15' Michał Cisło
25' Ernest Szul
29' Peretiatko Oleh
37' Michał Cisło
Zawodnik meczu: Michał Cisło (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, strzelił trzy bramki i zaliczył spory udział przy innych trafieniach kolegów. Na wyróżnienie zasługuje również w obozie przegranych Dzietczyk.)

Starcie na dnie ligowej tabeli pierwszej ligi, na przeciw siebie zagrają drużyny które w obecnych rozgrywach zawodzą. TelForceOne liczy na przełamanie, zerowy dorobek punktowy nie powala na kolana, tylko zwycięstwo pozwoli im uwierzyć w siebie i nawiązać walkę o utrzymanie. Auto-Truck ma zaledwie trzy oczka co jest wynikiem również kiepskim, oni też potrzebują oczek potrzebnych do pozostania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mecz zapowiada się na pewno ciekawie, jak będzie to okaże się już wkrótce.

3' Większą incjatywę od początku spotkania przejawiają zawodnicy TelForceOne, rywale jak narazie ograniczają się tylko do przeszkadzania i wybijania piłki gdzie się da.
5' (1:0) - TelForceOne wychodzi na prowadzenie, Michał Cisło uderza po długim rogu, piłka wpada obok zaskoczonego bramkarza.
6' Dariusz Turek wychodzi sam na sam z bramkarzem, mógł zrobić wszystko a skończyło się fatalnie.
8' (2:0) - Krótka wymiana podań w szeregach TelForceOne zakończyła się kolejną bramką, Szul podaje do Dariusza Turka a ten dopełnia formalności.
10' Pieńkowski uderza z tzw. "kazika" - komentarz zbędny.
11' (3:0) - Indywidualna akcja Szula zakończyła się celnym trafieniem.
12' (4:0) Auto-Truck kompletnie rozbity, na listę strzelców wpisuje się Michał Cisło po podaniu Dariusza Turka.
13' (4:1) Za sprawą Dzietczyka Auto-Truck zmniejsza dystans do rywala. Czy to przebudzenie ???
14' (4:2) Roztrzelali nam się zawodnicy, ponownie Dzietczyk, tym razem celnie uderzył zza pola karnego w środek bramki.
15' (5:2) Mocne uderzenie po długim rogu Cisło, piłka zaskoczyła bramkarza i wpada do bramki, spory udział przy tym trafieniu zaliczył Paweł Turek.
16' (5:3) Długa piłka posłana przez Pieńkowskiego w pole karne rywali, tam Waleszczyński zgrywa futbolówkę do nadbiegającego Dzietczyka, Rafał kompletuje hat-trika.
18' Rzut rożny dla Auto-Truck, Markowski podaje wzdłuż linii pola karnego do nadbiegajacego Waleszczyńskiego, Krzyśkowi zabrakło centymetrów aby sięgnąć futbolówkę i umieścić ją w siatce.
22' Kolejna nieudana próba Pieńkowskiego, strzał z dużego palca był bardzo niecelny.
25' (6:3) Po szybkim rozegraniu rzutu rożnego przez Dariusza Turka piłkę do siatki kieruje Ernest Szul.
26' Dzietczyk wychodzi sam na sam i trafia prosto w bramkarza.
27' Śladem Dzietczyka poszedł Dariusz Turek z drużyny przeciwnej, przegrał pojedynek z Borysewiczem.
29' (7:3) TelForceOne strzela kolejną bramkę, bardzo szybko wznowiony został rzut z autu przez Cisło, piłka została zagrana do Dariusza Turka który podał do Peretiatko, ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
32' Co jakiś czas Pieńkowski szuka strzałów z "dużego palca", ile to już prób dziś ?? Znowu niecelnie.
34' (7:4) Indywidalna akcja Dzietczyka, ciagnie ten wózek dziś Rafał to już jego czwarta bramka.
37' (8:4) Michał Cisło trafia do pustej bramki do zagraniu Dariusza Turka.

TelFoceOne odnosi pewne zwycięstwo, pierwsze punkty w sezonie na pewno będą mobilizujące na kolejne spotkania. Auto-Truck dziś bez armat, sam Dzietczyk wózka nie pociągnie, aby myśleć o czym więcej niż utrzymanie trzeba wziąść się mocno w garść i popracować jeszcze mocniej w kolejnych spotkaniach. W następnym meczu Auto-Truck zagra z Ołer Meble Ogrodowe, TelForceOne podejmie Astech.

autor: Adrian Miedziński