Skład: Kołsut, Mglej, Smykła, Papaj, Kunka, Urbański, Wojnicki, Symanowicz, Jaworski
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Światłowski, Sielski, Koptiev, Wesołowski, Wiater, Kozłowski
27' Paweł Papaj
31' Mariusz Mglej
34' Mariusz Mglej
6' Krzysztof Wiater
12' Krzysztof Wiater
14' Łukasz Światłowski
20' Łukasz Światłowski
25' Krzysztof Wiater
30' Krzysztof Wiater
32' Robert Jakiel
32' Krzysztof Wiater
Zawodnik meczu: Krzysztof Wiater (Nie do zatrzymania dla defensywy Nic Się Nie Stało. Krzysiek strzelił pięć goli. Wyróżnienie dla Łukasza Światłowskiego. )

Ogrodomania po dobrym początku sezonu, ostatnie trzy mecze przegrała i w starciu z Nic Się Nie Stało będzie chciała się przełamać. Podobnej myśli jest ekipa Szymona Mikołajczaka, która na trzy punkty czeka nieco dłużej. Kto w piątkowy wieczór się przełamie i oddali się od strefy spadkowej? Przekonamy się za nieco ponad 40 minut.

4' Szybko rozegrany rzut rożny przez Ogrodomanię. Piłkę na przedpole dostaje Wojciech Piotrowski, ale strzela mocno i przenosi ją nad poprzeczką.
5' Mariusz Mglej huknął z dystansu, ale Michał Wesołowski jest na posterunku i odbija piłkę przed siebie.
6' (1:0) - Błąd przy wyprowadzaniu piłki przez ekipę Nic Się Nie Stało. Michał Kołsut zagrywa ją wprost pod nogi Krzysztofa Wiatera, a ten w sytuacji sam na sam z Szymonem Jaworskim nie myli się i daje prowadzenie KPO.
12' (2:0) - Strzał Światłowskiego Jaworski zdołał obronić, ale wobec dobitki Wiatera jest już bezradny. Ogrodomania prowadzi już dwoma golami.
13' Daleki wypad Jaworskiego poza własne pole karne. Kiper NSNS mija rywala i strzela - tuż obok słupka.
14' Tomasz Urbański strzela z dystansu - Wesołowski odbija piłkę nogami w boczny sektor.
14' (3:0) - Jakiel do Światłowskiego. Ten niczym rasowy napastnik obraca się z obrońcą na plecach i strzela, tak, że futbolówka odbija się od słupka i wpada do siatki. Jaworski nawet nie drgnął.
15' Mocne uderzenie Mgleja z rzutu wolnego przelatuje nad poprzeczką bramki przeciwników.
19' (3:1) - Urbański z lewej strony schodzi do środka i strzela, a piłka wpada do siatki tuż przy dalszym słupku.
20' Na raty po strzale Kunki interweniuje Wesołowski.
20' (4:1) - Tym samym inicjuje szybki kontratak. Ręką wyrzuca piłkę w kierunku Światłowskiego, który ma przed sobą tylko i wyłącznie Jaworskiego i mocnym strzałem go pokonuje!
22' Jaworskiego strzał z dystansu pewnie chwyta Wesołowski.
25' (5:1) - Druga asysta w tym meczu Wesołowskiego i trzecie trafienie Wiatera.
25' (5:2) - Urbański z rożnego zagrywa pod bramkę do Papaja, a ten z bliska pakuje piłkę do bramki.
27' (5:3) - NSNS zmiejsza dystans do rywala do dwóch trafień. Kołsut podaje do Papaja, a ten kompletuje dublet.
30' (6:3) - Światłowski do Wiatera z autu i ten kompletuje hattricka.
31' Jaworski z dystansu w słupek!
31' Mglej fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.
32' (7:3) - Światłowski do Jakiela i KPO prowadzi już czterema golami.
32' (8:3) - Kolejny cios Ogrodomanii. Wiater strzałem z dość ostrego kąta pakuje piłkę do siatki i tym samym jest to jego czwarte trafienie.
34' (8:4) - Urbański z wolnego zgrywa piłkę do Mgleja, a ten potężnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans bramkarzowi!
35' Bardzo dobra interwencja Wesołowskiego po mocnym strzale Mgleja.

Ogrodomania zagrała bardzo dobry mecz i po trzech porażkach z rzędu w końcu się przełamała i wskoczyła na szóste miejsce w stawce. Nic Się Nie Stało nadal ma zatem tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową i musi wrócić na ścieżkę zwycięstw, aby nie rozpoczęła się dla nich mordercza walka o utrzymanie. Następne pary meczowe obu tych ekip to: NSNS - ForceGSM oraz KPO - Santa'n'deer.

autor: Michał Pondel