07.01 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Turek, Różewicz, Cisło, Adamski, Sienkiewicz, Dudek, Szul, Orłowski
Skład: Kołsut, Janik, Mglej, Plaszczyk, Smykła, Papaj, Kunka, Mikołajczak, Wojnicki, Sławiński, Foczpaniak, Jaworski
6' Michał Cisło
23' Michał Cisło
39' Michał Cisło
10' Michał Kołsut
19' Szymon Mikołajczak
30' Grzegorz Kunka
34' Krzysztof Sławiński
35' Krzysztof Sławiński
37' Grzegorz Kunka
38' Grzegorz Kunka
38' Mateusz Smykła
Zawodnik meczu: Grzegorz Kunka (Był dzisiaj nie do zatrzymania przez defensywę rywali, a to zaowocowało zdobyiem trzech bramek i zanotowaniem asysty!)

Nie wiem czego można się spodziewać po ekipie TelForceOne, dlatego ciężko mi napisać cokolwiek. Znam zawodników z obu ekip, cenię ich, szanuję, lecz ciężko wróży się z przysłowiowych fusów. Matematycznie większe szanse ma beniaminek, lecz debiutant nie pozostaje na straconej pozycji. Nie ma co kombinować, trzeba pojawić się już jutro pod balone i wspierać obie ekipy! Ja będę, a Wy?

1' Jeśli pojawi się dzisiaj na placy gry to będzie dla niego powrót po 564 dniach przerwy! Mowa o Szymonie Mikołajczak, dla którego być może ten dzień okaże się jednym ze szczęśliwszych w tym roku!
3' Z woleja na bramkę uderza Krzysztof Sławiński i piłkę odbija Maciej Różewicz.
5' Mocne uderzenie... Szymona Jaworskiego i dobrze interweniuje goalkeeper debiutanta.
5' Ależ zamieszenie w polu karnym TelForceOne, seria strzałów graczy NSNS i finalnie dobrze interweniuje Maciej Różewicz.
6' GOL! (0-1) - Błąd bramkarza NSNS przy wyprowadzaniu piłki i futbolówkę do pustej bramki pakuje Michał Cisło!
7' Wielki powrót stał się faktem! Na boisku pojawia się Szymon Mikołajczak! Wielkie słowa uznania dla gracza Nic Się Nie Stało!
8' Zaraz po wejściu na plac gry Mikołajczak mógł zapisać przy swoim nazwisku asystę, lecz po jego podaniu... z metra w poprzeczkę uderza Mateusz Smykła!
10' GOL! (1-1) - Radość w obozie beniaminka pierwszej ligi, bowiem do wyrównania doprowadza Michał Kołsut.
12' Efektowny strzał lobem Pawła Papaja i piłkę na rzut rożny odbija Maciej Różewicz.
14' Wysoko nad bramką przelatuje strzał głową autorstwa Pawła Papaja.
16' "Kazikiem" z dystansu uderza Paweł Turek i piłka po otarciu się o słupek wychodzi na aut bramkowy.
18' Z rzutu wolnego strzela Mariusz Mglej i piłka po nodze obrońcy ląduje na rzucie rożnym.
19' GOL! (2-1) - Ależ powrót Szymona Mikołajczak do "wielkiej" piłki! To jest naprawdę piękny dzień dla zawodnika Nic Się Nie Stało! Nie tylko powrót na boisko, ale także powrót do strzelania bramek! Tym razem po uderzeniu popularnego "Foki" piłka wpada w długi róg i na przerwę NSNS schodzi z wysoko podniesionymi głowami, a także prowadząc!
22' Zza pola karnego prosto w bramkarza uderza Mariusz Mglej.
23' GOL! (2-2) - Druga asysta Ernesta Szula, a także drugie trafienie Michała Cisło i ponownie mamy remis!
24' Po raz kolejny dobrą interwencją popisuje się Maciej Różewicz, którego ze wznowienia zaskoczyć próbował Szymon Płaszczyk.
26' Ależ pech ekipy TelForceOne, bowiem z rzutu wolnego prosto w słupek uderza Michał Cisło!
28' Znowu dobrą paradą popisuje się Maciej Różewicz, który tym razem nie daje się zaskoczyć przez Grzegorza Kunkę.
30' GOL! (3-2) - Z rzutu rożnego piłkę w pole karne zagrywa Szymon Płaszczyk, tam nogę dokłada Grzegorz Kunka i mamy prowadzenie ekipy Nic Się Nie Stało!
32' Ofiarnym wślizgiem obok bramki uderza Mariusz Mglej!
34' GOL! (4-2) - Na raty bramkarza pokonuje Krzysztof Sławiński i NSNS podwyższa swoje prowadzenie.
35' GOL! (5-2) - Po dograniu Tomasza Urbańskiego dublet ustrzela Krzysztof Sławiński!
36' Uderzenie Michała Cisło na "korner" paruje Szymon Jaworski.
37' GOL! (6-2) - Z autu Tomasz Urbański podaje do Grzegorza Kunki, a ten precyzyjnym uderzeniem zaskakuje Grzegorz Kunka!
38' GOL! (7-2) - Hattrick Grzegorza Kunki, który wykańcza podanie Szymona Mikołajczaka.
38' GOL! (8-2) - Pogromu ciąg dalszy! Grzegrz Kunka zagrywa do Mateusza Smykły, a ten pakuje futbolówkę do pustej bramki!
39' GOL! (8-3) - Wyczyn Grzegorza Kunki powtarza Michał Cisło i on również pokonuje goalkeepera po raz trzeci!

Wydarzeniem wieczoru był powrót na plac gry Szymona Mikołajczaka, który zakończył się zdobyciem bramki! Kolejnym sukcesem tego dnia był fakt, że w swoim debiucie w pierwszej lidze ekipa Nic Się Nie Stało zdobyła pierwsze trzy punkty! TelForceOne po pierwszej dość wyrównanej połowie liczyło na korzystny rezultat, lecz zabrakło sił i debiut w naszych rozgrywakach okazał się bolesny. Okazja do rehabilitacji już w najbliższy piątek, gdzie "Biali" podejmą Ołer Meble Ogrodowe. Team "NSNS" w środę o kolejne zwycięstwo powalczy z innym debiutantem pod balonem, Soccer Team.

autor: Tomasz Pondel