tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Klueh 9 +34 25
2 . 3M 10 +19 21
3 . Żar Tropików 9 +22 18
4 . Elektro-Bud 9 +13 18
5 . Castorama Korona 10 -5 16
6 . Axiom United 9 +2 15
7 . GOJA Wrocław 9 +6 13
8 . Coyote Logistics 9 +0 9
9 . Głęboka Rezerwa 9 -17 6
10 . Leroy Merlin 10 -29 4
11 . Toyota Nowakowski 9 -45 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 l. - WYNIKI

17.02 | 16:10 Leroy Merlin
3 : 3
Toyota Nowakowski Andrzej Malec Szczegóły
17.02 | 13:40 Coyote Logistics
2 : 6
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
17.02 | 12:50 Axiom United
4 : 6
Castorama Korona Tomasz Pondel Szczegóły
17.02 | 12:00 3M
8 : 2
GOJA Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
16.02 | 20:10 Leroy Merlin
5 : 9
Klueh Andrzej Malec Szczegóły
16.02 | 18:30 Coyote Logistics
0 : 5
Axiom United Andrzej Malec Szczegóły
03.02 | 16:05 Castorama Korona
5 : 4
GOJA Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
03.02 | 14:30 Elektro-Bud
4 : 10
Axiom United Marcin Niciński Szczegóły
03.02 | 13:40 Toyota Nowakowski
3 : 15
Klueh Tomasz Pondel Szczegóły
03.02 | 12:50 Leroy Merlin
2 : 7
Coyote Logistics Tomasz Pondel Szczegóły
03.02 | 12:00 Żar Tropików
3 : 7
3M Marcin Niciński Szczegóły
02.02 | 19:30 Klueh
6 : 5
Głęboka Rezerwa Marcin Niciński Szczegóły
27.01 | 15:55 Toyota Nowakowski
3 : 16
GOJA Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
27.01 | 13:30 Żar Tropików
9 : 4
Głęboka Rezerwa Andrzej Malec Szczegóły
27.01 | 12:40 Axiom United
9 : 2
Leroy Merlin Andrzej Malec Szczegóły
27.01 | 11:00 Elektro-Bud
4 : 5
3M Andrzej Malec Szczegóły
26.01 | 21:10 Głęboka Rezerwa
4 : 2
Castorama Korona Marcin Niciński Szczegóły
26.01 | 18:40 Klueh
5 : 3
Elektro-Bud Tomasz Pondel Szczegóły
26.01 | 17:50 GOJA Wrocław
2 : 5
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
26.01 | 17:00 3M
5 : 2
Toyota Nowakowski Tomasz Pondel Szczegóły
20.01 | 16:45 Axiom United
5 : 7
GOJA Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
20.01 | 15:55 Elektro-Bud
7 : 6
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
20.01 | 11:50 Toyota Nowakowski
2 : 10
Coyote Logistics Tomasz Pondel Szczegóły
20.01 | 11:00 Klueh
6 : 5
3M Tomasz Pondel Szczegóły
19.01 | 21:10 Leroy Merlin
2 : 5
Castorama Korona Tomasz Pondel Szczegóły
19.01 | 18:40 Coyote Logistics
3 : 7
Głęboka Rezerwa Andrzej Malec Szczegóły
13.01 | 16:45 GOJA Wrocław
3 : 2
Coyote Logistics Tomasz Pondel Szczegóły
13.01 | 15:55 Castorama Korona
3 : 7
Elektro-Bud Tomasz Pondel Szczegóły
13.01 | 13:30 Głęboka Rezerwa
2 : 6
Leroy Merlin Andrzej Malec Szczegóły
13.01 | 11:50 Żar Tropików
9 : 3
Toyota Nowakowski Tomasz Pondel Szczegóły
13.01 | 11:00 3M
3 : 4
Axiom United Tomasz Pondel Szczegóły
12.01 | 21:10 Castorama Korona
4 : 6
Klueh Tomasz Pondel Szczegóły
12.01 | 20:20 Elektro-Bud
6 : 4
Leroy Merlin Tomasz Pondel Szczegóły
12.01 | 17:00 Głęboka Rezerwa
5 : 6
3M Marcin Niciński Szczegóły
06.01 | 15:05 Toyota Nowakowski
1 : 7
Elektro-Bud Andrzej Malec Szczegóły
06.01 | 12:40 Głęboka Rezerwa
2 : 4
Axiom United Tomasz Pondel Szczegóły
06.01 | 11:50 Żar Tropików
8 : 2
Leroy Merlin Tomasz Pondel Szczegóły
06.01 | 11:00 3M
8 : 2
Castorama Korona Tomasz Pondel Szczegóły
05.01 | 21:10 Castorama Korona
1 : 1
Coyote Logistics Tomasz Pondel Szczegóły
05.01 | 19:30 Żar Tropików
6 : 2
Axiom United Tomasz Pondel Szczegóły
05.01 | 17:50 GOJA Wrocław
5 : 5
Klueh Marcin Niciński Szczegóły
09.12 | 13:20 Leroy Merlin
2 : 6
GOJA Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
09.12 | 12:30 Elektro-Bud
9 : 4
Głęboka Rezerwa Tomasz Pondel Szczegóły
09.12 | 11:40 Toyota Nowakowski
0 : 2
Castorama Korona Tomasz Pondel Szczegóły
09.12 | 10:50 Axiom United
2 : 11
Klueh Tomasz Pondel Szczegóły
09.12 | 10:00 Coyote Logistics
4 : 2
3M Tomasz Pondel Szczegóły
08.12 | 22:00 Castorama Korona
3 : 2
Żar Tropików Tomasz Pondel Szczegóły
08.12 | 21:00 3M
4 : 2
Leroy Merlin Tomasz Pondel Szczegóły
08.12 | 20:10 GOJA Wrocław
2 : 6
Elektro-Bud Marcin Niciński Szczegóły
08.12 | 16:50 Klueh
5 : 2
Coyote Logistics Tomasz Pondel Szczegóły
08.12 | 16:00 Głęboka Rezerwa
5 : 10
Toyota Nowakowski Tomasz Pondel Szczegóły