Sklep

8

:

(1 : 3)

3


Składy zespołów


MVP Spotkania

Zdjęcie MVP
Chrystian Edelbauer

Odpalił w kluczowym dla losów spotkania momencie. Cztery gole w ostatnich 10 minutach przeważyły bo mimo przewagi 3V brakowało skuteczności.


Relacja z meczu

 

Przed sezonem mówiliśmy, że niewiadomą jest jaka wersja 3V się nam wylosuje. Okazało się, że losowanie było spóźnione i w dwóch odsłonach. W pierwszej połowie bęben maszyny losującej był pusty a zwolnienie blokady nastąpiło dopiero w ostatnich minutach spotkania. Piszczele mając w pamięci mecz z zeszłego sezonu, który przegrali z 3V 5:15 zaczęli odważnie. Prowadzili już 3:1 po dziesięciu minutach jednak z upływem minut słabli. Jeśli jednak będą grali w sezonie jak w pierwszej połowie mogą sobie sprawić wiele radości. 3V musiało czekać, aż aktywuje się Chrystian Edelbauer. Aktywny był już przed meczem, ale SŁOWA w konkretne CZYNY zamienił dopiero w ostatnich minutach czym potwierdził, że będzie jednym z liderów niebiskio-żółtych.  

Łukasz Czuchraj
luki@wrocbal.pl




Jeżeli jesteś kapitanem lub kierownikiem drużyny, która brała udział w tym meczu to możesz ocenić aspkety tego spotkania

Arbiter (1-10):
Koordynator (1-10):
Przeciwnik (1-10):

Uzasadnienie oceny (obowiązkowe)

Twoje hasło WROCBAL . PL