Sklep

Najlepsi


1 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Jakub Pelwecki Sancho Panza 32
2. Eryk Klimczak Sancho Panza 25
3. Jakub Samborski Blitz Wrocław 24
4. Jacek Dudała Voltica Service Kuźniki 15
5. Piotr Użałowicz Voltica Service Kuźniki 14
6. Mateusz Belka Sancho Panza 12
7. Jakub Berkowicz Leroy Merlin Wrocław 10
8. Adam Orkowski AWL II 10
9. Dawid Ozga Astech 9
10. Andrzej Kosior Sancho Panza 9

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Eryk Klimczak Sancho Panza 19
2. Jakub Różanowski Blitz Wrocław 14
3. Jakub Pelwecki Sancho Panza 13
4. Michał Zbryk Sancho Panza 9
5. Mateusz Belka Sancho Panza 9
6. Jakub Samborski Blitz Wrocław 8
7. Ernest Balicki Voltica Service Kuźniki 7
8. Filip Piasecki Astech 6
9. Mateusz Salamaga Sancho Panza 6
10. Piotr Użałowicz Voltica Service Kuźniki 6

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Pelwecki Sancho Panza 45
2. Eryk Klimczak Sancho Panza 44
3. Jakub Samborski Blitz Wrocław 32
4. Mateusz Belka Sancho Panza 21
5. Jacek Dudała Voltica Service Kuźniki 21
6. Piotr Użałowicz Voltica Service Kuźniki 20
7. Jakub Różanowski Blitz Wrocław 18
8. Adam Orkowski AWL II 15
9. Filip Piasecki Astech 14
10. Andrzej Kosior Sancho Panza 14

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Samborski Blitz Wrocław 5
2. Adam Orkowski AWL II 4
3. Jakub Pelwecki Sancho Panza 4
4. Dawid Ozga Astech 3
5. Mariusz Duś Leroy Merlin Wrocław 3
6. Filip Piasecki Astech 3
7. Eryk Klimczak Sancho Panza 3
8. Jacek Dudała Voltica Service Kuźniki 3
9. Ernest Balicki Voltica Service Kuźniki 3
10. Szymon Otto AWL II 2

2 liga


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Dariusz Kubiszyn Eneris 21
2. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 18
3. Bae Hunil FC Hs 13
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 13
5. Oskar Maliszewski FC Kasztaniaki 13
6. Łukasz Frąszczak KEA FC 12
7. Dawid Błachut AKS Bzowa Wrocław 12
8. Adrian Wełna Elite Eco Elo 10
9. Łukasz Herbuś 3M 10
10. Dawid Zapaśnik AKS Bzowa Wrocław 8

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Łukasz Kopyś Elite Eco Elo 12
2. Dariusz Kubiszyn Eneris 12
3. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 11
4. Dawid Zapaśnik AKS Bzowa Wrocław 7
5. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 7
6. Łukasz Herbuś 3M 6
7. Marcin Truchan KEA FC 6
8. Oskar Maliszewski FC Kasztaniaki 5
9. Dariusz Kupijaj AKS Bzowa Wrocław 5
10. Dawid Błachut AKS Bzowa Wrocław 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Dariusz Kubiszyn Eneris 33
2. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 25
3. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 24
4. Oskar Maliszewski FC Kasztaniaki 18
5. Dawid Błachut AKS Bzowa Wrocław 17
6. Łukasz Herbuś 3M 16
7. Łukasz Kopyś Elite Eco Elo 16
8. Bae Hunil FC Hs 15
9. Łukasz Frąszczak KEA FC 15
10. Dawid Zapaśnik AKS Bzowa Wrocław 15

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Dariusz Kubiszyn Eneris 6
2. Marcin Soberka FC Kasztaniaki 4
3. Łukasz Herbuś 3M 3
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 3
5. Dawid Błachut AKS Bzowa Wrocław 3
6. Łukasz Frąszczak KEA FC 2
7. Bae Hunil FC Hs 2
8. Adam Łapeta 3M 2
9. Łukasz Kopyś Elite Eco Elo 2
10. Wojciech Kowalczyk Mocambola 2