15.03 godz. 21:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 4
( 4 : 2 )
Skład: Cebula, Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Gontarz, Niewiadomski, Rafalski, Środa, Gontarz
Skład: Kołsut, Mglej, Plaszczyk, Papaj, Kunka, Urbański, Mikołajczak, Wojnicki, Symanowicz, Jaworski
3' Zbigniew Niewiadomski
10' Michał Grygiel
19' Karol Rafalski
31' Michał Grygiel
38' Daniel Gontarz
40' Karol Rafalski
1' Michał Kołsut
7' Paweł Papaj
8' Szymon Plaszczyk
16' Mateusz Wojnicki
40' Tomasz Urbański
Zawodnik meczu: Karol Rafalski (Do ostatniej minuty starał się zdobyć korzystny rezulata dla swojej ekipy, niestety tym razem się nie udało. Jednak był jednym z najaktywniejszych zawodników w tym meczu, autor dubletu.)

Ekipa Nic się nie stało w ostatnim meczu tego sezonu podejmować będzie Ołera Meble Ogrodowe. Dla ekipy Mikołajczaka jest to mecz o być albo nie być w pierwszej lidze. Tylko zwycięstwo nad dzisiejszym rywalem pozwoli utrzymać się NSNS w ligowej elicie. Ołer pewny utrzymania i także nie zagorożony walką o medale będzie chciał zwyciężyć i przesunąć się w ligowej tabeli. Obecnie zawodnicy Lechiniaka zajmują 6 miejsce z dorobkiem 15 punktów. Ten mecz zapowiada nam się niezwykle ciekawie.

1' GOL! (1-0) Szybko rozpoczynają strzelanie zawodnicy Nic się nie stało, strzał Kołsuta w kierunku bramki i golkiper nie popisał się przy tej interwencji, futbolówka wpada pod pachą.
3' GOL! (1-1) Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź ze strony Ołera, mocny uderzenie za pola karnego Niewiadomskiego znajduję drogę do bramki rywali.
5' Rzut wolny i do ustawionej piłki podchodzi Mglej, fatalnie wykonany stały fragment gry, mianowicie strzał prosto w mur i wznowimy grę od autu.
7' GOL! (2-1) Ekipa Mikołajczaka po raz drugi prowadzi. Tym razem płaski strzał z prawego skrzydła Papaja trafia do bramki.
8' GOL! (3-1) Fantastyczny okres gry ,,czarnych koszulek'', uderzenie Plaszczyka za pola karnego obija słupek i wpada do siatki Środy.
10' Nierozważny atak na nogi jednego z zawdoników wykonuję Grygiel i zostaje za to ukarany żółtą kartką. Ołer przez chwilę grać będzie w osłabieniu.
13' Dalekie podanie w kierunku Mikołajczaka, jednak bramkarz Nic się nie stało zagrał zbyt mocno i Szymon nie dał rady opanować tej futbolówki.
16' GOL! (4-1) Pierwsza połowa zdecydowanie należy do zawodników Mikołajczaka. Wrzutka na pole karne i strzałem z głowy kolejne trafienie dokłada Wojnicki.
18' Dobrze na przed polu zachowuje się Środa, w ostatniej chwili łapie piłkę od napastnika i ratuje ekipę przed stratą bramki.
19' GOL! (4-2) Ołer strzela drugą bramkę. Rafalski za pola karnego strzela przy słupku i takim wynikiem zakończymy pierwszą część spotkania.
23' Rzut wolny dla ekipy Nic się nie stało, do piłki podchodzi Urbański i krótko rozgrywa z Szymanowiczem który trafia prosto w jednego z defensorów.
26' Od rzutu rożnego zaczyna Ołer, wbiie piłki jednak zostaje szybko wybitę przez Kołsuta.
28' Składna akcja i za pola karnego uderza Mglej, ale obrońcy Ołera blokują chyba dzisiaj wszycy co możliwe.
31' GOL! (4-3) Mamy bramkę kontaktową. Aktywny w dzisiejszym meczu Grygiel wpisuję się na listę strzelców. Mocny strzał za pola karnego wpada pod samą poprzeczkę.
34' Fantastycznie zachowuje się przed linią bramkową Mglej, ratuje swoją ekipę przed stratą bramki wybijając piłkę prawie z samej bramki.
37' Dużo nie bramkowało, aby techniczny strzał Gontarza wpadł do bramki, jednak ostatecznie piłka poleciała obok słupka.
38' Nierozważny atak na nogi przeciwnika i żółtą kartką ukarany zostaje Gontarz. Ołer grać będzie w osłabieniu.
40' GOL! (4-4) Ołer doprowadza do wyrównania. Precyzyjny strzał przy samym słupku oddaje Rafalski i będziemy mieć tutaj jeszcze emocje.
40' GOL! (5-4) Urbański bohaterem swojej drużyny. W ostatatniej akcji meczu zostaje boleśnie nabity przez jednego z obrońców i piłka wpada do siatki Ołera. Świetne widowisko zobaczyliśmy między tymi ekipami.

Meczycho przed duże ,,M'' zobaczyliśmy pomiędzy Nic się nie stało i Ołerem Meblami Ogrodowymi. Ostatecznie rzutem na taśme lepsi okazują się podopieczni Mikołajczaka i trafienie z końcówki spotkania Urbańskiego daje utrzymanie. Co to była za akcja, strzał na bramkę, obrona bramkarza i wybicie piłki z lini bramkowej prosto w głowę Urabńskiego. Futbolówka wpada do siatki i w szeregach NSNS wybucha szał radości. Takie mecze lubią w naszej lidze oglądać postronni kibice, dużo walki, zaangażowania i przede wszystkim duża ilość bramek oraz dramaturgi. Dla Nic się nie stało sezon ten kończy się fantastyczną wygraną, za ten rok dziękujęmy i liczymy na powtórkę w następnym, zaś Ołer w ostatniej kolejce podejmować będzie ekipę Kruczek.

autor: Maciej Siwek