punch 9
3. Marcin Karliński Neogen 8
4. Jakub Masłowski Soccer Punch 8
5. Mariusz Filipowski Fulanito 7
6. Antoni Skiba Green Tree 7
7. Jacek Dudała Kuchcik Kuźniki 7
8. Bartosz Grzeszczak Green Tree 6
9. Aleksander Nowaczyński Napromieniowani 6
10. Adam Cylny Soccer Punch 6

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Damian Rudzki Soccer Punch 25
2. Adam Widera Green Tree 20
3. Bartosz Herman Derma-Bau Team 15
4. Marek Bogusławski Destemido 15
5. Michał Komski AWL II 15
6. Marcin Karliński Neogen 14
7. Łukasz Majchrowicz MPK Wrocław 13
8. Jakub Masłowski Soccer Punch 13
9. Sebastian Antoszewski Derma-Bau Team 13
10. Adam Cylny Soccer Punch 12

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Marcin Ścisłowicz Fulanito 4
2. Filip Piasecki Astech 3
3. Karol Pukalski Napromieniowani 3
4. Misza Andrunyk Napromieniowani 3
5. Damian Rudzki Soccer Punch 3
6. Tomasz Felisiak Fulanito 2
7. Adam Widera Green Tree 2
8. Dawid Lis Kuchcik Kuźniki 2
9. Grzegorz Kiełkowski Neogen 2
10. Sebastian Antoszewski Derma-Bau Team 2

2 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Łukasz Frąszczak KEA FC 25
2. Radosław Serewiś Tarczyński Football Team 14
3. Kamil Lis ETPK 14
4. Michał Stokłosa Capgemini 10
5. Igor Bochkarev FC Equipe 10
6. Rafał Kluska ETPK 9
7. Paweł Haza ZKS Kuźniki 8
8. Bolesław Zalewski Nokia 7
9. Michał Mazurkiewicz NG Engineering 6
10. Kamil Małecki Nokia 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Rafał Kluska ETPK 13
2. Kamil Lis ETPK 8
3. Bartosz Rodziewicz Medserv United 6
4. Piotr Sałata ZKS Kuźniki 6
5. Radosław Serewiś Tarczyński Football Team 6
6. Przemysław Matuszyk KEA FC 6
7. Bolesław Zalewski Nokia 5
8. Denys Biriukov FC Equipe 5
9. Michał Stokłosa Capgemini 4
10. Igor Bochkarev FC Equipe 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Frąszczak KEA FC 27
2. Kamil Lis ETPK 22
3. Rafał Kluska ETPK 22
4. Radosław Serewiś Tarczyński Football Team 20
5. Igor Bochkarev FC Equipe 14
6. Michał Stokłosa Capgemini 14
7. Bolesław Zalewski Nokia 12
8. Bartosz Rodziewicz Medserv United 11
9. Przemysław Matuszyk KEA FC 11
10. Paweł Przewłocki KEA FC 9

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Łukasz Frąszczak KEA FC 6
2. Radosław Serewiś Tarczyński Football Team 5
3. Dariusz Chmielewski Medserv United 4
4. Jan Garnecki Mocambola 3
5. Jeremiasz Wójcicki Wypici Team 3
6. Radosław Parossa ETPK 3
7. Mateusz Gądek Sekcja Tarcia Chrzanu 3
8. Mateusz Bieńko JaCierpieDole BD 2
9. Igor Bochkarev FC Equipe 2
10. Piotr Sałata ZKS Kuźniki 2