11.01 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 10
( 1 : 4 )
Skład: Matuszak, Safaryn, Stempień, Deliman, Pospieszyński, Błoch, Grochowski
Skład: Zimny, Lichocki, Błaszczuk, Bekier, Dudziński, Marajda, Modrzewski, Geisler
4' Bartosz Pospieszyński
12' Bartosz Pospieszyński
16' Jakub Deliman
20' Marcin Stempień
29' Marcin Stempień
31' Piotr Błoch
32' Marcin Stempień
34' Marcin Stempień
35' Bartosz Pospieszyński
40' Sławomir Grochowski
8' Zbigniew Lichocki
22' Kamil Błaszczuk
24' Paweł Geisler
29' Piotr Dudziński
Zawodnik meczu: Marcin Stempień (Najskuteczniejszy zawodnik Logintrade dzisiejszego wieczoru. Stwarzał spore kłopoty defensywie przeciwnika, a jego występ najlepiej podsumowują 4 strzelone przez niego gole. Brawo! Za hat-tricka wyróżniamy Bartka Pospieszyńskiego.)

Piątek na balonie rozpoczniemy pojedynkiem FC Żwiru z Logintrade. Ci pierwsi ubiegłej zimy grali w drugiej lidze i zajęli w niej przedostatnią lokatę. Ci drudzy natomiast grali w lidze trzeciej i gra ewidentnie im się kleiła - zespół Michała Safaryna w swoim debiutanckim sezonie sięgnął po brązowe medale. Dla obu zespołów będzie to pierwszy mecz w tej edycji.

1’ – Pierwszy strzał oglądamy już w 18. sekundzie – Grzegorza Bekiera sprawdza Bartosz Pospieszyński.
4’ (0:1) Zamieszanie pod bramką Żwiru, defensywa Niebieskich wybija piłkę, ale wpada ona wprost pod nogi Bartosza Pospieszyńskiego, który długo się nie zastanawiając uderza z ósmego metra zaskakując Grzegorza Bekiera!
8’ (1:1) Żwir doprowadza do wyrównania – Paweł Geisler głową podaje do Zbyszka Lichockiego, a ten również głową przenosi piłkę nad bramkarzem Logintrade!
10’ – Bramkarz Żwiru skutecznie zatrzymuje napierającego na bramkę Sławka Grochowskiego.
12’ (1:2) Strzał z ostrego kąta z lewej nogi, piłka wpada przy dalszym słupku i Logintrade ponownie obejmuje prowadzenie – ponownie bohaterem całej akcji jest Bartek Pospieszyński!
15’ – Dobra interwencja Kamila Matuszaka po strzale Żwiru z dalszej odległości.
16’ (1:3) Fantastyczne uderzenie Kuby Delimana sprzed pola karnego, pająk razem z pajęczyną zostaje sprzątnięty i Grzegorz Bekier nie ma absolutnie nic do gadania! Poszło w same widły!
17’ – Szansa na gola kontaktowego przed Żwirem, doskonałą sytuację marnuje jednak Lichocki, który zamiast posłać piłkę na pustaka posyła ją nad poprzeczką.
20’ (1:4) Od niechcenia uderzył Marcin Stempień i była to doskonała decyzja, bo futbolówka minęła Bekiera i wylądowała w sieci! Logintrade wyjdzie na drugą połowę z niezłą zaliczką!
22’ (2:4) Żwir odrabia straty – Matuszaka pokonuje Kamil Błaszczuk!
22’ (3:4) Żwir idzie za ciosem – ponownie do siatki trafia Kamil Błaszczuk! Robi się ciekawie!
24’ (4:4) Paweł Geisler uderza z połowy i Matuszak kapituluje po raz czwarty! „Mmmm, tak pod ladę. W moim stylu...” – rozpłynął się nad tą bramką arbiter Niciński. Mamy remis mili Państwo!
29’ (5:4) Z narożnika boiska idzie podanie w pole karne, a tam idealnie ustawiony jest Piotr Dudziński, który posyła futbolówkę do siatki i wyprowadza Żwir na prowadzenie!
29’ (5:5) No i znów mamy remis! Na listę strzelców wpisuje się Marcin Strempień, który wykorzystuje podanie z rzutu wolnego od Sławka Grochowskiego!
31’ (5:6) Co za szalony mecz! Niemal z połowy boiska płaski strzał z rzutu wolnego oddaje Piotrek Błoch, a piłka mija wszystkich i ląduje w bramce!
32’ (5:7) Logintrade ucieka Żwirowi – kolejną asystę zalicza Sławek Grochowski, a całość zamyka najskuteczniejszy dzisiaj Marcin Stempień, który ma już na koncie hat-tricka!
34’ – Nabiegł z prawej strony Piotrek Błoch, defensywa Żwiru ma szczęście, że przestrzelił, bo byłoby na nich gdyby piłka poszła w światło bramki.
34’ (5:8) Marcin Stempień jak zaczął to nie może przestać – koledzy mogą mu już gratulować czwartego gola!
35’ (5:9) Możemy odnotować kolejnego hat-tricka – brawa dla Bartka Pospieszyńskiego, bo to właśnie on jest jego autorem!
37’ – Dobry strzał Błaszczuka z dystansu, górą kiper Logintrade.
40’ (5:10) Kropkę nad „i” stawia Sławek Grochowski, a asystuje przy tym wszystkim Michał Safaryn!

Bardzo udanie zaczyna sezon drużyna Logintrade. Team Michała Safaryna dominował przez większą część spotkania, rozluźniając się tylko przez pierwszą część drugiej odsłony spotkania, kiedy to wynik był na styku i Żwir poderwał się do walki. Później jednak Logintrade ponownie przejęło kontrolę i ostatecznie wygrało różnicą aż pięciu goli, w czym największy udział ma duet napastników Marcin Stempień - Bartek Pospieszyński. Drużyna Michała Safaryna obejmuje prowadzenie w ligowej tabeli, a w następnej kolejce zmierzy się z Core Services. Żwir natomiast czeka mecz z ZKS Monterail.

autor: Marta Toczek