Sklep

Najlepsi


Ekstraklasa


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 22
2. Kacper Biliński T.B 85 Team 22
3. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 17
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 13
5. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 11
6. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 11
7. Piotr Galuś Baumit 9
8. Jakub Rejmer Baumit 9
9. Michał Wierzbicki Piorun Zaodrze 9
10. Krystian Jakubowski T.B 85 Team 8

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 14
2. Marcin Majak T.B 85 Team 9
3. Adrian Puchała Industrial Solutions Group 8
4. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 7
5. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 7
6. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 7
7. Anatolii Reshetniak BNY Mellon 60 7
8. Michał Perszke T.B 85 Team 6
9. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 6
10. Andrzej Jaskowski Wielka Niewiadoma 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Rafał Tomala Industrial Solutions Group 26
2. Kacper Biliński T.B 85 Team 26
3. Jakub Rejmer Baumit 23
4. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 19
5. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 17
6. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 17
7. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 15
8. Jakub Kazanecki Industrial Solutions Group 15
9. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 14
10. Michał Perszke T.B 85 Team 13

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Kacper Biliński T.B 85 Team 6
2. Jakub Rejmer Baumit 4
3. Marcin Michalkiewicz Gumzamet Fidasz 3
4. Dominik Tomczyk FC Kasztaniaki 3
5. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 2
6. Kamil Moskwa Industrial Solutions Group 2
7. Grzegorz Kozioł Planetamebla.pl 2
8. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 2
9. Marek Szczepanik Industrial Solutions Group 2
10. Łukasz Łazorczyk Wielka Niewiadoma 2

WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Bartosz Kowalski GOJA Wrocław 22
2. Bartosz Jaśkowiak Politechnika Wrocławska 17
3. Dariusz Sojka Grafen Polska 13
4. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 13
5. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 12
6. Rafał Gorczyca Grafen Polska 10
7. Krzysztof Koronkiewicz sennder Polska 10
8. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 10
9. Sebastian Jamny Brak Sponsora 9
10. Krzysztof Kobiałka Motorpol Wrocław 8

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Rafał Gorczyca Grafen Polska 12
2. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 10
3. Dariusz Sojka Grafen Polska 9
4. Bartosz Jaśkowiak Politechnika Wrocławska 9
5. Maciej Król GOJA Wrocław 7
6. Jacek Pożarowski Brak Sponsora 7
7. Bartosz Kowalski GOJA Wrocław 6
8. Daniel Kaczmarczyk Brak Sponsora 6
9. Adam Łapeta Żar Tropików 6
10. Łukasz Such InsERT Team 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Bartosz Kowalski GOJA Wrocław 28
2. Bartosz Jaśkowiak Politechnika Wrocławska 26
3. Rafał Gorczyca Grafen Polska 22
4. Dariusz Sojka Grafen Polska 22
5. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 18
6. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 17
7. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 17
8. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 14
9. Adam Łapeta Żar Tropików 13
10. Krzysztof Koronkiewicz sennder Polska 13

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Bartosz Kowalski GOJA Wrocław 5
2. Rafał Gorczyca Grafen Polska 5
3. Łukasz Zamojski Ołer Meble Ogrodowe 5
4. Bartosz Jaśkowiak Politechnika Wrocławska 4
5. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 4
6. Szymon Tuziński Kreowanie Marek 3
7. Dominik Rozpędowski Stowarzyszenie Odra-Niemen 3
8. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 3
9. Adam Tołłoczko Kreowanie Marek 2
10. Rostislav Biloys GOJA Wrocław 2