Sklep

Najlepsi


WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Maksym Popadiuk AKD Bruk 15
2. Andrey Rats Elitbud 14
3. Łukasz Hauzer Szpilmacherzy 13
4. Artem Hnatiuk Elitbud 11
5. Mateusz Świerk Royal Transport i Spedycja 10
6. Yaroslav Zvierev AKD Bruk 10
7. Krzysztof Kociniak BNY Mellon 60 9
8. Bartosz Kowalski Great Works 9
9. Grzegorz Kozioł Bus Marco Polo 8
10. Serhii Vakulin AKD Bruk 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Andrey Rats Elitbud 14
2. Andrey Danyluk Elitbud 10
3. Marcin Szczepaniak Royal Transport i Spedycja 10
4. Vitalii Dieiev Elitbud 8
5. Dariusz Sojka Great Works 7
6. Denys Kalinchuk AKD Bruk 6
7. Omar Altelbani Olimpia Sępolno 6
8. Bartosz Kowalski Great Works 6
9. Jaroslav Turchak AKD Bruk 6
10. Kacper Filip BNY Mellon 60 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Andrey Rats Elitbud 28
2. Maksym Popadiuk AKD Bruk 20
3. Bartosz Kowalski Great Works 15
4. Łukasz Hauzer Szpilmacherzy 15
5. Marcin Szczepaniak Royal Transport i Spedycja 15
6. Dariusz Sojka Great Works 14
7. Krzysztof Kociniak BNY Mellon 60 14
8. Vitalii Dieiev Elitbud 14
9. Yaroslav Zvierev AKD Bruk 12
10. Artem Hnatiuk Elitbud 12

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Andrey Rats Elitbud 4
2. Mateusz Świerk Royal Transport i Spedycja 3
3. Serhii Vakulin AKD Bruk 3
4. Patryk Hłobaż Bus Marco Polo 2
5. Oleksandr Topolnytskyy BNY Mellon 60 2
6. Daniel Traczyk Eko-Okna S.A. 2
7. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 2
8. Rafał Olejnik Olimpia Sępolno 2
9. Krzysztof Kociniak BNY Mellon 60 2
10. Łukasz Hauzer Szpilmacherzy 2

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Mateusz Gądek Old Blue Angels 12
2. Damian Kokociński KP Ogrodomania 9
3. Łukasz Such InsERT Team 9
4. Filip Ciuba Kreowanie Marek 8
5. Michał Trojan Old Blue Angels 7
6. Dominik Leja Deichmann 7
7. Filip Rusiak mPTech 7
8. Wojciech Tomczyk Motorpol Wrocław 6
9. Bartosz Wojcieszak DOIIB 6
10. Dawid Nowacki Brak Sponsora 6

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Filip Rusiak mPTech 8
2. Mateusz Gądek Old Blue Angels 7
3. Piotr Andrzejewski Old Blue Angels 6
4. Kacper Korkosz Deichmann 6
5. Łukasz Such InsERT Team 5
6. Mateusz Najwer Kreowanie Marek 5
7. Filip Ciuba Kreowanie Marek 5
8. Natan Łuczak mPTech 4
9. Gracjan Szymański DOIIB 4
10. Szymon Tuziński Kreowanie Marek 4

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Mateusz Gądek Old Blue Angels 19
2. Filip Rusiak mPTech 15
3. Łukasz Such InsERT Team 14
4. Damian Kokociński KP Ogrodomania 13
5. Filip Ciuba Kreowanie Marek 13
6. Michał Trojan Old Blue Angels 11
7. Krystian Rodzaj Old Blue Angels 10
8. Domniq Osodo Wrocław Cosmos FC 10
9. Kacper Korkosz Deichmann 10
10. Szymon Tuziński Kreowanie Marek 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Leszek Półtorak Old Team 4
2. Dominik Leja Deichmann 4
3. Domniq Osodo Wrocław Cosmos FC 3
4. Mateusz Gądek Old Blue Angels 3
5. Filip Ciuba Kreowanie Marek 3
6. Damian Kokociński KP Ogrodomania 2
7. Krzysztof Wiater KP Ogrodomania 2
8. Tomasz Szabłowski Motorpol Wrocław 2
9. Dmytro Boiko mPTech 2
10. Dawid Nowacki Brak Sponsora 2