tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . ForceGSM 7 +38 21
2 . Soccer Team 6 +24 18
3 . FC AmRest 7 +18 16
4 . Kruczki 6 +27 15
5 . Santa'n'deer 6 +15 12
6 . Ołer Meble Ogrodowe 6 +3 12
7 . KP Ogrodomania 7 +1 9
8 . Astech 7 -14 9
9 . Nic Się Nie Stało 7 -16 4
10 . Auto Truck 7 -22 3
11 . TelForceOne 7 -26 3
12 . Zielone Anioły 6 -15 2
13 . Czarny Byk 7 -33 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

NAJBLIŻSZE MECZE

20.02 21:10 Nic Się Nie Stało - Santa'n'deer Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
20.02 22:00 Astech - Kruczki Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
20.02 22:45 Soccer Team - FC AmRest Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
22.02 20:15 Santa'n'deer - Astech Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.02 22:00 Ołer Meble Ogrodowe - Zielone Anioły Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.02 22:45 KP Ogrodomania - TelForceOne Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.02 22:45 Czarny Byk - Auto Truck Obiekt Olimpijski boisko2 Sędzia Tomasz Pondel
25.02 21:45 Santa'n'deer - Kruczki Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
27.02 19:30 Auto Truck - Zielone Anioły Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
27.02 22:45 FC AmRest - KP Ogrodomania Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
01.03 20:15 Soccer Team - Astech Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
01.03 21:10 Nic Się Nie Stało - Czarny Byk Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
01.03 22:00 Zielone Anioły - TelForceOne Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
01.03 22:45 ForceGSM - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
04.03 21:45 Ołer Meble Ogrodowe - Czarny Byk Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
04.03 22:30 KP Ogrodomania - ForceGSM Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
06.03 21:10 TelForceOne - Soccer Team Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
06.03 22:45 Soccer Team - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
08.03 19:30 Auto Truck - Santa'n'deer Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
08.03 20:15 Zielone Anioły - ForceGSM Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
08.03 22:00 Kruczki - FC AmRest Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
08.03 22:45 Astech - Nic Się Nie Stało Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
11.03 22:30 ForceGSM - Kruczki Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
13.03 20:15 Soccer Team - Zielone Anioły Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
13.03 21:10 Auto Truck - Nic Się Nie Stało Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
15.03 19:30 FC AmRest - Astech Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
15.03 21:10 Nic Się Nie Stało - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
15.03 22:00 Czarny Byk - KP Ogrodomania Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
15.03 22:45 Santa'n'deer - TelForceOne Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
18.03 22:40 Zielone Anioły - KP Ogrodomania Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Tomasz Pondel
20.03 20:15 TelForceOne - Czarny Byk Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
20.03 21:10 Kruczki - Ołer Meble Ogrodowe Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
20.03 22:00 Santa'n'deer - FC AmRest Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Kamil Struski
22.03 21:10 Kruczki - Auto Truck Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński
22.03 22:45 Soccer Team - ForceGSM Obiekt Olimpijski boisko1 Sędzia Marcin Niciński