Sklep

Najlepsi


WLB1


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Jakub Rejmer Baumit 18
2. Oskar Paleczny Planetamebla.pl 17
3. Maciej Olejnik GOJA Wrocław 17
4. Krzysztof Kaczmarek Baumit 13
5. Piotr Galuś Baumit 13
6. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 10
7. Bartosz Kowalski GOJA Wrocław 8
8. Mariusz Szpyra Brzmienie Miasta 7
9. Mateusz Furmanek Politechnika Wrocławska 7
10. Szymon Kopeć Old Blue Angels 7

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Jakub Rejmer Baumit 19
2. Krzysztof Kaczmarek Baumit 11
3. Piotr Galuś Baumit 8
4. Konrad Stencel Elektrosat Wrocław 8
5. Maciej Olejnik GOJA Wrocław 8
6. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 7
7. Piotr Miklas Planetamebla.pl 6
8. Przemysław Bieluch Kreowanie Marek 6
9. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 6
10. Konrad Hylewicz Brzmienie Miasta 5

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Rejmer Baumit 37
2. Maciej Olejnik GOJA Wrocław 25
3. Krzysztof Kaczmarek Baumit 24
4. Oskar Paleczny Planetamebla.pl 21
5. Piotr Galuś Baumit 21
6. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 17
7. Mateusz Furmanek Politechnika Wrocławska 11
8. Michał Trojan Old Blue Angels 10
9. Konrad Stencel Elektrosat Wrocław 10
10. Mariusz Płatek Planetamebla.pl 10

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Maciej Olejnik GOJA Wrocław 7
2. Damian Karczewski Ołer Meble Ogrodowe 4
3. Oskar Paleczny Planetamebla.pl 3
4. Eryk Klimczak Szpilmacherzy 3
5. Krzysztof Kaczmarek Baumit 3
6. Michał Trojan Old Blue Angels 2
7. Piotr Galuś Baumit 2
8. Adam Pyzder Piorun Zaodrze 2
9. Jakub Rejmer Baumit 2
10. Łukasz Hauzer Szpilmacherzy 2

WLB2


Król strzelców

Miejsce Zawodnik Zespół Bramki zdobyte
1. Maciej Siwek InsERT Team 33
2. Filip Rusiak TelForceOne 29
3. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 21
4. Damian Świadek Bus Marco Polo 19
5. Mateusz Fedyna sennder Polska 16
6. Jakub Jakóbczyk Angeli Verdi 14
7. Paweł Ciepliński Żar Tropików 13
8. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 13
9. Dmytro Boiko TelForceOne 12
10. Łukasz Cygańczuk Tork 10

Król asyst

Miejsce Zawodnik Zespół Asysty
1. Damian Świadek Bus Marco Polo 16
2. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 14
3. Filip Rusiak TelForceOne 13
4. Jakub Dytkowski TelForceOne 12
5. Artur Wawrzykowski sennder Polska 10
6. Piotr Kuśmierz InsERT Team 9
7. Adam Łapeta Żar Tropików 9
8. Maciej Siwek InsERT Team 8
9. Łukasz Sornat Bus Marco Polo 8
10. Michał Wardęga Angeli Verdi 8

Klasyfikacja Kandyjska

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Filip Rusiak TelForceOne 42
2. Maciej Siwek InsERT Team 41
3. Damian Świadek Bus Marco Polo 35
4. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 35
5. Mateusz Fedyna sennder Polska 21
6. Paweł Ciepliński Żar Tropików 20
7. Krzysztof Dębowski Żar Tropików 20
8. Jakub Dytkowski TelForceOne 19
9. Artur Wawrzykowski sennder Polska 19
10. Dmytro Boiko TelForceOne 18

MVP

Miejsce Zawodnik Zespół Wynik
1. Jakub Samborski Eko-Okna S.A. 5
2. Jakub Jakóbczyk Angeli Verdi 4
3. Maciej Siwek InsERT Team 4
4. Damian Świadek Bus Marco Polo 3
5. Mateusz Fedyna sennder Polska 3
6. Filip Rusiak TelForceOne 3
7. Paweł Ciepliński Żar Tropików 3
8. Krzysztof Waleszczyński Motorpol Wrocław 2
9. Wojciech Dudek Motorpol Wrocław 2
10. Tomasz Szabłowski Motorpol Wrocław 2