08.02 godz. 22:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Przechrzta, Krysiński, Szozda, Kołakowski, Kopyś, Wełna, Zasłonka
Skład: Uchański, Rozwadowski, Wardęga, Tymczak, Mikołajek, Misiewicz, Beniuk
13' Adrian Wełna
15' Piotr Krysiński
18' Łukasz Kopyś
20' Andrzej Szozda
26' Marcin Uchański (Gol samobójczy)
39' Adrian Wełna
16' Jakub Tymczak
28' Jakub Tymczak
Zawodnik meczu: Piotr Krysiński (Piotrek jak na kapitana przystało poprowadził swój zespół do wygranej. Często zagrażał bramce Olafa Mikołajka, a co istotne dwukrotnie go pokonał. Wyróżnienie dla Łukasza Kopysia. )

Zielone Anioły nadal czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie i powalczą o takowe z wyżej notowanym Santa'n'deer'em. Łatwo jednak mieć nie będą, bowiem zespół Piotra Krysińskiego w piłkę grać potrafi, a na dodatek "Green Angels" przystąpią do meczu mocno osłabieni, bo bez Bohdana Fortuny, Pawła Misiewicza i Jakuba Chudego.

4' Olaf Mikołajek wygrywa pojedynek jeden na jeden Łukaszem Kopysiem.
7' (0:1) - Składna akcja Santa'n'deer'a. Łukasz Kopyś zgrywa piłkę do Piotra Krysińskiego, a ten płaskim strzałem pokonuje bramkarza Zielonych Aniołów.
8' Kopyś do asysty może dołożyć gola, ale znowu okazuje się gorszy od Mikołajka!
9' Patryk Rozwadowski przy linii bocznej mija rywala i strzela z powietrza, ale Marek Przechrzta nie daje się zaskoczyć i przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
12' Rozwadowski ponownie strzela na bramkę, tym razem bardziej płasko. Przechrzta jednak znów jest czujny i udanie interweniuje na raty.
13' (0:2) - Krótko rozegrana akcja. Kopyś do Wełny, a ten mocym strzałem sprzed pola karnego nie daje szans Mikołajkowi.
14' Wojciech Misiewicz stara się odpowiedzieć, ale futbolówka po jego próbie przelatuje tuż obok bramki.
15' (0:3) - Santa'n'deer idzie za ciosem i prowadzi już trzema golami. Przechrzta zagrywa do Krysińskiego, ten obraca się z rywalem na plecach i strzałem przy dalszym słupku kompletuje dublet.
16' (1:3) - Jakub Tymczak decyduje się na uderzenie z dystansu i to przynosi efekt w postaci pierwszej bramki. W tej sytuacji mógł o wiele lepiej zachować się Przechrzta, który wbił sobie piłkę do bramki.
18' Szymon Beniuk z woleja - wprost w bramkarza "czerwonych".
18' Przechrzta mógł mieć drugą asystę w tym meczu i drugą do Krysińskiego, ale Piotrek mając przed sobą tylko i wyłącznie golkipera przeciwników - uderzył tuż obok słupka.
18' (1:4) - Rzut wolny dla Santa'n'deera. Do jego wykonania podchodzi Kopyś i technicznym strzałem obok muru zaskakuje Mikołajka.
20' Dwie bardzo dobre interwencje Mikołajka po strzałach odpowiednio Kopysia i Zasłonki.
20' (1:5) - Szozda strzela z dystansu i piłka po interwencji bramkarza znajduje do bramki, niemalże pod samą poprzeczką.
21' Krysiński mógł pokusić się o hattricka, ale po podaniu Zasłonki z autu, uderzył tylko i wyłącznie w słupek!
22' Błąd Beniuka przy wyprowadzaniu piłki mógł wykorzystać Zasłonka, ale jego strzał świetnie nogami zatrzymuje Mikołajek.
23' Zasłonka kontra Mikołajek i górą w tym pojedynku kiper "Green Angels".
26' (1:6) - Po strzale Zasłonki pechowo we własnym polu karnym interweniuje Marcin Uchański i pakuje piłkę do własnej bramki.
28' (2:6) - Beniuk do Tymczaka, a ten technicznym strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Przechrztę.
29' Kopyś ma przed sobą tylko Mikołajka, ale przegrywa wojnę nerwów i jego strzał ofiarnie broni bramkarz.
31' Rozwadowski zabiera się z piłką i będąc przed polem karnym Santa'n'deer'a strzela po ziemi - minimalnie obok słupka. Coś się dzisiaj Patryk wstrzelić nie potrafi.
32' Misiewicz z powietrza - wprost w dobrze ustawionego Przechrztę.
33' Rozwadowski mija dwóch rywali i strzela w kierunku bliższego słupka, ale Przechrzta nie daje się zaskoczyć i zbija piłkę do boku.
33' Jeszcze swoich sił próbuje Misiewicz, ale znowu udaną interwencją popisuje się kiper "czerwonych".
34' Kolejny raz Misiewicz i kolejny raz Przechrzta nieźle interweniuje.
35' Która to już próba Rozwadowskiego? Już przestaliśmy liczyć, ale wiemy jedno - gola zawodnik z numerem "24" nadal nie ma.
36' Dwie parady Mikołajka po strzałach Zasłonki i Krysińskiego.
38' Zasłonka z autu zagrywa w pole karne do nadbiegającego Szozdy, ale strzał tego drugiego przelatuje nad bramką "zielonych".
39' Indywidualna akcja Tymczaka zakończona zbyt lekkim strzałem, aby zaskoczyć Przechrztę.
39' (2:7)Wełna dostaje piłkę od Przechrzty, mija Rozwadowskiego i staje oko w oko z Mikołajek. Efekt - gracz z numerem "11" nie myli się i uderzeniem po ziemi podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
40' Zasłonka dzisiaj gola nie strzeli. Kolejna jego sytuacja, tym razem 100% i znowu górą w bezpośrednim starciu kiper "Green Angels".

Santa'n'deer pewnie ogrywa Zielone Anioły - 7:2 i przedłuża swoje szanse na medale na koniec sezonu. Debiutant mecz ustawił sobie już w pierwszej odsłonie, a w drugiej grał mądrze i utrzymał prowadzenie do ostatniej minuty. Co do "Green Angels" to znowu musiało pogodzić się z porażką i zajmuje przedostatnie miejsce w stawce. Następnym razem Zielone Anioły podejmą Kruczki, a Santa'n'deer zmierzy się z Ogrodomanią.

autor: Michał Pondel